• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    FUMO
    FUMO --- ---
    TUSIL: máš naprostou pravdu, ale Honza Řežáb nám určitě ukáže, jak na tom vydělat a nebo nadělat další dluhy...

    sorry, nechci prudit, to mi jen tak ujelo ;-) bohužel s candytechem a jejich know-how mám osobní zkušenosti...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: premejslim, na kolik bych si tu sluzbu cenil ja, pripadne nektery z nasich klientu, protoze k porovnani poctu fanousku s konkurenci ti stacej tri kliky mysi a do vystupu dva screenshoty (= 5 kc prace brigadnika) :)

    resp. si nejak nedokazu predstavit, kdy se vetsi firmy budou vyslovene predhanet v poctu fanousku na facebooku, vzdyt to cislo neni nijak smerodatny (ani pocet interakci)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: plus jejich "know-how" je v těch engagement metrikách, co si sami "upekli". imho nic extra, ale marketingová oddělení na to slyší a zřejmě mají dobré obchodníky. o tom ten business je :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: zkus si to tam zadat a uvidíš sám. pohybuje se to na úrovni 300-500 euro měsíčně. ale socialbakers/candytech jsou obvykle hodně drazí. můžou si to dovolit - mají jméno, kontakty ve velkých agenturách a jsou jediný Facebook prefered developer v ČR (pokud vím).
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: a ty ceny ramcove? Jako nekdo, kdo do toho vidi mi to neprijde jako zase tak technicky narocna vec. Ta aplikace na nastence kazdou hodinu stahuje aktualni data z fb stranek, takze kdybych tam jen zaznamenaval historii a pocet akci na strance, mohl bych tu ten vystup udelat taky :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    ADAMM: spíš jak jinak, ne? ;-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ADAMM: tady je ještě pro rychlost odkaz na příklad prezošky porovnávající audi a bmw v německu ;)

    http://insights.socialbakers.com/template/classic/media/market_insights.pdf
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Socialbakers (dřívě Facebakers - čili Honza Řežáb) spouští porovnávání sektorů ve vybraných zemích... za vcelku mastné sumičky, ale cobyne, že?

    Socialbakers Market Insights is launched - revolution in measuring Facebook pages - Socialbakers
    http://www.socialbakers.com/blog/97-socialbakers-market-insights-is-launched-revolution-in-measuring-facebook-pages/
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TUSIL: fakt dobře uděláno
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    TUSIL: najs.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Hodil jsem na nastenku seznam lidi a jejich stranek (je to takova mala aplikace), pokud tam nekdo chcete neco doplnit, staci rict
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Dovolim si malou reklamu.. kdyz uz tady mame specializovane kluby na nektere oblasti internetoveho marketingu, tak zadny z klubu se netyka internetoveho marketingu obecne, respektive zadna diskuze podle meho nebyla kolem PPC, affiliatu, display reklamy, efektivity mobilni reklamy a podobne.. tak jsem tedy zalozil jeste jeden klub navic :)

    [ Internetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..) ]
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    NTR23: aha... jsem...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CHONGX: žádná sranda, jedině že bys byl/a mimo tyto země Česká republika,Slovenská republika,Nizozemí,Irsko,Velká Británie
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    NTR23: nejaka sranda? ;)) me to hodi na home...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Tady je moje stránka

    http://www.facebook.com/badgees
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CHONGX: ve Static FBML muzes pouzivat vetsinu normalnich html tagu vcetne obrazku, formatovani textu atd.

    Ja bych si mozna nebyl uplne jistej tim fanouskovstvim za stazeni. Dal bych tam spis flash prehravac a nejakej motivacni text, aby se lidi stali fanouskem, pokud se jim to libi a pripadne tam dat jeste tlacitko na sdileni, aby si to poslali na zed.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    NTR23: jj, fanouškům se trvale objevuje zeď pokud vím.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    A není ta výchozí karta jen pro nefanoušky? Ti co už jsou fanoušky, těm se vždy zobrazuje zeď.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Jde nastavit aby se bandpage zobrazovala vždy prioritně ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam