• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: přestane. vím o spoustě developerů, kteří to teď hodně rychle začali řešit (a jsou v přímém kontaktu s FB accounty), takže předpokládám, že to opravdu platí i zpětně.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Před časem jsem si toho všiml. Týká se to tedy i starých aplikací? Já měl za to, že jen nově registrovaných. Protože s takovouhle přestanou fungovat 2/3 záložek na FB :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    btw. kdo nemáte aplikace s https verzí, tak možná budete velmi brzo překvapení - nebudou fungovat.

    http://www.business2community.com/social-media/are-your-facebook-tabs-going-to-disappear-056664
    BARD
    BARD --- ---
    JEREMIUS: ve verzi s ceskymi daty to napravim
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BARD: Technická připomínka: barvy v těch koláčích (jako Složení příspěvků) nejsou zvolené moc dobře, špatně se v tom orientuje (alespoň mně :-)
    BARD
    BARD --- ---
    Možná by tu někoho molo zajímat pár čísel o slovenském Facebooku, které jsem vytáhl z našich dat pro konferenci Facebook Rulezz. Stejný výzkum chystám i pro Čechy.

    Slovenský Faceboook
    http://www.slideshare.net/josefslerka/slovensky-faceboook
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    spustili jsme pro Nescafé aplikaci NDG Kluby - http://apps.facebook.com/ndg-kluby/
    Zakladni myslenkou je, ze si lide vytvareji svoje kluby s prateli (pripadne i cizimi), ktere umistuji na mape. Kluby pak sbiraji body za aktivitu na fb strance Nescafé - like/komentare statusu stranky, posilani vlastnich statusu, fotek, videi, komentovani a like mezi lidma navzajem. Chceme, aby se na strance rozjela aktivita, ktera se pak bude dat dobre pouzit na ppc a zvedne rank stranky. Zaroven si hlidame body i u konkretnich uzivatelu a muzeme tak identifikovat lidi s nejvetsim zajmem o znacku / influencery. Sam jsem zvedavej, jak to pojede
    NIS
    NIS --- ---
    NIS: tak uz jsem na to prisel. debilita social plus se odstranuje z google chrome, ne z FB. kdyby nahodou nekdo udelal stejnou blbost jako ja..
    QUICK
    QUICK --- ---
    AVATAR: Me to funguje. Pekny :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JEREMIUS: divny, mel jsem na tom vcera imrvere celou firmu, ktera na tom sedela a nikdo si nestezoval :(
    Mozna jsem v tu chvili prave nasazoval novou verzi. To to asi dve minuty nebezi. Ale je divny, ze jste se oba trefili. Desi me to :D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AVATAR: Až na to, že mě to včera taky nejelo
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    AVATAR: uz je to v pohode, docela se mi to libi :) budete tam implementovat score api a archievement api?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TUSIL: to je neco novyho :D
    jak ti to nejede? Jsi zatim prvni ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    AVATAR: nak to nejede :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NIS
    NIS --- ---
    nainstaloval jsem si uplnou debilitu jmenem SocialPlus! ktera mi zmenila fb a hlavne mi tam dala obr reklamu. nevite jak to odinstalovat? prisel jsem k tomu prez webstore u google chrome a zatim jsem neprisel na to jak se toho zbavit.
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    Je mozne sledovat novych fanusikov od urcitej doby a exportovat vsetkych fanusikov ak chcem ocenit jedneho fanusika vyhrou zajazdu ?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    MINIBUBBLE: buď se smiřte, že budete něco jako top09 nebo se smiřte s tím, že o nějaké fanoušky příjdete, ale větší část se vám podaří přemigrovat..
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MINIBUBBLE: nejde, meli jste si to nastudovat pred zalozenim :)
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    Prosím o radu: založili jsme s neziskovkou FB stránku "XY 2011". Za boha nám teď název nejde změnit na "XY 2012".. Prý změny nad 100 lidí ve skupině nejsou možné. Na podporu jsme psali, bez odpovědi.. Nevíte někdo co by se s tím dalo dělat? Máme tam hodně fanoušků a nechceme o ně přijít :( Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam