• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    no a já sem pro ten teplejší. pinguin se nedá zmenšit (zasouvám i tak spodní část dovnitř - jen to není zajištěný zipem), ale ten boll jo. asi bych volila podle sebe - jakej spacák máš ty (a seš s ním spoko) - teplej nebo studenej?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Moc velkém, mobil si trochu píše, co.chce.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Já bych ten nás neměnila, spokojenost naprostá. My si teď navíc všechno nesli na zádech, takže jsme už pro koupi resili i objem a váhu. Je fakt, že ten nás je pro dítě do 135 cm, takže tak pro drobného předškoláka. Ale B ve třech letech nemá jeste ani metr, takže ok. Navíc v moc celkem spacáku je větší zima.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    takže byste šli na základě zkušeností raději do toho teplého?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Je to tenhle, nemůžu najít český odkaz http://www.deuter.com/DE/en/kids/little-star-exp-37041-40.html
    A přijde mi ok, spavame tedy spis ve stanu. Ale teď v něm B spal večer u ohně, byla celkem zima a ok.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ANNAWA: mně ten deuter přišel moc studenej .. asi spáváme ve větších zimách (ono to týpí zahřeje míň než stan), no.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SINSEMILLA: já si koupila studenej spacák jen jednou (jako že na výlet kolama v létě se mi nechtěl tahat péřák -- ten už dávno nemám, samozřejmě) a nevermore - šusťák+šusťák nezahřeje, to už je lepší deka ..
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: Bart na od roku Deuter, najdu odkaz, prodluzovaci, ještě pár let mu vydrží, tipuju. Kupovali jsme ji tak, aby mu nebyl zbytečně velký, ve třech se asi da začít o něco větším.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEVERINE: to právě teď řešíme, když na to koukáme, jestli není až moc teplý. ještě nás zaujal tenhle: http://www.rockpoint.cz/spaci-pytel-hannah-trek-jr-x2-356601.html

    je i o něco lehčí a rockpoint máme tady kousek od domu, tak se tam asi zajdeme podívat a uvidíme. každopádně díky za tip!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SINSEMILLA: no přijde mi teplejší (a však se dá rozepnout, když je třeba) a má vevnitř o dost příjemnější povrch a taky ten zip dole ušetří dost tepla - ono i v červenci může bejt na některejch místech čr okolo pěti nad nulou, tak se teplej spacák prostě hodí víc než studenej (od toho sou deky, ne?)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEVERINE: a teda "Světélkující tahadlo zipu umožňuje snadnou orientaci za tmy" vypadá jako dobrá vychytávka
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEVERINE: tak to je super, my stan nemáme, takže bychom to chtěli na ven. teď se poslední dny pekli všichni všude bez ohledu na stany/domy/otevřená okna, řekla bych (i když táta v suterénu byl v pohodě)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SINSEMILLA: :D naše děti spávaj od šestinedělí pod stanem / týpím .. ale ten spacák dostávaj ke třetím narozkám .. teď sme se teda minulej víkend ve stanu málem upekli ..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEVERINE: a používáte ho na ven?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SINSEMILLA: máme pinguina a bolla (oboje junior třísezóní verze) a lepší mi přijde ten boll
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    Chci se zeptat, porizovali jste spacaky pro deti? Erikovy jsou tri, ma neco pod metr a chceme spat hlavne pod sirakem, tak budu rada za nejaky tipy a zkusenosti.. Diky
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    LOO: tyjo, vědět to dřív.....
    LOO
    LOO --- ---
    DNESKA NA ČERŇÁKU, kdyby tátové (a mámy) nevěděli kam s dětma ;)
    [ STRAWBERRY FIELDS 2014 / festivalfestival / 12.6.2014 / CR - Praha - Plechárna Černý Most ]
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MADCAT: můj synovec mel něco podobného , časem to zmizelo, u něj to byli dokonce dvakrát, jednou bez sebemensiho podezření na cokoliv a jednou u toho i byla domněnka ze ho bolí noha ( když prudce doslapl na patu)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADCAT: Něco podobného teď zrovna řeší u synovce. Zatím se na příčinu nepřišlo. Oční vada za tím není, neurologický problém taky ne, hledá se i na alergologii... Napsachický problém to ale prýtaky nevypadá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam