• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    GORG
    GORG --- ---
    LYDI: Mně to myslim chytlo hned. Na druhou stranu zas třeba Casteneda mě zpočátku moc nechutnal. Pak mě to po letech chytlo, že jsem si jednu dvě knížkz přečetl znovu. Teď ho zas moc neřeším, ale možná přijde čas, že si přečtu všechny jeho knížky. :-)

    Jinak se mi taky ad Walsch ještě líbil o něm autobiografický film Hovory s bohem, či jak se to jmenovalo.

    Ještě mi s tím dost splývá Pokojný bojovník, ale víc mi připomínal toho Castanedu.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    LYDI: Si taky myslím, že je do určité míry magor, ale taky si vzpomínám na "musíte se doslova zbláznit, abyste poznali Boha".:-) Mám radost, že ho taky někdo má rád.
    KAREN
    KAREN --- ---
    CONTINUITY: tady taky jedna zajímavá:



    27. 6. - 17. 11. 2014


    DOX - Výstavy - MARTIN RAJNIŠ: Huť architektury
    http://www.dox.cz/cs/vystavy/martin-rajnis-hut-architektury
    LYDI
    LYDI --- ---
    EVA_: nekde sem to uz zminila: trikrat sem walsche zacinala a prestala cist s tim ze to musi byt magor a poctvrte sem se do toho totalne zamilovala (: nekdy musi prijit spravny cas (jakoze kdyz neni spravny cas, tak to proste nejde (: )
    EVA_
    EVA_ --- ---
    LYDI: Mě se to líbí taky, prvně jsem tuhle myšlenku objevila ve Walshových Hovorech s Bohem, četla jsi to? Na tu knížku nezapomenu.:-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LYDI: jo no to je takova metoda ze zvlastni veci v krestanstvi se prohlasi za metafory ci tak neco, .. a tak se ptam nakolik je jindrich kanonicky krestan :)
    neberu to tak ze je neco zjevne absurdni... plno mimoradne kvalitnich lidi jsoz krestani.. proste mbe zajima jak to vidi
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    CONTINUITY: to bych moc rad slysel. kdy a kde to je?
    LYDI
    LYDI --- ---
    YMLADRIS: nic moc jakoby o tom nevim, ani treba sem nevyrostla v krestan. prostredi a tak), takze to je spis takova poznamka z postrani (?) - ale libi se mi myslenka, ze peklo je zbytecne trapeni (strachy, obavy atd) tady a ted...
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    YMLADRIS: Zeptám se, předpokládám, že jestli to existuje, tak už to tam na tripech okoukl ;-DD
    dělám si legraci, ale to je vlastně docela dobrá otázka, tady ten člověk imho fakt něco ví o vesmíru skrze západní (a zčásti i východní) nauky, a zajímalo by mě, jak se dívá na takovou zjevnou absurdnost jako to křesťanský peklo
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    CONTINUITY: tak ze pripadne zdravim a jak ze je to s tim peklem (vecnym nasledkem pro ty kdo behem zivota nepoberou cosi)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    YMLADRIS:

    Tak, předpokládám, že úplně obyčejní lidé v kostele by to asi nepobrali, ale Jindřich je teolog a když napíše křesťanství, pravděpodobně myslí křesťanství :) (dost možná v nějakém hlubším smyslu, než si pod tím obvykle představujeme)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ho pozvi na nyx :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    CONTINUITY: cas nemam ale rada bych si od nej necvo precetla pokud skloubil krestanstvi a trans-cosi. jako fakt krestanstvi, nebo by se mu v kostele vysmali?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: tu přednášku

    "křesťanství pro občasné návštěvníky hyperprostoru aneb globální krize z hlediska transpersonální teologie"

    :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: CONTINUITY: kdo jste na to klikli, máte čas v srpnu nebo jste pryč? řešíme jestli to udělat v srpnu nebo až v září
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: tak jsme se dohodli s Kukidem na 14.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KUKIDE: to jsem pryč zas já, pak až 14. nebo 15.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CONTINUITY: Do čtvrtka jsem pryč co takhle příští pátek?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KUKIDE: tak třeba pondělí 18.00 zastávka Nákladové nádraží Žižkov ?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CONTINUITY: Taky se rád přidám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam