• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    BULHI: no jestli ted bude pod mym profilem ta aplikace publikovat nejaky zpravy, aniz bych nad tim mel nejakou kontrolu, tak mi to moc dobry neprijde :) jinak to chapu, ale jak jsem psal dole, ja bych prava na vytvareni udalosti pozadoval az ve chvili, kdy v ty aplikaci chci nejakou vytvaret a email bych chtel az pri vstupu do souteze

    v insights se da zjistit, kolik je dotazu na prava a kolik je prav udelenejch

    BULHI
    BULHI --- ---
    TUSIL: ono ti to haze na zed ruzny veci, jakoze tvuj oblibenej tym zrovna vyhral a podobne, pres aplikaci taky vytvaris udalosti, kdyz chces pozvat kamarady na zapas.. navic je tam i soutez, takze proto asi emaily.. volitelny to bohuzel neni :-) proc to chce tu posledni polozku (info v profilu), to nevim

    jinak teda udaj o poctu uzivatelu jsem predtim vubec nezaznamenal, tu uvodni stranku vidim dneska poprve :-)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: jo tak to netusim, s tim zkusenosti nemam :/ neprisel ti treba nejakej mail, kdyz te zablokovali?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    BULHI: Ze svyho profilu bych do ty aplikace ani nevlezl, nevim proc po me chce prava na tolik veci ;) Ja se snazim posledni dobou ty prava vyzadovat, az kdyz jsou opravdu potreba.

    Jinak samotna aplikace je pekna, ale jako clovek, kterej se v hokeji neorientuje ji nedokazu ocenit :) Coz ale neplati o tech 20 000 mesicnich aktivnich uzivatelich, to neni spatny

    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: jj mam to v planu, ale ted nejak nestiham (dam ti prava, kdyby si mel treba cas)
    BULHI
    BULHI --- ---
    co rikate na tohle? podilel jsem se trochu na vyvoji (vicemene jen nejaky sablony, zadny programovani), tak jsem zaujatej, ale prislo mi to jako celkem zajimavej napad jak oslovit cilovku.. nemam zadny aktualni udaje o tom, kolik lidi to aktivne pouziva, ale prej "dost" :-)

    http://apps.facebook.com/fandime-hokeji/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Btw. co dát na nástěnku profily těch lidí, co se tady představili, že něco dělají? Je to docela užitečné a člověk se pak nebude muset proklikávat někam hrozně daleko dozadu, až tu bude víc příspěvků...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Zamyšlení Marka Prchala nad aplikacemi na českém Facebooku:

    Dejte mi jeden benchmark na českém Facebooku | Médiář.cz
    http://www.mediar.cz/dejte-mi-jeden-benchmark-na-ceskem-facebooku/
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jinak abych to uvedl na spravnou miru, spravce jsem, jen nemuzu editovat, pise mi to: Tvé právo na zveřejnění bylo zablokováno z důvodu porušení Stránky Podmínek užívání.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    ja tam to nahlasit stranku jako spravce nemam, ukazuje se mi to jen u cizich facebook stranek ale u me vlastni ne :( mam tam jen:
    Už se mi to nelíbí
    Sdílet
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jj, domenu sem koupil a nahodil sablonu, ale vyvoj plnohodnotne aplikace by stal treba pres 10k a to uz riskovat nehodlam...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: Je to dole pod levym sloupcem na strance. Jestli to bude stacit nevim, me by to za ty tri kila na zkousku asi stalo :) kazdopadne to tam ale pis anglicky
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    a kde presne najdu to nahlasit stranku? nemohu to najit :(
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    ok, uz jsem koupil domenu a nahodil na ni zatim jen tu html sablonu, myslis ze by to melo stacit? nechce se mi vyvijet konecny a funkcni produkt kdyz nemam jistotu ze mi to pak vrati....
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: nahlasit stranku a tam je odkaz "toto je moje dusevni vlastnictvi", ale asi by bylo dobry k tomu pridat nakej ten dukaz ;) funkcni web by byl asi idealni
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    jj, byli sme tam dva a oba sme dostali ban, ten druhy ale taky nic proti pravidlum nenahodil...

    a kam bych mel napsat, aby mi to vratili?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: no asi zase clovek muze argumentovat tim, ze zkusil jestli se to chytne mezi lidma a pak na tom chtel pripadne stavet vetsi projekt ... ja nak nevidim duvod, proc by ti to meli vzit (nemel jsi tam jeste nakyho dalsiho admina?)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    domenu sem bohuzel nekupoval, nicmene porad volna je... ale asi mi nepomuze ji ted koupit kdyz se muzou mrknout do whois ze je moc mlada co?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: imho pokud jim prokazes, ze je to tvoje znacka (treba ze mas nocniprochazky.cz), mas urcitou sanci na vraceni ;)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    melo to vypadat nejak takhle ale uz sem to nedorazil :D http://skorpion.cz/projekty/prochazky/index.html

    nemate predstavu jak se branit proti tomu ze vam zrusi spravce kdyz uz ma skupina moc lidi? nebo vite co se jim mohlo nelibit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam