• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    NEMRTVY: treba pouzivas nejaky slovo, ktery to nepusti? nebo to pouziva nejakej uzivatel/stranka, kterej je deaktivovanej?
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    JEREMIUS: ten stav uz je 3 dni, na email samozrejme nikto neodpoveda.

    TUSIL: is not available
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NEMRTVY: Nejdřív bych to zkusil později znovu. :-) Na FB pořád něco nefunguje. Mně třeba včera nešli mazat admini u aplikací, dneska to už funguje.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    NEMRTVY: a nepise ti to nejakej error?
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    NEMRTVY: samozrejme ze je volny
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    Mate niekto potuchy co robit ak Vam nechce FB Pages povolit nejaky username?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    A kdyz uz jsem dneska u toho "blogovani" - http://blog.youngmedia.cz/post/18189040010/sjednotili-jsme-graficky-styl-aplikaci-a-zalozek
    Jak se vam to libi?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Ještě k diskuzi vedení blogu vedle Facebook stránky a jestli to má smysl pro 25 lidí - udělali jsme aplikaci (postavenou na Wordpressu), která vrazí blog do tabu, to může bejt pro někoho ideální řešení :) Rozházení různejch sm služeb (fb page, twitter, blog, youtube atd) je relativně v pohodě pro velký firmy, kde se jim na každej kanál nachytá hromada lidí, ale pro menší firmu je blbý nahánět svejch pár stovek lidí přes celej internet z kanálu na kanál :)

    http://blog.youngmedia.cz/post/18187100447/v-ramci-naseho-social-media-magazine-konceptu-jsme
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: to bych se vůbec nedivil, ale když jsou to Češi, tak by měli vědět, jak to tady chodí - a jen ať se napijou vlastní medicíny :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: jj koukal jsem :) otazka je, jestli to maj jako kanal ke komunikaci, nebo tam proste jen budou palit navody a promo svejch sluzeb ;) dokazu si totiz predstavit, ze si tam bude chodit stezovat cela republika :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: jsem zvědav, kdy přicválá Dočekal :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: asi to je ofiko :) jsem zvědavej, dal jsem jim tam teď na zdi maličko kouř a sledujou to všechny velký agentury (a Hasalík, hehe), tak uvidíme, jak si s tím poradí - ovšem vypadá to na ideální bonzárnu a stěžovárnu :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL: tak ne, uz je to provaleny :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: dame sazky, jestli je to ofiko?:)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TUSIL: Jasně, o to mi jde (je mi jasné, že sama aplikace nic neposílá). Díky
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JEREMIUS: aplikace vzdycky funguje s prihlasenym uzivatelem (nebo strankou), takze muzes (po vyzadani extended permission) psat jeho jmenem na zed (svoji, cizi, stranky, skupiny, eventu ...), stejne tak posilat zpravy jinejm uzivatelum

    aplikace sama jako takova zadny zpravy nikomu posilat nemuze
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Měl bych dotaz na zdejší zkušené FB odborníky :-)
    Jaké jsou dnes možnosti, aby FB aplikace posílaly zprávu na zeď uživatele? Může stále zobrazit bez problémů psát na zeď?
    A lze, aby zpráva posílala zprávy (messages) přátelům? Že by si zvolil uživatele a jemu se poslala soukromá zpráva.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    jeste k tomu, kdo kontroluje oznacenej obsah na facebooku - http://www.allfacebook.com/facebook-content-screeners-2012-02 :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOMBOM: jako do té ppc reklamy? tam se snad video dávat nedá, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam