• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    CROSS
    CROSS --- ---
    ROMANET: vyplnil jsem vám to už včera, ale bylo to pro mě trochu bolestné vyplňování, obecně mám za to, že když mám problémy na otázky odpovídat, výsledky taky nebudou stát za moc.

    6 neodpočívám, ale potřebuji
    7 trávení času s dětmi je jiné v pracovní dny a o víkendech
    10 jsou vůbec překrývající se možnosti
    12, 13 je nesmysl nechat jen jednu možnost odpovědi

    Nicméně pokud z toho teda něco vyčtete, tak se poděl.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ROMANET: jen teda, dost tam chybí dotaz na věk dětí, což je docela klíčový parametr.

    Protože není až tak těžké nebýt vyřízený a najít si čas pro sebe, pokud už je i nejmladší dítě ve školce - ale rodinu, která má dvě děti ve věku 4 a 6 let, v dotazníku nepoznáš od rodiny s dětmi 6 měsíců a 2,5 roku - a úroveň vyšťavenosti bude řádově jinde.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    BIMBAS: dekuju. uz je tam devatenact. z toho uz snad neco vycteme. zatim se zda, ze cim vyrizenejsi rodič, tim vetsi ma vycitky.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ROMANET: mas to tam
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    prosba o pomoc
    žena dělá práci k odpočívání rodičů capartů a když koukám do výsledků, tak tam máme jen sedm tatínků (a z toho jeden já a šest lidí z mýho okolí) a z toho se statistika udělat nemá. takže jestli máte chvlku času, tak pár otázek max na pět minut níže

    http://goo.gl/forms/0XjQKkq4d4

    díky
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Tohle je dobra verze, zkusim ji zejtra rano, abychom se dobre naladili vsichni ...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    U nás bylo "omenanč" hodně dlouho... Znamenalo to "open and shut"
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SH_PANDA: LOL! Furt jsem čekal, kdy začne nějakej pořádnej growl, a vono furt nic :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SH_PANDA: Joooo, toho chci domů. Wheels on the bus teď u nás doma hraje pořád a pořád dokola a dokla a dokola :D
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    neco na odlehceni

    Wheels on The Bus Drumming - JOEY MUHA
    https://www.youtube.com/watch?v=OaGvH450jRM&feature=youtu.be
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    OT pro holky na inseminaci a IVF: zbyly mi 3 baleni hormonu Utrogestan 100mq po 30 tabletach. Pouzitelne do 10/2016. 1 baleni stalo 186,vsechny 3 dam za 200. Diky
    SITH
    SITH --- ---
    BILAKOBRA: super, diky
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    SITH: obří kuličkodráhu? na cvičení s dětmi to používají na posílání míčků do krabice, že se rozsype hromada míčků a děti to tak mají sezbírat
    SITH
    SITH --- ---
    Zbyla nám po koupi koberce taková ta dlouhá papírová tuba, cca 3m. Napadá vás jak bych to mohl využít a něco z toho dceři (2yo) postavit?
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    BIMBAS: https://www.feedo.cz/
    Akce v supermarketech občas vyjdou levněji (tady mají akce taky), ale když srovnáš plnou cenu tady vs. běžná síť, vychází to lépe.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    neni nejaka stranka s pomerem/vykonem tehdle veci. Preci to musel uz nekdo nekdy resit. Plíny a mléko se kupuje ve velkém a občas při více dětech několikrát. Rozdíly můžou jít do desítek tisíců
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    BIMBAS: jeste neni spatny pomer cena/vykon bebivita, ale v cr to taky neni tak markantni (nemecko ma vyrazne levnejsi oboje...)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    uvidime jak to vyjde. Babylove je 2x300g a prijde mi vetsi odmerka nez u Nutrilonu, který je 800g. Ted jsme v testovani. Podle me vysledny rozdil bude par korun
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    FARFELOO: nene, jsou uz dlouho a porad... kvalita slusna, pomer cena/vykon vyborny. jeden cas meli trochu vypadek, ale byl kratkodoby v radech max par tydnu.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Teď jsem si nedávno všiml těch mlík Babylove v DM.. když jsme měli malou dceru před dvěma lety, tak jsem je neviděl/neznal i když jsme do DM chodili pro dost věcí. Myslel jsem že to je teď novinka, ale spíš je to teda zase obnovené...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam