• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: neni, protoze "Promotions on Facebook must be administered within Apps on Facebook.com, either on a Canvas Page or an app on a Page Tab."

    Kdyz mas soutez v aplikaci, tak muzes rict, ze je pouze pro fanousky tvy stranky. Nemuzes ale automaticky zaradit uzivatele do souteze tim, ze da like tvoji strance.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TUSIL: nerozumim tomuto.

    You must not use Facebook features or functionality as a promotion’s registration or entry mechanism. For example, the act of liking a Page or checking in to a Place cannot automatically register or enter a promotion participant.

    +

    You must not condition registration or entry upon the user taking any action using any Facebook features or functionality other than liking a Page, checking in to a Place, or connecting to your app.


    pokud normalne jako post na zed napisu, ze pokud pocet fanousku stoupne do konce tydne na 1000, tak rozdam nejake ceny, to je legal, nebo ne?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    QIWAS: https://www.facebook.com/promotions_guidelines.php

    Promotions on Facebook must be administered within Apps on Facebook.com, either on a Canvas Page or an app on a Page Tab.

    a

    You must not condition registration or entry upon the user taking any action using any Facebook features or functionality other than liking a Page, checking in to a Place, or connecting to your app. For example, you must not condition registration or entry upon the user liking a Wall post, or commenting or uploading a photo on a Wall.


    cesky je k tomu vic info tady http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016659
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    TUSIL: Tciw*le, tak to je pruser.. A kde ty pravidla najdu?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    QIWAS: 1) You can see only shares that are public or from friends. 2) Tvoje soutez porusuje pravidla poradani soutezi na fb
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Snad mi tu některý ze zdejších FB fajnšmejkrů poradí.
    Pravděpodobně jsem se mým špatným postřehem dostala do úzkých. Na FB jsem v pondělí odpoledne vyhlásila firemní soutěž o cenu. Pointa je ve sdílení příspěvku. Jeden z těch, kdo tak učiní do pátku, se stane vítězem.
    A problém mám v tom, že mi nejle zobrazit, kdo sdílel. Napadlo mi, že je to tím, že sdílí lidé, kteří nejsou fanoušky naší FB stránky, kde je foto s komentem ke sdílení..?
    Jinak jsem si před zahájením ověřovala, zda lze zjistit, kdo sharuje a vždycky mi to šlo.. jak u našich stránek, tak i u ostatních příspěvků /kdy v podstate nehraje roli, zda dotycného mám nebo nemám uloženého v přátelích.
    Nevíte, pls, cim by to mohlo byt.. potazmo zda je otázkou jistého času, kdy se to objevi??
    Díky moc..!
    HURDA
    HURDA --- ---
    OFFINKAA: nějak to nejede... kliknu na chci novy mobil - dalsi stranka se nacte, ale zathne?! wtf

    Mam chrome v developer vetvi 18.0.1025.dev-dev-m
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Dneska jsme spoušěli novou appsku pro T-Mobil http://www.facebook.com/TmobileCz?sk=app_174080376029269
    Dejte taky mobilu duši a zúčastněte se vtipného průzkumu.
    VASHA
    VASHA --- ---
    Nevite o nejake zajimave facebook comment aplikaci, hodilo by se mi neco kde se muze prihlasit i na google ucet, ale neni to nutnost.
    Nejlepsi by byla kombinace pripojeni pres aplikaci s poskytnutim emailu a jmena a pohlavi ke komentovani. Je to mozne?
    JOSE
    JOSE --- ---
    JOSE: Tak sem slepej, pac dole na strance je skutecne utopenej link na Facebook Offers, coz uz je to co chci ;)
    JOSE
    JOSE --- ---
    LUBANCZ: Nasel, ale nic k tomu co bych potreboval ja tam nepisou (nebo sem slepej)
    JOSE
    JOSE --- ---
    Zdravim vespolek.. Nemate nekdo prgaci zkusenosti s Facebook Credits? Konkretne bych rad stvoril FB Appku, ktera po vyplneni nejakeho dotazniku posle respondentovi nejaky mensi obnos FB kreditu. Hledal jsem kde se dalo, example vsak nenasel.. Nejak to jit musi, vsechny ty *villy to umi. Dik!
    HURDA
    HURDA --- ---
    NEMRTVY: to mě taky hned napadlo :-) Tak kdo mu to tam pastne
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    KOUTEK_REKLAMY: mozes sa tam rovno zaradit
    KOUTEK_REKLAMY
    KOUTEK_REKLAMY --- ---
    Na FB byla založena skupina Koutek reklamní tuposti, kam se dají postovat fotky nepovedených reklam kolem vás.

    wwww.facebook.com/koutektuposti

    omluva těm, pro které je to off topics
    VASHA
    VASHA --- ---
    TUSIL: rozumim, no jeste o tom budu muset popremyslet, jestli to ma vubec smysl
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    VASHA: pokud to zalozis jako page, tak v tom nevidim problem (ale page nemuze automaticky pozvat vsechny svoje fanousky, takze to musis promovat na zdi)
    VASHA
    VASHA --- ---
    TUSIL: presne tak, jedna se mi o zaslani eventu jako promoakci pro jednu prodejnu, bez zadny podminek, jenom upozorneni ze v tomto obdobi bude sleva xy ...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    pokud myslis jako u eventu, tak to proti pravidlum nebude, pokud nedas podminku typu (slevu dostane jen ten, kdo je attending v eventu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam