• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    PONCIK: odpíchnout se dá asi od tohodle: https://www.facebook.com/help/460711197281324/
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    JUSTIF: No jo, to je ono :) Nejsou někde tyhle fígle sepsaný pohromadě ?
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    PONCIK: fb vyhledávání už je celkem chytré. zkusil jsem si teď vyfiltrovat svoje příspěvky v jedné skupině. zadal jsem svoje jmeno @ nazev skupiny. samozrejme musis byt clenem dane skupiny.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Jde nějak na FB najít příspěvky od danýho nicku v určitý skupině ? Jako tady na NYXu. Díkes.
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    MATHY: uměl bych ti to stáhnout do csv. post + typ postu + link + odkaz na fotku + engagement + nejaky dalsi data

    ale jestli je to tvoje stránka, tak to asi zvládneš taky z insights.
    MATHY
    MATHY --- ---
    nevedel by prosim nekdo jak vyexportovat u fb page timeline za cely rok do pdf?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KOCOURMIKES: druhá strana má zablokovaný účet.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jinak s tema fejkama je legrace
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    poradte pls, pisu si s clovekem na FB a najednou se ten clovek promeni ze jmena na "Uzivatel Facebook", uz mu nejde psat, misto jeho zprav se napise tohle:

    "Zpráva je dočasně odebraná, protože její odesílatel musí provést ověření."

    Uz se mi to stalo u druheho americana ktery fakt na 99 % nebyl fake.

    Prosim o vysvetleni.
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    MRTVY_KENNY: Pardon :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    WATTEVILLE: ja sice ctu misto a datum, ale diky za postuch. :) ta hlaska je dost zavadejici.
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    MRTVY_KENNY: podle https://m.facebook.com/help/222025827810442 se to týká názvu v kombinaci s počtem lidí
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FAT: idealne si ho strc do skupiny Omezenych a nemusis resit nic. https://www.facebook.com/help/206571136073851
    FAT
    FAT --- ---
    RUDIE: Díky.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    FAT: Neboj Facebook nikoho neinformuje, že sis u nějak změnil nastavení. I kdybysis ho vyndal z přátel, tak na to musí přijít sám.
    FAT
    FAT --- ---
    RUDIE: Dobrá, ale když ho přeřadím, objeví se mu to jako hláška nebo ne? Primárně mi jde o to, aby a) neviděl a b) nebyl o tom informován ze strany FB...
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    FAT: Stačí, když si u příspěvků (a u fotek) nastavíš komu se mají zobrazovat. Buď si tam vybereš, že speciálně tomuhle člověku se nic neukáže, anebo si ho třeba přeřadíš do kategorie "známí" (nebo si vytvoříš vlastní kategorii), kam pak budeš podobné osoby řadit a v nastavení si vybereš, co těmhle lidem ukážeš.

    FAT
    FAT --- ---
    Ahoj, jsem docela lama a jdu s prosbou - mám v přátelích jednoho, který dělá to, že ukazuje cizím můj profil a příspěvky. Zatím si ho nechci vyhodit, ale potřeboval bych to "zařídit" tak, aby se mu neaktualizoval můj profil. Aby viděl jen to, co už viděl. Jde to udělat nějak tak, aby na to nebyl upozorněn? Nebo ho musím vyhodit, nebo zablokovat nebo něco jiného, o čem bude vědět?
    Díky moc za rady.
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    HORST_FUCHS: linkedin?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: pls nemate info na co se to vztahuje? na datum - nazev? pac jsme zmenii info a stale tam visi, ze jeste trikrat mozno..
    NASTICZ
    NASTICZ --- ---
    spravuje tu někdo nějaké menší firmě facebook?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam