• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUNLinkedIn & Xing / Social Networking for Professionals
    Klub určený především k diskuzi o profesních sociálních sítích a k propojování kontaktů.

    Social Networking means Business
    rozbalit záhlaví
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    LBW: tak je tam plno starých bílých mužů křičících na mraky, zejména těch z IT, kterým neomarxisti ničí jejich svět; od toho je cesta k "nenechme si brát naši zemi covid diktaturou" poměrně krátká.
    LBW
    LBW --- ---
    Antivax se z masových socmed přesunul i na LinkedIn?
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    cus, pouzivate tu nekdo linkedin pro sales reach out? kolik nas tu je?
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    LIQUID_SOUND: ok, beriem, nemas naladu takto pri piatku na vtipky. skusil si toto?

    https://www.linkedin.com/jobs/commute-preferences-settings/
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Dokázal by mi někdo poradit, proč mi LinkedIn nabízí pozice prakticky jenom v zámoří? Přitom mám mám #opetnowork nadefinovaný na ČR a EU.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    ASACHI: Udemy take vyuzivam, jen mi nedavno nekdo rekl, jak pouziva zadarmo tutorialy na LinkedIn a kuprikladu Adobe na nej primo odkazuje.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    SRNECEK: LinkedIn koupil Lynda.com a ted to maj jako jejich learning, potrebujes na to aktivni premium.

    Nicmene je to docela shit. Z toho co jsem pouzival ja, tak vse skoncilo s tim jak koupili Lynda.com. Od ty doby mi prijde, ze se vsichni presunuli na skillshare a udemy.

    Ja osobne teda pouzivam Udemy ... vzdycky tam v akci koupim nakej tutorial za par korun.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosim Vas, LinedIn prezentuje ruzne turorialy zadarmo, ale musim pro pristup mit Premium verzi. Tudiz jak to je? Diky.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KEJML: jinak, ten záměr samozřejmě chápu, jde to sledovat offline z té aplikace, ale jak sem psal, v rootu mám málo místa, čili by mě stačilo přesvědčit aplikaci, aby to stahovala kamkoliv jinam, ale to se mi zatím nepodařilo najít jak.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KEJML: no jde o to, že podle místa na kartách to stahuje nekam do rootu a tam je fakt málo místa
    KEJML
    KEJML --- ---
    DOKKTOR: Já tu aplikaci nepoužívám, ale nejde to sledovat offline z ní? Třeba Spotify taky umí stáhnout hudbu offline, ale mimo aplikaci se k ty hudbě nedostaneš a to zcela záměrně.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    jdu sem s možná stupidním dotazem: nainstaloval jsem si do androida learning aplikaci od linked in, je možné stahovat celé kurzy do mobilu, ale nemůžu je nikde fyzicky najít ani v jednom úložišti tzn. že k nim můžu přistupovat zase jenom z appky. kam se ty videa ukládají? stahuju to proto, abych se na to mohl dívat i bez připojení, ale když pak kurzy nemůžu v telefonu najít, tak je to celkem k ničemu. díky.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Udelal jsem si profil na LinkedIn. Muze mi nekdo poradit jak si ho nastavit, aby mi to nesahalo do gmail uctu, automaticky nehledalo lidi, nerozesilalo mym jmenem spam atd. ? Prosim !
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    super fotka, az na ten napis na stene:)
    Sara Cvetkoska | LinkedIn
    https://cz.linkedin.com/in/sara-cvetkoska-14064a129
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    Ahoj, dá se na Linkedinu založit skupina, stránka pro kulturní akci? podobně jako facebook a tu pak propragovat placenou cestou dále mezi lidi?
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    platite si tu nekdo ten jejich sales navigator?
    uvazuju ze to na mesic zkusim...
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KETHAMINA: jestli máš 2 profily, tak je možnost si je nechat sloučit. Bacha, mít 2 účty je proti podmínkám a banují za to duplicitní účty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam