• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: ja zase slysela dobré reference na papírnictví McPen.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BALAENA: kdyz mně je právě blbý to někde zkoušet a pak koupit pres web jinde.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Stavovala jsem se dnes v LegoWear na Harfě. Mají tam pár druhů aktovek taky, mají ten "náš" bez batůžku (tedy vlastně ten od ADD) a jiný druh s připínacím batůžkem. Takže se dá nazkoušet i tam, ale ohledně cen si myslím, že se dá po webu koupit mnohem líp, a nakonec i větší výběr
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    BALAENA: Super, diky moc
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SINSEMILLA: a přímo na prodejně mají nějaký postarší počítač, aby sis tam tu objednávku mohla udělat :D
    donesou to ze skladu během pár minut a nemusíš to pak koupit
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    BALAENA: koukám, že toho mají hodně, díky
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SINSEMILLA: Sevt ve firemní prodejně v Bohnicích? Čimicích? Nevím, co přesně je to za MČ.
    Co nemají na prodejně, dá se objednat ze skladu a pak nekoupit.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEVERINE: Super, diky za tip
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MADCAT: mám topagal a teď mám v plánu koupil boll - podle mě je topgal jen reklamní sr*čka, hodně knížek je holt těžkejch v čemkoli bez bederáku

    ANNAWA: ani nápad - zdánlivě identické modely na jedněch zádech sedí a na jinejch ne

    SINSEMILLA: tuším třeba pastelka.eu - jak je kousek od pavláku - toho má hodně
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ZEMINO: A maji nekde v papirnictvich vic těch značek, ze by člověk vyzkoušel vic druhu? Nějaká konkrétní doporučení na to, kde jsou zásobení?
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    SINSEMILLA: my byli ve větším papírnictví
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    Asi uplne pitomy dotaz, ale kam se chodí pro aktovky? Nevybavuji si, ze bych je nekde viděl ač ale je fakt, ze jsem po nich nekoukala
    ADD
    ADD --- ---
    MADCAT: Jo, myslím, že to byl tenhle. Ve tvaru aktovky měli snad jen jeden (ve více barvách).
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ADD: Ten konkrétní Deuter je asi tento, že?

    OneTwo (3830015), Dětský batoh Deuter | Hudy.cz
    https://www.hudy.cz/batohy_detske/deuter-onetwo-3830015,100048947-blue-arrowcheck.html
    ADD
    ADD --- ---
    ANNAWA: Taky to tak máme. Ale zamáčkla jsem slzu. O půl roku později pak oba kluci dostali deuter jako velký bágl do skauta, protože jsme vyzkoušeli všechny dětské batohy na trhu (sprostě jsme využili možnosti je přes e-shop zaplatit a mít je dva týdny doma na zkoušení, co vše se do batohu vejde a jak pak sedí na zádech) a dospěli jsme k závěru, že cena odpovídá a ušetřit tisícovku s tím, že děti budou mít blbej batoh, prostě nemá smysl. Takže nakonec deuter naše peníze stejně dostal. A u batohu na druhý stupeň už asi taky půjdeme do deuteru - tou dobou už asi bude syn jezdit všude sám, takže bágl bude mít na zádech hodiny času a nebude v něm mít jen pár sešitů. Dobrý boty a dobrej batoh jsou základem přežití. :-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ANNAWA: tak se stav na vyzkoušení
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ADD: s cenou deuteru uz mam moralni problem, lego mi přijde ok.
    ADD
    ADD --- ---
    BALAENA: Az zacne chodit na plavani, tak ho dost mozna pohresovat zacneme. :-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ADD: u nás se možnost "mokrý plavání připnu k aktovce a nezapomenu ho zasmrádnout ve škole" vcelku osvědčila ;)
    ADD
    ADD --- ---
    BALAENA: Jj, tenhle ho nema. Uz ani nevim, jestli jsme setrili, nebo byl na konci srpna proste vsude vyprodany. :-) Ale zatim nam nechybi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam