• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAILASHWikileaks - Assange - Revolution now! + Anonymous + Bradley Manning a Snowden
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    XCHAOS: rofl
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    S_TEJK: prosímtě, já mám snad prý moderátorská práva k tomuhle klubu úplně stejně jako ty... a tohle je vůbec typický, začít boj proti cenzuře cenzurou ostatních :-)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    zatim vas dva (xChaos vs Stepik) jen mazu, pokud neprestanete tak minimalne na dnesek mate RO, fakt nerad, ale nechci tuhle diskuzi v zarodku pohrbit
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    chce to trosku uklidnit a bude to ok :))
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    CISLO42: je k tomu neco vic@?
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    QUARTZWALDT: nemusis sem chodit, je to pokus, mozna nedopadne dobre :)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    SHARINGAN: musim to nejdriv zvladnout flejm xChaos vs. Stepik ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    sem asi nepochopil smysl tohodle... původně sem myslel že budou dvě auditka, v jednom čistě linky a novinky a v druhym diskuze... proč polovina lidí přestala sledovat původní auditko a spamuje teď tady ? já myslel že to má za cíl oddělit zdroje informací od diskuze a né útěk před CLAVENem...
    CISLO42
    CISLO42 --- ---
    Laická otázka, čím se dá dekódovat ten zašifrovaný soubor až budu znát kód?
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    nicmene pojdme proste pokracovat v com jsme vedle zacali, sdileni informaci a diskuse pot. dopadu aspol..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ZOLTAN: Pirátská strana získala asi 1% hlasů s rozpočtem na volební kampaň asi 100 000 (mimo kauce asi 240 000).

    A Wikileaks rozhodně nepodnikli žádný čelní DDoS útok na systém - snažili se postupovat v souladu se staletou novinářskou tradicí, a zpravodajské agentury toto ocenily - rozpoznali v nich takového hráče, jací jsou i oni sami. Prostě předvedli, o čem bude radikální transparentnost, o které se dnes tolik kecá - ale skutek utek.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    BBC News - Today - 'This is a war... a war of data'
    http://news.bbc.co.uk/today/hi/today/newsid_9271000/9271139.stm?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
    Online activists have launched a string of attacks against those companies which have denied services to Wikileaks.
    Coldblood, an unofficial spokesperson of the Anonymous online group, which is co-ordinating "operation payback", explains the motivation behind the campaign.

    @Op_Payback - coldblood - aka http://www.facebook.com/chris.coldblood is a raging fucking faggot
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    XCHAOS: tyhle pripsevky presne patri do predchoziho klubu imho
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    XCHAOS: A jak vsechny ty organizace a protesty pomohly, vid? :)) TOhle je asi nejvic tragicka myslenka, kterou jsem na tohle tema slysel :)))
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    jj
    CISLO42
    CISLO42 --- ---
    Včera byla vypuštěna informace že má dnes dojít k útoku na americký senát. Buď to byl fake, nebo se to jako nápad nechytlo, nebo k tomu ještě dojde.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Aby bylo jasné - nikoho k ničemu nenavádím:
    Malware warning
    http://pastehtml.com/view/1c8i33u.html

    Ve skutečnosti si představte, jak se asi cítím - když jsou na _moje jméno_ (převod klientů na s.r.o.čko probíhá postupně a dost pomalu, a bude hotový až tak za další 4 měsíce) registrováno asi 3-4 C rozsahy (je to něco přes 700 adres). Kolik našich klientů asi napadne, jaká je "frajeřina" to pustit ? :-(
    jsou zde samozřejmě směrnice , co všechno bychom měli logovat... ale logovat klienty za SNATem je např. docela složité, apod.

    Prostě toto je velice složité - na Internetu neexistuje nic jako anonymita - můžete se pouze schovat za někoho jiného. Takže než si někdo začne hrát na hrdinu, tak ať se nejdřív zamyslí nad tím, jestli se zrovna neschovává třeba na střeše "obytného domu" nebo "školy" ... a jestli by nebylo lepší se zapojit do "běhu na delší trať" - tedy do pomalejších ale o to účinějších offline procesů (Amnesty Internetational, mezinárodně organizované happeningy, "den bez Internetu a kreditních karet", apod.)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    jdu sem, puvodni diskuze je zabita
    flejmari tady dostanou RO
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    oka, nevěděl jsem, založil jsem ještě jednu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam