• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    CROSS
    CROSS --- ---
    HAWKS: to se pozná dítě inženýra :-]
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    napadlo by vas nekoho, ze to jeden a pullete dite prijde na to, ze kdyz si otevre suplik v komode a vleze si do nej, tak dosahne na jabko polozene na komode ?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ILLUZE: Je fakt, že mně ta ženská prostě jinak vyhovuje, sedne mi. Akorát tohle bylo trochu zbytečný, na rehabce na mě koukali jak na hysterku, co tam dělám, že je Maja ok... My tu máme dva dětské doktory a dva tábory přívrženců, kdo radši vše vyřeší rychle antibiotiky a neuznává homeopatii a alternativní metody, ten chodí k tomu druhému pediatrovi, kdo je rád, že se dá rozložit očkování a nelita k dr s každou rymou, ten je u naší. Akorát prý lidem vadí, že něco zlehcuje a prý nebere vážně, ale já mám jinou zkušenost, ona bere vážně a je fakt pecliva u věcí, co vážné jsou. ;-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    RENFRI: ta naše si nás tedy vyžaduje i mimo "nařízené" prohlídky, ale vypadá to spíše na prevenci, aby měla přehled o tom, jak na tom děti v jejím obvodu jsou...
    asi ji dost vystrašil ten médií propíraný případ týraného chlapečka, protože když se s malou dorazilo do ordinace, tak zahlásila, že ji ani není potřeba svlékat, že ta rozhodně na týranou nevypadá...
    jen ji přeměřila, zvážila
    a co bylo zajímavé (pro nás), že ji posadila na váhu - mamka vyjekla, že přece nesedí, doktorka zahlásila, že klid, že K. sedět bude - no a seděla - koukala, jak puk, co se s ní děje, ale seděla naprosto vzorně a sama
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    RENFRI:
    nas taky honila neustale na rehabku, ja si myslim, ze doktori jsou opatrni, protoze je mi zcela jasne, ze budou jednak rodice, kteri jsou moc tabulkovi a jak dite nesedi, tak zacnou na doktorku hystercit, jaktoze jeste to dite nedela to ci ono..a druha vec, kdyz nad tim doktor mavne rukou a ono se to nezlepsi, tak ho poak rodice budou tahat po soudech...


    ILLUZE:
    to je presne ono...zacala chodit kdyz jeji vyska odpovidala +- vysce stolku LACK z ikey...zahakavala se za desku stolu hornima zubama
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ILLUZE: Já fakt zjistuju opakovaně, že mám asi ultrapeclivou doktorku, která mě zbytečně vystresovala, protože Maja lezla, seděla a stála v 8m, ale protože v 8m a dvou dnech nesedela pevně ve véčkovem sedu, tak nás poslala na rehabilitaci a ja od tý doby nějak beru Majdu za pomalou v tomhle. Takže když pak někomu dítě v 8m stojí a ostatní říkají, jaký je rychlík, tak se divím, je taky fakt, že je to i tím, že kamarádce obě holky chodily v 6,5 a 7m, to už vylezly i na skluzavku no a tou dobou stejně stará Majda se vedle nich valela jak žok :-D Všechno je relativní...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HAWKS: jedeme přes kopírák s mladší...
    sedět sama nechce... a tuhle neděli jsme zajásali, že konečně leze po kolenou (doteď upřednostňovala plazení), no a za 10 min. vyjeknutí u stolu: "Kajdo, co tu děláš?!" - najednou se nad stolem objevila její hlavička a významně na nás začala pomlaskávat, že chce taky ty dobroty, co před ní na stolku "schováváme" ;-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    RENFRI:
    dekujeme :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    RENFRI:
    obecne nektere veci preskocila..ze zacatku se furt plazila, nechtela sedet, uz jsme premysleli, zda neni opozdena a pak se jednou chytla nizkeho konferencniho stolku, postavila se a od te doby uz chodila...nejdriv kolem nabytku, pak sama..
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: Kazdopadne je moc sikovna, Majda sice rada tancuje, ale takhle poskocit by neumela, myslim, ze ani na spickach stat neumi, to se uvadi jako dovednost u deti nad dva roky, bude pohybove nadana :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    CROSS:
    AP neznam, jak se probere jutub, na neco kouknu
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: To bude Majde pristi tyden, tak jsem si to dobre tipovala :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    RENFRI:
    18 mesicu
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    CROSS: Tak Majda jde vic do minulosti, nejvic ze vseho miluje Janis Joplin :-))
    CROSS
    CROSS --- ---
    HAWKS: ta doba měla specifickej sound. Můj nyní osmiměsíční syn si jednu dobu dost ulítával na Bee Gees a starý Madonně (Like a Virgin a pod.). Když jsem ho zkusil vychovat Astral Projection, hlasitě protestoval.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: Super :-) Kolik ji je?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    dite mi dela radost..je na osmdesatky :)
    Eliska tanecek - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=yVXqY9D7lCo
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    LILY: já bych se nejspíš taky přidala
    LILY
    LILY --- ---
    IJACZEK: no kdyby se toho chtěl někdo ujmout, tak je tu k tomu takový spřízněný klub: [ Hromadne objednavky nejen spodniho pradla ]
    Já bych 1 kus kdyžtak taky brala.. :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SINSEMILLA: je to geniální!.)
    RENFRI: tak to naprosto chápu - nyxklasika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam