• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRISSIE: copak kočka to je i tak :)))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RENFRI: můj muž ti vzkazuje, že se Majducha blbě narodila, že měla být kočka, protože ty taky prospí 18 hodin denně :-)
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    MARKYSHA: äsi všude nějaká gestapačka je.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KARETAKARETA: tak v šestinedělí jsem byla uzlíček nervů a jo byla to zrovna ta jediná kráva, co tam v Podolí je. Taková zlá ženská.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ORIKA: ty máš s nespavcem zkušenost, prosím o radu (klíďo pošta) Docela teď bojuju a zatím jsme z toho s Dejvem unavení oba...2,5 a občas prostě fakt po "O" neusne, a to ho uspávám někdy i 2 hod., když neusne, tak je samozřejmě přetaženej a ukňouranej...jenže fakt nevím, jak ho po obedě uspávat, venku lítáme většinou fakt celé dopolko, takže unavený být musí...od mala máme svůje rituály...fakt nevím :/ a ráno ve 4hod je vzhůru a capká si to k nám do postele a do 6 hod mi vypráví pohádky do ucha...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a dneska je z ni takovej smisek


    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SINSEMILLA:
    bud rada.. 1400 mesicne za kapky a vysledek stejne vicemene nejisty..
    ale pak jsme nasli neco u Prekopove, kde je psano, ze velmi caste kojeni muze byt pricinou kojeni, ze zaludek nestiha zpracovat veskere mleko nez dostane pridel noveho...tezko rici
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HAWKS: Diky bohu, ze to vibec nezname..
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SINSEMILLA:
    rekl bych, ze mela hodne silnou trimesicni koliku. v osm usnula, za pul hodiny vzhuru a pak houpani na balonu treba do 11.. a fakt..po trech mesicich jak kdyz utne
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HAWKS: ty jo, jste stateční..
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    MARKYSHA: to musela být nějaká hloupá sestra, pediatra by mělo hovínko zajímat, jak jinak zjistí, jestli je mimčo dobře živené? Měla jsi jim to odpálkovat, že správně by ty hovna měli přece prohlížet:-)))
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TORUVIEL: to mi taky vadilo a jednou zas řekli, že jde pediatr a Tonda měl bobek a málem mě kvůli tomu sežrali, že nejsem tak rychlá v likvidaci.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ale byvaly doby, kdy se v noci budila po hodine az dvou a byla schopna nespat treba od jedne v noci do 4-5 rano
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SINSEMILLA:
    jj, to uz je lepsi, uz se budi tak 3-4x za noc, ale to je udajne v norma pokud je dite jeste kojene
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HAWKS: Erikovi za chvili 11 m bude a posledni dobou spi hodinu pres den po obede. Nastesti spi v noci od osmi do 7 nebo osmi, kdyz ho tedy netrapi zuby nebo ted ryma.. A spi vase alespon v noci?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    tak vidim, ze nespavce, kteremu by neco uteklo ma vicero z nas :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    RENFRI: já pevně doufám, že pokud někdy budeme mít druhého potomka, bude to ve spaní kopie vaší majdy, protože 2 nespavci to už by na mě bylo fakt moc a mohla bych si rovnou rezervovat pokoj v bohnicích :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: tak to já taky doufala, ale očividně marně :D
    ale neboj, naše dítě je opravdu extrém, on má hodně špatný spaní od narození, ale do 6ti let by se to prý mělo upravit, říkala mudr :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ORIKA: Ja jsem si vedoma toho, ze jsem dost vyzivana, s takhle spavym ditetem, asi se mi to vymsti u druheho :-)) Ona spala dobre od narozeni a i ted je ukladani zalezitost 5ti minut, pohladim, pustim ukolebavky, zavru dvere a spi. od pul sedme do pul sedme. Ted spi od pul dvanacte a stale je tam hrobove ticho. Uz bych potrebovala vyrazit do mesta :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: to ti nevím, jestli mě tohle uklidní, já doufala, že ve školce už to dělat nebude :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: jestli tě to uklidní, tak trojí vstávání za noc je u nás u 3letého dítěte taky považováno za dobrou noc ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam