• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ADAMM: jen malá technická - ze všech fanoušků stejně losovat nelze, pokud jich máš víc, než 500.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    REPRAK: ty o voze a oni o koze. to co zmiňuješ, říká, že nelze z uživatele automaticky udělat soutěžícího tím, že je fanouškem. čili nejde např. udělat soutěž, která je založená na "ze všech fanoušků někoho vylosujeme".

    Vstupte, až olajkujte, v rozporu s pravidlama není a nikdy nebylo, a je to ok i pro soutěže:
    iii. You must not condition registration or entry upon the user taking any action using any Facebook features or functionality other than liking a Page, checking in to a Place, or connecting to your app.

    must not ... any other than -> čili tyto tři (lajk stránce, check-in v FB place a připojení appky) se jako podmínka pro soutěžení použít MOHOU.
    LEIOUT
    LEIOUT --- ---
    Hledame sikovneho freelance vyvojare na tvorbu Facebook aplikaci. Externi spoluprace pro Magazin Legalizace a spriznene projekty. http://www.magazin-legalizace.cz/cs/. Vice informaci v poste.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    PAJA07: jednim klikem ne
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Jeste mam jeden dotaz.. je mozne, aby pokud aplikace, pokud ji odsouhlasim prava zarove "olikeovala" nejakou stranku? Resp. je nejake pravidlo, ktere by to umoznovalo?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    DIE_DIE:
    REPRAK: https://www.facebook.com/TVOJEUŽIVATELSKÉJMÉNO/allactivity (tady nejsou jenom posty, ale i kde jsi co okomentoval a lajknul atd.)
    REPRAK
    REPRAK --- ---
    DIE_DIE: Pouzivam to obcas stejne :) o jedinym zpusobu kterej znam je na tvoji timeline vpravo nahore "activity log" a tam vlevo zvolit "Your posts" .. sou to teda vsechny posty, ale lepsi nez nic
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    ahoj, prosim o rady zkušených :) FB používam dost často jako takovou schránku, nehraju tam třeba video z YT linkem, a ted bych chtěl třeba za posl. rok vyjet seznam, těch videi třeba, je to nějak možné?
    REPRAK
    REPRAK --- ---
    PAJA07: Ono uz dneska dost mizi i to "vstupte az olajkujete", protoze je to v rozporu s pravidly . Konkretne:
    "iv. You must not use Facebook features or functionality as a promotion’s registration or entry mechanism. For example, the act of liking a Page or checking in to a Place cannot automatically register or enter a promotion participant."

    Nehlede na to, ze je to strasna user experience
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    PAJA07: povoleny to rozhodne neni, obchazi se to ruznejma hackama a silne si tam koledujes o sejmuti cely page i s adminama :) A i z logickyho hlediska - opravdu chces vsechny co tam prijdou mit jako fanousky? Bude to vsechny zajimat? Protoze jestli ne, tak si akorat znicis edgerank ... radsi vysvetli klientce, ze to neni o poctu libi se mi ;)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Mam dotaz.. budu vytvaret FB aplikaci a klienta ma pozadavek, aby kdyz nekdo do aplikace vstoupi, aby se automaticky stal fanouskem stranky. Uz jsem nekde resil, ze se obsah aplikace zobrazil po kliknuti na libi se mi.. ale klientka to chce bez nutnosti toho kliknuti. Technicky to myslim jde.. uz se mi to u par stranek stalo. ze jsem byl najednou fanouskem a na nic jsem neklikal.. ale je toto chovani na facebooku vubec povolene? Bude se jednat o pomerne seriozni aplikaci.. takze bych to pripane rad te klientce vymluvil a nasadil tam tu nutnost kliknuti na "libi se mi" tlacitko..

    Dekuji za pripadny komentar.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KORDA: nezaklada se tam kazdej novej post jako samostatna reklama? pokud ne, tak to asi neodfiltrujes

    RICKOUS: posta :)
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Shanim nekoho kdo by mi mohl rychle vytvorit jednoduchou aplikaci na FB...
    KORDA
    KORDA --- ---
    Běží nám teď reklama na FB, která dělá reklamu z každýho novýho postu. Docela mi to vyhovuje ale občas bych chtěl aby se konkrétní post nezobrazoval (například nejnovější). Dá se to zařídit?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOM_HOST: SUPEREGO: dík. imho to dřív nešlo - každopádně, je to jedna změna a nazdar :) ale díky za info!
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOM_HOST: vida, tak jsem to teď zkoušel a sice jsem nepotvrdil poslední "Ok", ale pustilo mě to až k poslednímu kroku (zkoušel jsem i u stránky s 5k lajek) / cc ADAMM
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SUPEREGO: proto to cele zacina vetou

    Omylem jsem pro svou stránku služby Facebook vybral(a) nesprávné nebo chybně zapsané uživatelské jméno. Mohu to opravit?

    ja to menit nebudu :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOM_HOST: změna = změna z defautltní adresy na hezkou.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ADAMM: cituji jejich hilfe


    Ano. Uživatelské jméno stránky změníte následovně:
    Klikněte v horní části stránky na možnost Upravit stránku .
    Vyberte položku Aktualizovat informace.
    Klikněte na možnost Změnit uživatelské jméno v části Název.
    Zadejte nové jméno a klikněte na tlačítko Ověřit dostupnost.
    Je-li vybrané uživatelské jméno volné, uložte je kliknutím na možnost Potvrdit.
    Upozorňujeme, že uživatelské jméno stránky je možné změnit pouze jednou.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOM_HOST: nedá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam