• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KORDA: nezaklada se tam kazdej novej post jako samostatna reklama? pokud ne, tak to asi neodfiltrujes

    RICKOUS: posta :)
    KORDA
    KORDA --- ---
    Běží nám teď reklama na FB, která dělá reklamu z každýho novýho postu. Docela mi to vyhovuje ale občas bych chtěl aby se konkrétní post nezobrazoval (například nejnovější). Dá se to zařídit?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOM_HOST: SUPEREGO: dík. imho to dřív nešlo - každopádně, je to jedna změna a nazdar :) ale díky za info!
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOM_HOST: vida, tak jsem to teď zkoušel a sice jsem nepotvrdil poslední "Ok", ale pustilo mě to až k poslednímu kroku (zkoušel jsem i u stránky s 5k lajek) / cc ADAMM
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SUPEREGO: proto to cele zacina vetou

    Omylem jsem pro svou stránku služby Facebook vybral(a) nesprávné nebo chybně zapsané uživatelské jméno. Mohu to opravit?

    ja to menit nebudu :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOM_HOST: změna = změna z defautltní adresy na hezkou.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ADAMM: cituji jejich hilfe


    Ano. Uživatelské jméno stránky změníte následovně:
    Klikněte v horní části stránky na možnost Upravit stránku .
    Vyberte položku Aktualizovat informace.
    Klikněte na možnost Změnit uživatelské jméno v části Název.
    Zadejte nové jméno a klikněte na tlačítko Ověřit dostupnost.
    Je-li vybrané uživatelské jméno volné, uložte je kliknutím na možnost Potvrdit.
    Upozorňujeme, že uživatelské jméno stránky je možné změnit pouze jednou.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOM_HOST: nedá.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TUSIL: tak je to nazev toho zajezdu a rodice si to spis zapamatujou ;) JEDNOU se to da zmenit zejo
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TOM_HOST: no zajimave ta adresa dopadla, ne ze ne :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SUPEREGO: DIKY!
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOM_HOST: jdi do nastavení, záložka "Základní informace", tam najdi na třetím místě "Uživatelské jméno" a klikni na změnit
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    bry den, doraz laika

    mame pages

    http://www.facebook.com/pages/CK-Agentura-HH/116312452479

    co udelat pro to abych mel adresu

    http://www.facebook.com/CKAgenturaHH/

    diky za popostrceni ... nedari se mi to dohledat
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    SUPEREGO: Ha, tak jsem je nastesti lajknul na fb driv, nez jsem je vypustil z hlavy. Ted se mi pripomneli:

    https://www.brandsapps.com/cs/

    Pekny projekt podle me.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TUSIL: ja myslim, ze Insta jako startup byl od zacatku postaveny na principu tady a ted a to, ze nekdo to pochopil jinak je dalsi vec. Porad me ta apka bavi, ale cim vice lidi tam je, tim je kvalita zazitku a emoce nizsi a hlavne uz nyni to nabizime klientum, aby to zacali pouzivat a tim se to myslim jeste posune nekam jinam. Vsechny srandy maji sve zarive zacatky a trudne marketingove konce :-)
    Ja jsem si dneska ujela na Vine...takovy video Insta :-)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    včera nebo předevčírem prolétl po twitteru odkaz na nějaký nový český projekt, nepamatuju si to přesně, ale mám pocit, že to zprostředkovávalo aplikace na facebook. zaujalo mě to, chtěl jsem se podívat, ale už to zmizelo v social media nenávratnu. pokud jste to někdo zaregistrovali a pochopili z mého mizerného popisu, mohli byste prosím hodit link?
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    ja prave nepotrebuju zacilit reklamu na tuto vekovou skupinu,jen potrebuju zjistit na jaky stranky na facebooku nejvice chodi tato vekova skupina.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    BARUNKA: za jakym ucelem? nebude efektivnejsi zacileni pres ads?
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Mam prosbu, vite nekdo jake jsou facebookove stranky nejvice navstevovane 17-23letymi lidmi. Ja vubec netusim na co je v tomhle veku muze zajimat. Co je pro ne cool. Jde mi spis o Prazskou populaci.
    Kdyby nekdo vedel,tak budu rada.
    dekuju moc
    KORDA
    KORDA --- ---
    TUSIL: IMHO je Instagram brutálně limitovanej jen pro mobily hlavně proto aby se DSLR používalo co nejmíň. A přesně proto to používám.

    Když chci profi fotky tak se podívám na Flickr.

    A ano, vytáčí mě když někdo nahazuje nemobilový fotky.
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TUSIL: je to divný, ale mám minimálně jednoho člověka, kterýmu jsem to vždycky toleroval a který mě bavil, ale jsem z toho vždycky trochu rozpačitej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam