• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KATCHA_CZ: ahoj, já na to nejsem imho ta správná osoba, spíš lidi z BF - kurz vypsaný v Brně je už vyprodaný, ale tím pádem bude určitě brzy další:

    Facebook reklama pro E-commerce | Newsfeed.cz Akademie
    http://akademie.newsfeed.cz/kurzy/facebook-reklama-pro-e-commerce

    jinak mi napiš do zpráv, můžu ti někoho z těch lidí dohodit na přímo.
    KATCHA_CZ
    KATCHA_CZ --- ---
    Ahoj, hledám pro svého klienta (brněnská NNO) kurz nebo rovnou lektora, který by je zasvětil do FB reklamy. Já jako uživatel reklamu zvládám, ale pro klienta bych ráda dohodila buď někoho z agentury nebo freelancera, který se reklamou (i PPC) živí. Cílem není jim reklamu spravovat, ale naučit je ji spravovat. Ideálně Brno. A i já obecně budu ráda za reference na tyhle lidi, abych na ně kdyžtak mohla svým klientům předávat kontakty. Jinak teda k tématu, já mám kladné reference na H1, Adama Z. (ale ten je asi zasekaný, nebo ne? @ADAMM, jsi Brňák, že jo? :-)), od poslechu Elišku Vyhnánkovou. Budu ráda za další tipy. Díky, Katcha
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ahoj, pokud jste z Brna, zvu trochu na poslední chvíli - zítra na BabelTalk 19 - od šesti v klubu Eleven. Můžete se těšit na Honzu Faturu, nového šéfa Newsfeed.cz, Leni Krsovou aka Dataholku a já zkusím shrnout, co mi přišlo nejzajímavější na Babel Campu ;)

    https://www.facebook.com/events/288030098250869/
    AETHER
    AETHER --- ---
    MRTVY_KENNY: Mně při wditaci občas zmizí právě všechny obrázky. Imho bug fb, tak třeba to opravují?
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MRTVY_KENNY: to je škoda no. Já třeba mažu perexy, ale takhle tam skočí zpátky a už ho nesmažu. Ale jako nouzové řešení dobré...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUDIE: jen blbe je, ze uz to nezeditujes, neb ti tam pri editaci zas vleze obrazek z webu.. no, jsem zvedavy kterym smerem to opravi teda.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MRTVY_KENNY: Tak dík, zatím je to asi fakt jediná věc, která mi funguje.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MRTVY_KENNY: dík vyzkoušim, to zní nadějně)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUDIE: tak nevim, asi je to fakt rozbite, nechce to pustit jen jeden nahled, ale zasekne se na dvou. kazdopad kdyz jsem dole vyklikal jen dva a pak nahore "zavrel" i ten predposledni a ulozil, tak mam jen to, co jsem chtel i kdyz se nic opticky nestalo pri tom kroku. tze to zkus pres draft a uvidis.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUDIE: hele mas pravdu, mozna ze to je nejaka novinka, aby nesly davat obrazky uplne mimo kontext.. (spekuluju) mi to treba funguje, ale vzdycky nejmin jeden obrazek musim z webu nechat.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MRTVY_KENNY: když klikám klasicky na křížek v náhledech, tak to právě nic nedělá.
    Jen jsem se bál, aby to nebylo něco trvalého, spíš to snad fakt bude chvilkovej error)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUDIE: proc nejde, to se jen odklikne na tech nahledech, ne? jestli ne, tak to maji rozbite.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Ahoj, mam dotaz, chtěl jsem si k příspěvku nahrát jinou fotku, což často dělávám, ale nejde mi odstranit ta původní, takže se příspěvek zobrazuje jako rotující formát...nevíte o tom něco? Je to celkem voser
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Babel Camp - Sep 10th 2016, Prague
    http://babelcamp.cz/schedule.php

    Tak a je venku program... Pokud někdo ještě váháte, tak se mrkněte a snad vás to přesvědčí :) 10. září na viděnou.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls podle ceho fb formatuje cas udalosti... mam dve udalosti ve stejnem stylu a u kazde se datum ukazuje jinak..? to je tim, ze je to vzdalenejsi datum? vic se mi libi ta druha varianta, to asi nijak nevnutim.?



    LUSY
    LUSY --- ---
    Dotaz ohledně vlastnictví FB stránek. Začala jsem používat Business manager, ale když chci propagovat událost stránky, kterou jsem nezakládala (ale jsem její správce), nejde to zobrazovat přímo pod touto stránkou - musím to dát pod jinou ze stránek, kterou jsem zakládala. Co s tím? :(
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Přijďte na Babel Camp 2016. Koná se 10. září v Praze | Newsfeed.cz
    http://newsfeed.cz/prijdte-na-babel-camp-2016-kona-se-10-zari-v-praze/

    rezervujte si datum... a kupte si lístek ;-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BLACKDRAGON: Nevim, mam vlastni reseni :)
    blog.cz by mohl fungovat. Nebo to hazej rovnou na facebook a mas klid, ne?
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    AVATAR: vies poradit nejake lepsie free riesenie? s inymi open source cms systemami pre blog nemam moc skusenosti
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BLACKDRAGON: hele vic ti s tim nepomuzu, s wp mam nastesti minimum zkusenosti, jen vim, ze je pomaly a ne-bezpecny, jako ostatne kazde masove reseni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam