• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    CEEFA: to jo no. Základ je to pořešit u sebe na webu, i když jestli to chápu i tady neni jasný, jestli to FB časem nezakáže.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    RUDIE: ntj s tim se proste neda nic delat, to mas stejny jako treba s bit.ly a dalsima zrkacovacema....
    nejlepsi reseni je samo doplnit si na web spravny og meta tagy ale tohle mi prijde jako pekny nouzovy/docasny reseni
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Akorát tam bude vzdy napsane to zkrat.it misto serveru, odkud clanek skutecne je, coz je celkem neprakticky

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ADAMM: ale, to vypadá skvěle. Díky.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CHOBOT: nebo se ti muze hodit tohle:

    http://zkrat.it

    Udělal Michal Černý pro podobně postižené...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Achjo. Tak nakonec s tim nic moc napsanym webem bude muset něco udělat.
    Nebo všechny příspěvky platit.
    Grr.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CHOBOT: FB to zrušil, sestimsmir
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    JUSTIF: to je vtip?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Nějak mi poslední dobou blbne vkládání fotek do obrázku odkazu - nejde mi zrušit původní náhled webu, kterej si fb nahraje automaticky. Ještě ve středu jsem nahrál foto, zaklikl, odklikl původní a bylo to. Najednou se mi automaticky zaklikává to původní foto, ať dělám, co dělám. Nějaká nová debilní fičura, něco blbě u mě nebo skvrny na slunci?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    YARIN: jako imho to teď postihlo minimálně desítky tisíc lidí, předpokládám, že aspoň část se snaží to nějak řešit a ozývají se, takže bych byl optimista :)
    YARIN
    YARIN --- ---
    ADAMM: diky moc!!!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    YARIN: už jsem to řešil. očividně byl blbý nápad to ignorovat :( aktuálně je to - v tom případě, který řeším já - nahlášené jako bug. imho to snad brzo opraví (=tedy že bude možné přidat ke stránce osobní profil jako admina). v tuto chvíli s tím opravdu nejde dělat nic. pokud zjistím v našem případě nějaký update, dám vědět i tobě.
    YARIN
    YARIN --- ---
    dokazal by mi nekdo z mistnich poradit, jak vyresit nasledujici problem?

    uz nekolik let mam na fb stranku / neosobni profil, ktery jsem zakladal samostatne a nikdy nespravoval mym vlastnim osobnim profilem. cca tri tydny zpatky mi prisel email, ze bych si k ty strance mel priradit osobni ucet, protoze uz do budoucna nebude mozna existence fb profilu bez napojeni na nejaky osobni. samozrejme jsem tomu nevenoval pozornost a aktualni situace je takova, ze ten profil od minuleho tydne prakticky nemuzu nijak spravovat - funguje akorat prihlaseni a odhlaseni a to je v podstate vsechno - nemuzu pridat prispevek, zrusit (!) profil. ani ho propojit s mym osobnim. snad jsem to vysvetlil pochopitelne.. tusite nekdo, co s tim?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    ADAMM: no pres 100k je to mesicne vicemene vzdycky .)
    jj BF je o level vejs to je jasny, ted s nima zrovna neco resime...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CEEFA: no nevím, kolik utrácíte, tak jestli jsi v levelu stovek tisíc měsíčně, tak jsem tě asi podcenil :) ale v podstatě ano, různé divné storky o supportu ve stylu catch 22 znám i od kluků z Business Factory a ti utrácí miliony měsíčně, i víc.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    ADAMM: co to je o rad víc než my? pár mega mesicne?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CEEFA: jestli vás to uklidní, tak podobnej "support" dostávají i ti, kteří platí o řád víc jak vy ;)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    RUDIE: kdyz uz si tu vylejvame svy FB frustrace, tak jeste prisypu do kotle - je to tak 14 dni co nam FB zacal misto faktur vystavovat jen uctenky, coz nam nejak odmitaji akceptovat zdejsi ucetni (coz teda chapu) -tak po vyplneni formulare, nas za x dni kontaktoval nejakej typek, ze si s tim teda nevi rady, ale ze je to bug a dal nam email na dalsiho typka, se kterym to mame vyresit. Ok, tak mu piseme, a ten nam pak misto odpovedi zase poslal jenom ten link na ten formular, ktery jsme vyplnili jako prvni krok... klasicka catch 22 :)


    RUDIE
    RUDIE --- ---
    CEEFA: To je smutná pravda no. Odpovědi dostanou maximálně firmy, který jim lejou fakt velký částky, jinak je to věčný čekání a pak maximálně nějaká neužitečná odpověď.
    Teď se taky utěšuju, že to jako vždycky za pár hodin přejde. Ale je to trochu frustrující.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam