• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    MYSZO
    MYSZO --- ---
    LELI: zakaznik ma problem na fakture, koukal jsem help komunity. Většina dotazů je nezodpovězená.
    LELI
    LELI --- ---
    MYSZO
    MYSZO --- ---
    ahoj,
    řeším fakturační probém - na koho se odvolat?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    AVATAR: btw jestli jsi na fb dlouho nebyl, tak jdi na facebook.com/username, svět bude krásnější místo

    PONCIK: najeď na jméno přítele > najeď na přátelé > poslední položka z menu je "odebrat z přátel"
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Dotaz ala lama: Jak se z FB odtstraňují "přátelé" ? Nebo mně odkažte někam jinam, kromě p****e, díkes:).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ADAMM: tak ony jsou to zpravy z trhu, zadny obchodni nabidky nebo tak neco a je to tak nejak smysl te stranky ;)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AVATAR: a jinak bych doporučoval to nedělat: automatické překlápění obsahu z novinek na FB je zlo, které nemá nikdo rád, na stránce to vypadá blbě a fanoušky to nejspíš žádné nepřiláká.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ahoj, mam noob dotaz, tak mi prosim poradte ;)

    klientovi jsem udelal webovky (http://hbpartners.cz) a nyni potrebuji zpravy zadane v administraci na webu zverejnit i na (https://www.facebook.com/pages/HBpartnerscz/641829932522913).

    Naposledy jsem s fb pracoval pred dvouma rokama a od te doby se zrejme dost zmenilo. Potreboval bych klicova slova, podle kterych bych si dohledal info potrebne k vyse uvedenemu pozadavku, protoze "post to wall facebook" me informoval jen o tom, ze tato feacura byla nekdy v roce 2012 zrusena :D
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, je nějaká možnost, jak do hootsuite přidat příspěvky + datum zveřejnění z csv nebo něčeho podobného?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ANNIKA: auditko asi ani ne - prostě mi - někdo z vás - napište mail na adam@zbiejczuk.com a domluvíme vše ostatní. už jsem mluvil s lidma z Markeťákova a udělá se to u nich. já to zpromuju taky na svých sociálních sítích a bude. ještě jednou díky a těším se v lednu na viděnou :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    jsem si vsiml, ze FB prestal zobrazovat perexy fotoalb ve feedu. dalsi klacek pod nohy. perex mohl album fotek predstavit, vysvetlit. posledni dobou mam cim dal vetsi pocit, ze se z nej stava cim dal vetsi shit.
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    ADAMM: Hehe, koukám, že svět je malý a Nyx ještě menší :o)

    Ty domluvy tady probíhaly poněkud chaoticky a paralelně, takže asi taky přesně nevím, kdo si s kým co domluvil, nicméně jsme, jen co vím já, 3 Nyxí ID a 2 Off, takže dohromady to dáme, přičemž tu padla už i nabídka zasedačky a dalších účastníků z firmy, což by mohlo nenákladně řešit prostory.

    Leden Praha je za mě ok, v podstatě krom druhé půlky prosince nemám problém s žádným termínem. A možná by stálo zato založit si na to auditko, abychom to tu úplně nezaspamovali :o)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    kamarádi rozjeli projekt v rámci kterého mají i fajn prostory za rozumnou cenu, takže bych využil jejich školící místnost na Smíchově.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ANNIKA: hele díky :) já se tady sám normálně nepromoju, bo by mi to přišlo takové hloupé. no a tak jsem tohle úterý už zrušil. nicméně, pokud by se tady našlo dost zájemců (stačí pět), tak vám dám lepší cenu, nebudu to dělat přes robertnemec.com, domluvíme se napřímo, a bude to win-win. rád vám to potuním nějak na míru. začátek ledna, praha. co vy na to?
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Nechtělo by se ještě někomu na školení?

    Školení Sociální média a jejich využití v podnikání pro pokročilé s Adamem Zbiejczukem - RobertNemec.com
    http://www.robertnemec.com/skoleni-reklama-facebook-adam-zbiejczuk/

    Já jdu a teď mi napsali, že je zatím málo lidí...a najít něco pokročilejšího, co nemá body jako "Jak si založit stránku" a "jak vyplnit údaje" je o nervy, tak by se mi to fakt hodilo :o)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KORINKOWICZ: ano, mám tam adblock. Děkuju :D (Absurdita té sitauce mě dostala).
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    SHEALA: Resil jsem naprosto stejny problem a po chvili googleni se ukazalo, ze to zpusobuje adBlock nainstalovany v prohlizeci. Neni to taky tvuj pripad? Jestli jo, tak to staci na chvili pozastavit a pak muzes vesele nahravat... AdBlock proste jen dela dobre svoji praci :D
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: já tam budu, sice ne celou dobu, ale nějak se budu snažit vychytat to nejzajímavější :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Kdo míříte na Marketing Festival?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam