• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: coz ale neznamena, ze by to FB nemel vzit jako validni cislo a pustit dal.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    od roku 1992 se nemale casti zivnostniku zacala pridelovat ICO rozdilna od jejich RC... Dnes uz je to asi uplne prezitek...
    MATHES
    MATHES --- ---
    na zaklade logiky, ze u podnikajici FO se IC = RC
    MATHES
    MATHES --- ---
    SHEALA: mam za to, ze by melo fungovat RC
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Babel Camp letos není, protože se mi nechtělo zabít celé prázdniny chystáním akce, abych se pak strachoval, co se pokazí a jestli na tom nezahučím majlant... Ale pořád jsou tu Babel talky, ten další 21.9. v Praze:

    https://www.facebook.com/events/2376716999219578/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MRTVY_KENNY: nojo, ale já nechcu příjmat peníze... chcu platit reklamu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SHEALA: tak dic mas i kdyz nejsi platce dph, ale kdyz nemas ico, tak dost dobre prijimat penize od ostantich nemuzes, ne? :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    chci přidat paypal jako billing method, při tom na mě facebook prská, že mám si vyřešit VAT a chce po mě VAT number. Nejsem pochopitelně plátce DPH. Nejsem ani ičo. Nevíte někdo řešení?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    BURYAN1: mas obcanske jméno, ktere v nekterem jazyce pripomina nadavku? :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURYAN1: zaloz si ho pod falesnym jmenem (treba jan novak) a zeptej se FB
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Ahoj,zrušili mě bezdůvodně muj profil,kdykoli se registruji pod svým jménem,profil mě do hodiny smažou,nevíte co mám dělat ?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CHOBOT: no nic moc situace. v zásadě může jít cestou vytvoření nového a nahlášení starého jako "fake". šance, že to smažou, tu je, ale spoléhat se na to nedá. pomůže mít ten nový prolinkovaný zpětně z webu, aby bylo vidět, že je "správný".
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Zkusím ještě tady: kamarádka z neznámýho důvodu založila firemní profil na fiktivním účtu. Ten jí fb smazal, identifikováno jako fake účet. Nenastavila si záložního správce, tzn. nemá teď jak se k tomu profilu dostat. Existuje nějaká možnost, jak se k tomu firemnímu profilu dostat, nebo ho aspoň smazat/zablokovat, aby založila novej? Ten totiž dál na fb existuje.
    Google fu mi dneska nějak nejde.
    Díky.
    EGGH
    EGGH --- ---
    Malý poznatek pro ty, kdo to nevěděli (jako já). Před lety jsem dělal známému FB stránku - má kamenný obchod. Dál jsem se o ni nestaral. A dnes mi FB napsal, že mám na 3 dny BAN, protože si nějaká firma nárokovala práva na fotky z té stránky a FB danou stránku smazal. Volal jsem známému, ten mi řekl, že se mu o FB starala nějaká SEO agentura a vkládala mu příspěvky na FB a zřejmě použila fotky stažené někde z netu. BAN dostal i on a také jeho žena, která byla dané stránky také správcem. Takže pokud FB vyhodnotí stránku závadnou, tak to schytají všichni, co jsou tam vedení jako správci.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    reseni: tak to nyni funguje tak, ze se musi kliknout na edit a presunovat je v tomhle modu.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, prosim o info: ono je zrusena moznost presunovani fotek (zmena poradi) v albu ? u soukromeho profilu mi to nejde, u page jo - tam je puvodni format fotek, "ctverecek" vs. "obdelnik" nove u privatniho alba. nejde mi to v chrome/opera/firefox.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Tak imho jde hlavně o řešení pro situace, kdy chceš linkovat weby, se kterými nemáš nic společného, takže tam s meta tagy nic neuděláš...
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    RUDIE: jako ze by zakazali vlastni meta tagy? to snad ne.... taky se to da obejit tak, ze ten prispevek vytvoris v power editoru a pak ho nedas placenej....
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    CEEFA: to jo no. Základ je to pořešit u sebe na webu, i když jestli to chápu i tady neni jasný, jestli to FB časem nezakáže.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    RUDIE: ntj s tim se proste neda nic delat, to mas stejny jako treba s bit.ly a dalsima zrkacovacema....
    nejlepsi reseni je samo doplnit si na web spravny og meta tagy ale tohle mi prijde jako pekny nouzovy/docasny reseni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam