• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAILASHWikileaks - Assange - Revolution now! + Anonymous + Bradley Manning a Snowden
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PIZI: to je bohužel pravda.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ZHAQ: v tom případě zůstanu v tom původním klubu, asi. nemusíte se namáhat s banováním.

    opakuju, že mým cílem je zorganizování "střednědobého" nenásilného občanského protestu, např. s využitím mezinárodních konexí Pirátské strany a Pirátské internacionály. pokud vám to zde přijde offtopic, proč ne.
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    S_TEJK: tyvole, ale podivejme se, co to je za source, zejo
    PIZI
    PIZI --- ---
    XCHAOS - Den bez X vetsinou znamena ze nasledujici dny je X konzumovano o to vice a financni dopady na poskytovatele X jsou tak minimalni.
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    tady bych opravdu kecy a flejmy hned mazal v te puvodni bych to nechal volne..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    S_TEJK: hmm, to mě už trochu začíná připomínat sci-fi romány Charlesse Strosse, toto :-(
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    S_TEJK: nepopírám. jen mám konkrétní názor na to, co by měla být Revolution (globálně zorganizovaný "den bez Internetu" ve všech jeho podobách) a co by mělo být "Now" (pokud by se to dobře promyslelo, je to možné zorganizovat tak do týdne).

    pokud jste přesvědčeni, že lidi, kteří třeba používají Internet v práci, se neodhodlají co já vím - vzít ten jeden den volno (v soukromém sektoru je stávka extrémně nepopulární a spousta lidí by se asi bálo), tak vlastně předem říkáte, že ten boj je ztracený - že lidi se na vaší stranu nikdy nepřidají, a tak jen chcete si vybít emoce, potom nastavit nepříteli ne svojí druhou, ale něčí cizí tvář, a pak jít od válu. proč ne.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    BUSTED!! WIKILEAKS STRUCK A DEAL WITH ISRAEL OVER CABLE LEAKS : Veterans Today
    http://www.veteranstoday.com/2010/12/08/wikileaks-struck-a-deal-with-israel-over-cable-leaks/
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    XCHAOS: aha, to mi uniklo :D
    a proc se chovas tak, ze popiras smysl vznike tehle diskuze
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    XCHAOS: rofl
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    S_TEJK: prosímtě, já mám snad prý moderátorská práva k tomuhle klubu úplně stejně jako ty... a tohle je vůbec typický, začít boj proti cenzuře cenzurou ostatních :-)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    zatim vas dva (xChaos vs Stepik) jen mazu, pokud neprestanete tak minimalne na dnesek mate RO, fakt nerad, ale nechci tuhle diskuzi v zarodku pohrbit
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    chce to trosku uklidnit a bude to ok :))
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    CISLO42: je k tomu neco vic@?
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    QUARTZWALDT: nemusis sem chodit, je to pokus, mozna nedopadne dobre :)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    SHARINGAN: musim to nejdriv zvladnout flejm xChaos vs. Stepik ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    sem asi nepochopil smysl tohodle... původně sem myslel že budou dvě auditka, v jednom čistě linky a novinky a v druhym diskuze... proč polovina lidí přestala sledovat původní auditko a spamuje teď tady ? já myslel že to má za cíl oddělit zdroje informací od diskuze a né útěk před CLAVENem...
    CISLO42
    CISLO42 --- ---
    Laická otázka, čím se dá dekódovat ten zašifrovaný soubor až budu znát kód?
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    nicmene pojdme proste pokracovat v com jsme vedle zacali, sdileni informaci a diskuse pot. dopadu aspol..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ZOLTAN: Pirátská strana získala asi 1% hlasů s rozpočtem na volební kampaň asi 100 000 (mimo kauce asi 240 000).

    A Wikileaks rozhodně nepodnikli žádný čelní DDoS útok na systém - snažili se postupovat v souladu se staletou novinářskou tradicí, a zpravodajské agentury toto ocenily - rozpoznali v nich takového hráče, jací jsou i oni sami. Prostě předvedli, o čem bude radikální transparentnost, o které se dnes tolik kecá - ale skutek utek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam