• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TOMBOM: to mně příjde jako největší zásah, teď tam je místo na dvě záložky s tím, že zbytek je skrytý a čeká na rozbalení. úplně moc ještě nevím, zda a jak to půjde zpřehlednit. teď mě napadá, leda přes nějakou záložku-rozcestník, která bude sloužit jako menu...
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    TIGRE: No teď na to koukám, to je hrůůůza, budou se tam moct dávat vůbec záložky s aplikacema teď?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Tak co říkáte na novinky ohledně timeline pro stránky? :)
    EVIE
    EVIE --- ---
    a ještě jeden ... dřív stačilo kliknout na počet fanoušků, kterým se stránka líbí a ukázal se seznam ... kde ten seznam fanoušků najdu teď? v nápovědě jsem se hrabala, ale neúspěšně, nebaví mě, jak ten FB pořád něco mění ....
    EVIE
    EVIE --- ---
    TUSIL: díky:) funguje to ...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: Adame, jak je to se zastoupením facebooku v ČR a tím accountem, o kterém tam píšeš? :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jen drobne upresneni... pred prechodem na timeline to vsechno fungovalo...

    predem diky :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Zdravim... mel bych dotaz:

    mam nastaveno, aby se nezobrazovala moje aktivita (likovani fotek, kometovani fotek a tak). Na pocitaci to funguje a nezobrazje se. Ale pri prihlaseni na mobilu se zobrazuje cela moje aktivita.

    priklad: okomentuji fotku kamarada A, kteryho muj kamarad B nema ani ve friendlistu a neznaji se. V historii me aktivity na pocitaci se to kamaradovi B nezobrazi. Ale kdyz se kamarad B koukne na mobilu, tak to vidi...
    (snad to je srozumitelny)

    JAK mam nastavit, aby se na mobilu ta aktivita nezobrazovala? :/ diky
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TUSIL: já myslím, že ona mluví o FB connect...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    EVIE: Vpravo nahore v modrym pruhu je menu, kde je uplne na kraji takova sipka dolu, na kterou kliknes a vyberes si svoji stranku, pak muzes pouzivat facebook za ni a lajkovat, komentovat, psat, prohlizet si zed jak se ti zlibi :) pak se stejnym zpusobem prepnes zpatky do osobniho profilu
    EVIE
    EVIE --- ---
    prosím, potřebovala bych poradit, jak k FB page přidat Likes/Oblíbené stránky? nějak ani nevím, kde to hledat:( předem díky
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: no tak koukam, ze jsi dostal peknej ignore fuck off, takze tahle stranka nam bude asi prakticky k nicemu :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    :-) aspon neco me dnes opravdu rozesmalo :-)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    trosku si tu poplacu :-) mel sem stranku o nocnich prochazkach, stovky tisic uzivatelu, zablokovali mi tam pristup pro zapis, nekolikrat sem posilal maily at mi ho odblokuji a dostalo se mi jen odpovedi, ze je to asi proto, ze jsem delal neco nepovoleneho (pritom stranky se venovaly opravdu jen nocnim prochazkam) :-)


    Tak jsem stranku po mesicich neuspesnych pokusu prodal a do druheho dne ji novy majitel vpohode odblokoval pro zapis a narval to reklamama na pujcky a obrazkovyma vtipama, ktere nijak nesouvisi s zadnyma prochazkama a nikomu to nevadi :-) hold konexe jsou konexe :-)
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    TUSIL: myslim, ze mal uzivatela pod tym menom ale ho zakazali lebo ze to robil na komercne ucely. Ale zrusili ho.

    Problem je ze to ale neberie len jedno slovo ale ani kombinaciu slovo.com, alebo slovo.croatia nic. Ak to napisem ako voslo otocene tak to ide. Ale normalne napisane nie.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    NEMRTVY: treba pouzivas nejaky slovo, ktery to nepusti? nebo to pouziva nejakej uzivatel/stranka, kterej je deaktivovanej?
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    JEREMIUS: ten stav uz je 3 dni, na email samozrejme nikto neodpoveda.

    TUSIL: is not available
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NEMRTVY: Nejdřív bych to zkusil později znovu. :-) Na FB pořád něco nefunguje. Mně třeba včera nešli mazat admini u aplikací, dneska to už funguje.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    NEMRTVY: a nepise ti to nejakej error?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam