• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    SHEALA: Resil jsem naprosto stejny problem a po chvili googleni se ukazalo, ze to zpusobuje adBlock nainstalovany v prohlizeci. Neni to taky tvuj pripad? Jestli jo, tak to staci na chvili pozastavit a pak muzes vesele nahravat... AdBlock proste jen dela dobre svoji praci :D
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: já tam budu, sice ne celou dobu, ale nějak se budu snažit vychytat to nejzajímavější :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Kdo míříte na Marketing Festival?
    BACHOR
    BACHOR --- ---
    Doporučený rozměr obrázků je 100 pixelů x 72 pixelů. Pokud máš obrázek v jiném rozlišení, tak využij třeba tohoto nástroje www.pixlr.com
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Teprv s reklamou začínám, takže se omlouvám za lama dotaz. Pro party co organizuju chci udělat pay per click kampaň, a chci aby tam bylo víc obrázků než jen ten jeden (plakát). Aspoň dva. Obrázek co tam chci přidat má nějakých 900*700 pixelů. To se facebooku nelibilo, nelíbilo se mu to zmenšený ani na 100*70, 200*140... začínám nabývat dojmu, že ačkoliv FB slibuje použítí více než jednoho obrázku, tak fskutečnosti to nejde.
    Není to nějaký velký problém, už jsem svoji pidi kampaň spustila jednou s jedním obrázkem, za cca 5 dolarů se přihlásilo 20 lidí, ale prostě me štve, že to nezvládám.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KORINKOWICZ: Ha málo jsem hledal. Díky moc tohle bude asi přesně to, co hledám...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s nějakým postplannerem, který by byl free? Nešel jsem zatím tento http://www.postplanner.com/, ale ten je placený.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    nechcete se někdo přidat? :)

    Tyinternety.cz | Katowice budou hostit první polsko-český Sociálně mediální čtvrtek
    http://www.tyinternety.cz/...nek/katowice-budou-hostit-prvni-polsko-cesky-socialne-medialni-ctvrtek/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Tyinternety.cz | Facebook představuje nová tlačítka pro lajkování a sdílení
    http://www.tyinternety.cz/...1/06/clanek/facebook-predstavuje-nova-tlacitka-pro-lajkovani-a-sdileni/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FATBOZZ: já vím čím to je, já vím čím to je .... ono je to rozbitý ;)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nejakej napad proc se mi v prehledech na FB zobrazujou samy nuly a nepresny statistiky ... a NaN v pravem sloupci ?
    Myslel jsem ze to je nejakyma addonama FF, ale v nepouzivanym IE to je stejne.

    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    Ahoj, mam dotaz, resim situaci, kdy nemuzu vyuzivat firemni platebni kartu pro inzerci a platby na Facebooku. Mate zkusenosti s Facebook kupony? Nasel jsem nekolik portalu, kde je lze koupit na castky 50$, ale nemam s tim zadnou zkusenost. Nevite, jestli jde pomoci nich promovat prispevky, nebo je to urceny jen pro Ads?

    Kdybyste pripadne meli jiny tip, jak resit platby na Facebooku bez pouziti karty, uvitam kazdou radu...
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    FATBOZZ: mě se docela líbí Zumny (podle toho, co o tom psal David). Sám jsem se ale nedokopal k tomu, abych to vyzkoušel.

    Zumny - efektivní správa facebook stránky | David Lörincz - Firemní Facebook marketing pro pokročilé
    http://blog.davidlorincz.cz/2013/09/25/zumny-efektivni-sprava-facebook-stranky/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: HootSuite je fajn, ale alba nevytvoří, ne?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Trosku ot, ale mozna vite.
    Existuje nejakej tool, program, kterym jde poslat jeden post na vic socialnich siti. Jednim vrzem vytvorit album na FB,G+
    Nejlepe modularni, aby se do nej dali v budoucnu pridavat dalsi site.
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Nevíte pls, jak se počítá Account spend limit? (resp. od kdy)
    FB mi hlásí, že už ho mám vyčerpanej, ale ta částka se neshoduje s žádnou dosud utracenou cifrou :) Měl jsem teda už dost plateb před zadáním limitu i po něm, tak teď jen přemýšlím jestli se to počítá od chvíle, kdy jsem ho zadal (což už nevim kdy bylo), nebo jak to vlastně je.. ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: videl jsem no, par lidi mi to poslalo, ale po cca 45 minutach uz jsem to tam nenasel ... samozrejme jsem prolitl aplikace, co mam autorizovany, ale buffer jsem necekal (skoda, ze se ted u prispevku uz nezobrazuje, pres jakou app je pridanej ...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam