• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: HootSuite je fajn, ale alba nevytvoří, ne?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Trosku ot, ale mozna vite.
    Existuje nejakej tool, program, kterym jde poslat jeden post na vic socialnich siti. Jednim vrzem vytvorit album na FB,G+
    Nejlepe modularni, aby se do nej dali v budoucnu pridavat dalsi site.
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Nevíte pls, jak se počítá Account spend limit? (resp. od kdy)
    FB mi hlásí, že už ho mám vyčerpanej, ale ta částka se neshoduje s žádnou dosud utracenou cifrou :) Měl jsem teda už dost plateb před zadáním limitu i po něm, tak teď jen přemýšlím jestli se to počítá od chvíle, kdy jsem ho zadal (což už nevim kdy bylo), nebo jak to vlastně je.. ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: videl jsem no, par lidi mi to poslalo, ale po cca 45 minutach uz jsem to tam nenasel ... samozrejme jsem prolitl aplikace, co mam autorizovany, ale buffer jsem necekal (skoda, ze se ted u prispevku uz nezobrazuje, pres jakou app je pridanej ...)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ADAMM: jako nejaka vnitrni dira, myslis? predpokladam, ze admini nemaji heslo 123456
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: viděl jsem to před chvilkou taky u Nikoly Rafaje a dalších, nejspíš to bude dost zásadní průser...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TUSIL: ouch
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CRUZ05: můžeš zkusit následující - když máš stránku s více než 200 lajky, tak si někde sežeň amerického administrátora (změnit si svoje bydliště na chvilku na Floridu ti nepomůže, možná je to přes IP adresu, možná se sleduje i historie - nevím). ten má u názvu stránky tlačítko "Request name change", pak se tam vyplňuje proč to chceš udělat, v některých případech po tobě můžou chtít důvody změny doložit. ale obecně to jde, můj spolužák z gymplu, co je od roku 2000 v Texasu, nám takhle pomohl a už jsme několik českých stránek přejmenovali.
    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    ADAMM: stránka
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    TUSIL: aha, díky ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL: sorry III.E
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    no, myslel jsem ze souteze jsou na Fb zakazany obecne? nebo staci tam takhle napsat prohlaseni?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    NOISEGATE: nevypada to, proc myslis?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    zdar, jak je dělaná tahle soutěž, neporušuje náhodou pravidla FB? https://apps.facebook.com/hottestbrands/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CRUZ05: skupina nebo stránka?
    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    Potřeboval bych změnit název skupiny na Faceboou, která má bíce než 200 lajků, bylo mi řečeno, že to jde a mám i nějaký anglický návod, nemá zs tím někdo zkušenost?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    zeptám se - nemáte někdo náhodou placenou verzi WLIPu? rád bych se na něco mrknul, nechci to zadarmo ;) viz jejich povedený web:

    BMW | Detail | BrandAktuálně
    http://www.brandaktualne.cz/detail/automobily-vyrobci/bmw
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    HROCHOPANDA: gratuluju k Portoroži
    Češi na Golden Drum bodují v digitálu | MediaGuru
    http://www.mediaguru.cz/2013/10/cesi-na-golden-drum-boduji-v-digitalu/#.UlZQB1Dp02A
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam