• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KOSMO: rekl bych ze to co rikas je normalni vec a tak mi nejde do hlavy proc to vidis jako nejakou velkou obet :)
    KOSMO
    KOSMO --- ---
    OGMIOS: narážku beru jen jako, že do preblamtiky moc nevidíš :-) a něčemu věříš... nechci se přesunovat do diskuse o tom co je to vědomí. Samozřejmě posun řekněme "těžiště" LIDSKÉHO vědomí nahoru či dolů možný je... ale to je na hony vzdálené Vědomí...

    a abychom se mohli posunout výš, než jsme teď na západě - tedy blíže "srdci" - musí být nejdříve schopní oběti. Skutečné, reálné oběti! Ne jen řečí...

    Třeba takové, kterou teď předvádí pan Babiš - zkus si uvědomit, že on opravdu ryskuje život, obětovává své pohodlí, ryskuje obrovské problémy pro firmu... a všichni chtějí vědět proč to dělá??? A víte co na to odpověděl? Víte, když mi jsme byli mladí, dělali jsme věci jen tak z přátelství.

    To je o "srdci" a taky pořádných "koulích".
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KOSMO: no cekat..ehm..spis by ses mel pripravit na ten posun ;) :D
    KOSMO
    KOSMO --- ---
    sorry za pravopis - píšu už dlouho a přepínám mezi english... není to moje silná stránka...
    KOSMO
    KOSMO --- ---
    YMLADRIS: Sleduj, sleduj...
    Já se podivnou shodou okolností dostal do sfér globálního byznysu - potkal se s mnoha velkými šéfi - a velmi mě to změnilo pohled na ně samotné, na sebe i na svět. Realita je jinde než se píše v novinách. Problém není v penězích - energii - ale v moci - a tu drží v rukou jiní...

    Četlas Nietzcheho? Antikrista? Totálně by se mnou souhlasil a ty lidi na náměstích by označil jako lůzu - ty které ovládá RESENTIMENT - a to jsou ti všichni, kteří nesměřují vzůru, ale dolů. To jsou ti, kteří neprodukuji, nepřinášejí v celkově nic pozitivního - v tom smyslu, že žijí na dluh. Vytvoří více negativní karmy než té pozitivní...

    Asi spustím bouři hněvu - ale klídek - nejde o odsouzení - jen analízu stavu - proč nejsme (zatím) schopní změny - byť vskutku nepatrné...

    Mluví se často o posunu vědomí - a víte co? - je to nesmyl - vědomí se nikam a nikdy neposunuje a neposune. Musíme to dát za těchto podmínek - čekání na posun - znamená čekání na smrt - nepřinášet pozitivitu světu - ale brát a čekat...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Mineno globalne, i kdyz bychom v CR narovnali pomery na svycarskou uroven kde nikdo nekrade a vsichni se dobrovolne ridi zakonem -- porad jeste bude Occupy Zurich, protoze okupantum jde o ukonceni kapitalismu jako systemu. O to bych rekla Babisovi nejde :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KOSMO: treba lidi v mem okoli z principu odmitaji spolupracovat s mafianem Babisem. Jeho metody (brutalni lobbing, ...) uz jsou taky jako dost docela uber-kapitalisticke. Da se to vykladat i tak, ze pravicovi kapitaliste jsou uz v panice, ze lidi priste zvoli levici (uz je korupce fakt stve), takze (miliardari) vytahli do boje na tema Jeste tu je cast pravice ktera chce potrit zlo a prosadit pravo, nemusite volit Sobotku. Ale jde jim jen o to aby zustala pro ne blizsi pravicova garnitura. Tak nevim :-)

    Babis se mi libi svou bezprostrednosti sedlaka, ale zatim ho sleduju spis vyckavave.
    KOSMO
    KOSMO --- ---
    KOSMO
    KOSMO --- ---
    YMLADRIS: odpovím takhle:
    2. Andrej Babiš - Show Jana Krause 23. 9. 2011 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Z135Q0G9K58&feature=related


    Máme tady tu demokracii a chceme změnit sys., tak aby nám více vyhovoval. Takže teď každý kdo chce něco opravdu udělat - může. Stačí se připojit k výzvě od Babiše a začít nezištně makat pro všechny. Výsledek může být parádní a taky naprosto v souladu s během věcí.... jenže....

    Kdo tady s těch lidí co sedí a leží někde po náměstích by skutečně něco udělal??? A víte co - zkušenost mi říká, že skoro nikdo - protože oni nechtí nic dělat - chtějí dát jointa, čumět do blba a přitom žít ve standartu Švícarů. Je to jako tady - spoustu se nakecá - ale pak už se toho moc neděje...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Occupy Wall St - The Revolution Is Love - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BRtc-k6dhgs


    ... je to jako psytrance/boom spirit. Je to jako 60. leta, woodstock a tak. Shift of consciousness. Videjko je hezke.

    Pokud toto je mainstream OWS paradigma, tak to se ale prece neda dosahnout stanovanim na ulici a blokovanim kampusu. Tak nevim :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BROZKEFF: a jakej výnos by měl ten "úrok" v poměru k normálnímu zemědělství a jak by sis to prakticky představoval ? la la la cu cu cu ?
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    lalala
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    JUNIPETRUS: Díky.

    K topicu. Pokud nejsi napojený na prodej tak by ti mělo stačit, že ti všichni svůj názor řekli a tvůj názor akceptují. Já proti tomu nejsem zaujatý, pár důvěryhodných lidí to doporučuje, ale můj pocit je negativní (jako že všeřešící "zkratka" mi nevyhovuje - třeba se tím sám zpomaluju a dobře mi tak). Z těch textů mám pocit nějakého letadla, snahy prodat za každou cenu a ne posunout a vysvětlit jako například z textů o půstech. Ale je to jen pocit. Názory ostatních znáš, v debatě spojené s osočováním je dobré přestat. Když chceš, vyzkoušej sám a pak (trvá to déle než týden, takže to půjde :-) poreferuj, co a jak (jestli ti za to budeme stát).
    KUATO
    KUATO --- ---
    JUNIPETRUS: sorry, ale uz to prehanis. na tyden, dokud nevychladnes, RO.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    PAULMUADDIB: tak ja tu radu taky vyzkousim.
    Nelibi si mi, ze me nejaky floutek omezuje v diskusi, takze jdi se svym moralizovanim do prdele.
    KUATO
    KUATO --- ---
    JUNIPETRUS: na tobe me fascinuje jedna vec. jak se dokazes zaklesnout do nejake diskuze, a obhajovat nazor, o kterym si myslis, ze je spravny. ja to vetsinou vydrzim tak jeden prispevek a pak si reknu, ze dotycni muzou jit nekam do prdele, ze mi to za to nestoji, abych se hadal, jak male decko. ty ne. ty se vydrzis handrkovat, az uz by jeden zakousl i tebe :o)).
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---

    kluci, prestante nudne kecat. je to annoying.



    KUATO dala jsem ti prava, pokud mas napad, klidne res dle sve uvahy.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JUNIPETRUS: ja si myslim ze je to podvod, ne ze to nefunguje. neustale opakuji, ze to jen moje domenka a ze netvrdim, ze to nefunguje. jak jsem rekl, fungovat bude kde co. a uz bych toho fakt nechal, neni to nijak plodne.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JUNIPETRUS: na případu ogmiose a dalších je dobře vidět, že někteří už mají jasno, ale nejsou schopní nebo ochotní to vysvětlit, těch co jsou aspoň ochotných je hrstka a ti zas nemaj možnost debatit veřejně, protože když jde někdo do hloubky, tak automaticky vede flame :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    JUNIPETRUS: Slyšel, narozdíl od některých tady.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam