• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Tohle píše mojím přátelům....Zpráva je dočasně odebraná, protože její odesílatel musí provést ověření.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Dobrý den,byl mě zablokován účet fcb,nevíte někdo co mám dělat ?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    olé! Počítejte s BabelCampem, bude to velký :)

    Zveme na třetí Babel Camp 5. září do Brna | Newsfeed.cz
    http://newsfeed.cz/zveme-na-treti-babel-camp-5-zari-do-brna/
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    TIGRE: na to je pozde a navic nevim, jaky tam bylo datum narozeni :/

    Zkusila jsem z uctu s mym pravym jmenem nahlasit stranku za copyright infringment (aby na me prehodili admin rights), tak uvidime.
    Pak prej snad jeste jde nechat followers "presmerovat" na novou stranku, ale taky je to dost slozity proces... (hlavne nevim, jak se dela, kdyz v podstate nejde s nikym komunikovat...)

    Ten jejich help je hodne frustrujici. Ale tak chapu, ze si za to muzu sama. Mela jsem tam mit vic adminu (coz mi nejak absolutne nedoslo) a holt jsem z generace, ktera ma porad zazito, ze zakladat ucty pod pravym jmenem muze bejt spis na skodu nez naopak ;)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    PHUSHI: Co to zfalšovat a poslat nějaký doklad, který má stejné jméno jako blog? Řekl bych, že v jejich zákaznickém centru v Indii k tomu budou přistupovat dostatečně strojově na to, aby to mohlo projít... ale osobní zkušenost s tím nemám.
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    ADAMM: jojo, daj si sice na cas, ale zadal jsem 3x a 3x vysli vstric - nutno podotknout, ze se jednalo o mensi upravy. Pokud clovek sdeli nejakej slusnej duvod proc to chce, tak IMHO nemel by byt problem.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Jeden z nejčastějších problémů - "nemůžu přejmenovat FB stránku, která má víc jak 200 fanoušků" je zdá se finálně fuč. Už by to mělo jít (ve smyslu požádat o přejmenování) bez problému:

    https://www.facebook.com/.../a.1468130226823033.1073741828.1438371349798921/1468129810156408/?type=1
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    PHUSHI: 1) ne 2) ne

    mít k nějaké stránce jen jednoho admina a toho mít na účtu, který porušuje základní pravidla FB - to prostě není dobrý nápad :(
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    Ahoj,

    mam asi tri roky na fb stranku ke svymu blogu, kterou spravuju z pridruzenyho uctu, ktery ovsem neni na moje jmeno, ale jmenuje se stejne jako ten blog (a fb stranka k nemu).
    Ted mi z nejakyho neznamyho duvodu fb (dle me z niceho nic) ten ucet zamknul a chtel po mne ID. V nouzi jsem jim ho poslala i kdyz nesouhlasi se jmenem toho uctu (viz vyse). Napsali neco v tom smyslu, ze to neuznavaj, protoze to neni valid ID ci to nesouhlasi s tim jmenem a od te doby nereaguji a mail na adresu, ze ktere psali, se mi vratil.
    - je nejaka moznost jak je primo kontaktovat?
    - je sance, ze mi to vratej? na ty strance mam neco pres 17k sledujicich...

    dik za komentare
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Facebook by měl svým uživatelům platit...

    Facebook Should Pay All of Us - The New Yorker
    http://www.newyorker.com/business/currency/facebook-should-pay-all-of-us
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ADAMM: btw. napadá někoho, proč se u toho odkazu nezobrazí title, jak to jinak na nyxu obvykle bývá? ;)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Můžete si přidat do svých bookmarků... :)

    http://www.newsfeed.cz

    On-line magazín o FB marketingu, kde bude přispívat i Peter Podolinský a 10+ velkých agentur. nicméně, je to otevřené, takže pokud chce někdo psát a má o čem, rádi to zveřejníme. feedback přivítám :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    BACHOR: blbý je, že ti píšou, že máš upravit About, ale není tam napsané, co tam máš napsat :) nicméně, stránku ti nezrušili, jen je neviditelná. běž sem a zkus napsat na support, dej tam ty screenshoty a popiš situaci: https://www.facebook.com/business/contact-us?_rdr=p

    nejdřív si přepni FB do English US, pokud to tak nemáš. pokud ti ten link nebude fungovat, tak si najdi někoho, komu funguje (ale teď už to imho většině lidí jede). nebo si přepni IP adresu na americkou a zkus to pak.
    BACHOR
    BACHOR --- ---
    Přátelé prosím o pomoc! Včera mi byla Facebookem zablokovaná stránka restaurace z důvodu, že prodává alkohol. Omezení stránky je od 18+, nicméně i přesto ji FB natvrdo sestřelil. Přes tlačítko Odvolat jsem se odvolal Emotikona smile, ale nejsem si jist, zda to k něčemu je. Máte někdo zkušenost, jak tento problém pokud možno ihned vyřešit? Díky moc



    MAFIK
    MAFIK --- ---
    díky díky hoši.. odpovedel jsem mu že jsem to zkousel a porad zadny obrazek nevidim a jakou že společnost to zastupuje ale nečekám odpoved. jinak kdyby se aspon nevyjadřoval jako uplnej jantar.
    KIE
    KIE --- ---
    Doufám, že se tam nikdo z tohodle auditka nepřihlásil když jste tady na to klikali abyste se taky koukli na ten obrázek :-)
    KIE
    KIE --- ---
    MAFIK: poslat policajtům ty maily (mozna podle hlavice dojdou k tomu kdo to posila) , http://aplikace.policie.cz/hotline/ ,

    někdo si dal tu práci že si zaregistroval doménu FCBDN-PHOTOS-XBDCC-FACEBOOK-FCB-XJSCZ479248-JPG-FACEBOOK-CS.COM

    ( Registrant Name: Tomas Vylizpicu
    Registrant Organization:
    Registrant Street: Tyrsova 50
    Registrant City: Beroun
    Registrant State/Province: Czech Republic
    Registrant Postal Code: 266 01
    Registrant Country: Czech Republic
    Registrant Phone: +420.737651446
    Registrant Phone Ext:
    Registrant Fax:
    Registrant Fax Ext:
    Registrant Email: tomas.masekkk@seznam.cz)

    takže určitě nebudeš jedinej komu se to stalo.

    No a pořešit si změnu hesla na FB.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MAFIK: jasně, že je to phishing. po získání hesla (pokud nemáš dvoustupňovou autorizaci) můžeš říct pápá svým stránkám :)
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    MRTVY_KENNY: no taky si myslim..jeste pockam kdo mi to tu potvrdi a pak ho trosku potrolim.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MAFIK: imho phishing. jakmile se prihlasis, ma tvoje heslo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam