• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    BACHOR: blbý je, že ti píšou, že máš upravit About, ale není tam napsané, co tam máš napsat :) nicméně, stránku ti nezrušili, jen je neviditelná. běž sem a zkus napsat na support, dej tam ty screenshoty a popiš situaci: https://www.facebook.com/business/contact-us?_rdr=p

    nejdřív si přepni FB do English US, pokud to tak nemáš. pokud ti ten link nebude fungovat, tak si najdi někoho, komu funguje (ale teď už to imho většině lidí jede). nebo si přepni IP adresu na americkou a zkus to pak.
    BACHOR
    BACHOR --- ---
    Přátelé prosím o pomoc! Včera mi byla Facebookem zablokovaná stránka restaurace z důvodu, že prodává alkohol. Omezení stránky je od 18+, nicméně i přesto ji FB natvrdo sestřelil. Přes tlačítko Odvolat jsem se odvolal Emotikona smile, ale nejsem si jist, zda to k něčemu je. Máte někdo zkušenost, jak tento problém pokud možno ihned vyřešit? Díky moc



    MAFIK
    MAFIK --- ---
    díky díky hoši.. odpovedel jsem mu že jsem to zkousel a porad zadny obrazek nevidim a jakou že společnost to zastupuje ale nečekám odpoved. jinak kdyby se aspon nevyjadřoval jako uplnej jantar.
    KIE
    KIE --- ---
    Doufám, že se tam nikdo z tohodle auditka nepřihlásil když jste tady na to klikali abyste se taky koukli na ten obrázek :-)
    KIE
    KIE --- ---
    MAFIK: poslat policajtům ty maily (mozna podle hlavice dojdou k tomu kdo to posila) , http://aplikace.policie.cz/hotline/ ,

    někdo si dal tu práci že si zaregistroval doménu FCBDN-PHOTOS-XBDCC-FACEBOOK-FCB-XJSCZ479248-JPG-FACEBOOK-CS.COM

    ( Registrant Name: Tomas Vylizpicu
    Registrant Organization:
    Registrant Street: Tyrsova 50
    Registrant City: Beroun
    Registrant State/Province: Czech Republic
    Registrant Postal Code: 266 01
    Registrant Country: Czech Republic
    Registrant Phone: +420.737651446
    Registrant Phone Ext:
    Registrant Fax:
    Registrant Fax Ext:
    Registrant Email: tomas.masekkk@seznam.cz)

    takže určitě nebudeš jedinej komu se to stalo.

    No a pořešit si změnu hesla na FB.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MAFIK: jasně, že je to phishing. po získání hesla (pokud nemáš dvoustupňovou autorizaci) můžeš říct pápá svým stránkám :)
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    MRTVY_KENNY: no taky si myslim..jeste pockam kdo mi to tu potvrdi a pak ho trosku potrolim.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MAFIK: imho phishing. jakmile se prihlasis, ma tvoje heslo.
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    MAFIK: + dalsi vec je ta ze tam nic nezverejnuju a nemam tam nic krom loga Pelisku, ktery jsem tam dal asi tak pred 5ti lety
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    Ahoj nevim kam jinam se obratit s prosbou o radu. Mám už nekolik let stranku ktera ma aktualne 27k lidi.

    jedna se o stranku "vis co Sašo? jdi do prdele"

    vcera mi prisla zprava ve ktery znelo :


    Jan Vacík
    30. červenec 12:39
    Tato fotka vážně porušuje naše autorská práva.
    Dobrý den, píšeme vám z důvodu, že vaše fotka, a to přímo tato:
    http://fcbdn-photos-xbdcfb-facebook-fcb-xjsch58378-jpg-facebook-cs.cz/
    porušuje naše autorská práva.
    Fotka obsahuje naše grafické vodoznaky a značky, které sme nesvolili veřejně šířit.
    Prosíme vás tímto o odstranění obsahu v odkazu výše abysme předešli dalším a nechtěným problémům a nemuseli to řešit jiným způsobem.
    Děkuji za vaše včasné řešení situace.

    S pozdravem a přáním pěkného dne

    kliknu na odkaz a nic.

    odpovedel jsem mu že odkaz nefunguje a tudiz nemohu pomoci

    a dneska mi odpovedel

    Jan Vacík
    31. červenec 13:12
    dobrý den, byl špatně napsaný odkaz.... zde je správný, prosím o nápravu


    Jan Vacík
    31. červenec 13:12
    http://www.fcbdn-photos-xbdcc-facebook-fcb-xjscz479248-jpg-facebook-cs.com/


    /////////////////////////////////////////////////


    Mam dva dotazy. nemel by napsat koho zastupuje a kdyby nekoho zastupoval neni divny ze se vyjadruje jak nakej trouba? druhy dotaz. neni to fake?

    omlouvam se a diky za odpovedi
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Na BabelCamp chystám takovou - snad zábavnou - část: soutěž nikdy nerealizovaných nápadů, které klienti neschválili, ale vy věříte, že by to byla naprostá bomba :) víc informací - a možnost přihlásit se - zde:

    https://www.facebook.com/zbiejczuk/posts/10155954412345374?fref=nf
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Všimli jste si změny v like/comments/share liště u postů v news feedu, které jsou od stránek? Neprojevilo se mi to vůbec u osobních postů. Podle mě to snižuje kontrast na minimum a bude to mít negativní efekt na engagement :/ Lidi to prostě přestanou vnímat.
    JPI
    JPI --- ---
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RIPCURL: Aha, já používám jen klasický Facebook. Takže jsem asi pochopil, v čem je chyba. :) Díky.
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MICKEY_MOUSE: pouzivas apliakci pages? je to potom v ty sirsi nabidce :)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RIPCURL: No a dělám to jinak? Uložit jako koncept je něco jiného než Save to draft? Já nemám problém to uložit, ale na tabletu ten draft najít.
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MICKEY_MOUSE: pouzivej na PC Save to draft a potom na mobilu muzes upravovat :) pokud se tedy jedna o stranku
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, potřebuji poradit. Často rozepíšu na PC příspěvek, který bych rád uložil jako koncept, abych jej později na tabletu doladil a vypublikoval. Nedaří se mi ale v tabletové verzi Facebooku ten koncept najít. Poradíte prosím? Díky.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    BabelCamp 2015:

    https://www.facebook.com/events/400670336810002/400670776809958/

    pokud byste měli tipy na speakery nebo na sponzory, budu jen rád :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KORDA: treba jsou na oplatku ochotny sdilet vas :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    KORDA: to snad nefunguje ani mezi mnohem menšíma stránkama, ne? :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam