• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    KULHY
    KULHY --- ---
    JEREMIUS: díky :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    KULHY: Změníš nějaké nastavení, ale samotnou aplikaci ne.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ahoj!

    Mám dotaz týkající se externě dodaných aplikací na FB:

    Jsem správcem FB stránky instituce a předal jsem přístup vývojáři. Ten umístí na stránku aplikaci (bude na ní odkaz v klasickém menu vlevo pod odkazy zeď, informace, fotky atd..). Je možné skrze rozhraní FB developers aplikaci dodatečně vzít a upravit?
    C00BA
    C00BA --- ---
    KORDA: Pripadne v administraci te hlavni stranky v zalozce "Resources" by melo byt k dispozici pod polozkou "Develop your page" tlacitko "Merge duplicate pages"

    to by mohlo take fungovat
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    KORDA: viz můj dotaz níže ...slouží k tomu tento dokument
    https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=page_migrations_external
    KORDA
    KORDA --- ---
    Potrebuju mergenout dve fan pages. Jedna je oficialni, na ktery pracuju a ma cca 1500fans. Druha je pouze check in place a ma asi 7 fans. Obe maji stejny nazev a obe mam claimnuty. CHci tu mensi zrusit a nebo spojit s oficialni.

    Jde to? Jak?

    Dik
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Dotaz:
    Chci konvertovat fanoušky

    Inauthentic pages to be merged:
    Enter the URLs of Pages that you would like to have merged with your authentic Page. After we verify your request, users who are connected to these Pages will be added to the Page that you admin. (limit 5 Pages per request)

    ty starý se zruší nebo zůstanou?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TUSIL: Díky
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JEREMIUS: aplikace muze postovat pod aktualne prihlasenym uzivatelem nebo jim spravovanou strankou, ale na odesilani bez vedomi uzivatele potrebuje extra permission
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Můžou pořád aplikace na FB odesílat zprávy na zeď svých uživatelů? Přemýšlím, že jsem na své zdi už strašně dlouho nic takového neviděl. A vím, že jsem dřív četl o tom, že to chce FB omezit.
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: To rozhodně :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Hodnotím velmi kladně!

    Facebook Pages Get Private Messages / We Are Social
    http://wearesocial.net/blog/2011/12/facebook-pages-private-messages/
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    ADAMM: to jsem chtěl slyšet. Spíše si myslím, že takové případy spíše nahlásí konkurence, které se to nemusí líbit =)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    APOKAKODEX: nekontroluje se to prakticky vůbec a prochází mnohem horší svinstva, než takováhle "drobnost". ale mezi lidma, kteří se tím živí, budeš za lamu - pokud je to tvoje stránka. pokud je to klientská stránka, tak bych je minimálně upozornil, že se chystáš porušovat pravidla soutěží (a že se s největší pravděpodobností nemůže nic stát, maximálně, že o tobě napíše Dan Dočekal).
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    TIGRE: myslíte, že se to nějak extra kontroluje? kdybych to udelal jen na par dni?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    APOKAKODEX: "You must not use Facebook features or functionality as a promotion’s registration or entry mechanism. For example, the act of liking a Page or checking in to a Place cannot automatically register or enter a promotion participant..." v Promotions Guidelines
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    chtěl jsem udělat soutěž na fan page, že lidi dají like na fotku a automaticky budou zařazeni do soutěže... ale prý je v pravidelech napsane ze se to nesmi delat... je to pravda? nejak to v nápovědě nemůžů dohledat
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: No koukám teda... a držím palce, máš kuráž - tak ať ti to vyjde :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Doufám, že to není moc offtopic. Od ledna už nebudu v H1.cz / Ataxo :)

    odcházím z H1.cz | leaving H1.cz - adam zbiejczuk - instead of a diary
    http://zbiejczuk.posterous.com/odchazim-z-h1cz-leaving-h1cz
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    WERT: ok dik, opraveno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam