• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SKAFF: nebo je možný smazání postu, jestli je jeho reakce vidět v hostorii dat pak?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SKAFF: napadá mě pouze odhad množství followerů, komprimace a odhady dat :-) něco jako když google odhadne šest stránek výsledku po vyhledávání, ale od třetí dál už čtvrtá není..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, existuje nastroj zdarma (nebo za jednorazovou platbu) na spravu stranek? Jde mi o FB page a Instagram. Potrebuju ale alespon dva uzivatele. Vsechny tooly co jsem nasel nabizi jednoho uzivatele nebo subscription ktery me kvuli par postum vyjde tak na dve kila za post :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    CEEFA: ja si s nema psal az dneska a pry do dvou dnu bude odezva ... nejaky laial doufam ze to neni ten co mi hacknul ten account :))) ... muzou pry i volat ... to chci zazit :D
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    To nedává smysl, je tam rozdíl cca -600 likes, ale "Unlike Sources" ukazuje jen část dat. Co dělám špatně?





    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    CEEFA: Aha, tak to pro mne neni reseni, mam tam pracovni kontakty.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    SRNECEK: Tady je to sice ot ale: muzes s nima prestat kamaradit, jinak to jde jednocestne jen obracene.... tzn nesledovat svy kamarady

    TOM_HOST: dopadlo ti to nejak? ja ted resil se supportem, ze mi sla pridat nova karta jenom k 10 ad accountum dal uz ne, napsal jsem na ten chat, do pul hodiny mi regovala nejaka mila Irka a do druhyho dne po x dalsich zpravach vyreseno, coz jsem sam teda cumel. Asi sli trochu do sebe nebo mozna jenom nahoda...
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, lze nejak znemoznit, aby lide, jez mam jako pratele na FB nemohli videt pridani mych komentaru? Diky.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    REFLEX: podle mě záleží na úrovni pokročilosti, ale myslím, že můžu úplně určitě doporučit Elišku Vyhnánkovou a její Jak na sítě:

    http://www.jaknasite.cz

    Případně u ní poptat individuálku.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    CEEFA: Samosebou ze to nejde no ... zkusim ten chat dik
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    TOM_HOST: zkousel si ten support chat? https://www.facebook.com/business/form/chat?hc_location=ufi
    A napada me taky zalozit se novej adccount, ale mam trochu obavy, ze pokud mas jeden ucet supsendutnej, tak ti v ramci ty firmy novej zalozit nepujde, ale nevim uplne jiste
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejake pouzitelne skoleni v praze - socialni marketing, fb, instagram atd.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    TOM_HOST: tak to je masakr a na support se nedovolas..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ja jen tak si postezuju ..

    mame firemni stranky ktere spravuju hlavne ja a pak jsou asi 3 editori ... muj ucet nekdo naboural v breznu 2018 a udelal si tam reklamu ... po par dnech jsem zmenil heslo zase bylo vsechno v poradku ... od zacatku ledna delam reklamu na tech strankach na jarni prazdniny ... rozpocet do 2000,- ... minuly tyden ve stredu koukam a je tam reklama na boty s dennim rozpoctem na 30.000,- na den ... vyuctovani mam nastavene na strop 18.000,- a pak platba ... na uctu nebyly penize takze se to zastavilo ale ten "nekdo" kdo tu reklamu udelal mi tam nasadil asi 5 cizich mastercard kreditek a z te jedne tech 18.000,- zaplatil ... nejspis z indie i kdyz nejaky cizi pristup jsem videl z iphonu z prahy (nevim jak moc to umi ojebat odkud se to prihlasuje) ... od te doby posilam na fb furt jeden formular https://business.facebook.com/help/contact/189823244398879 abych overil svuj ucet ... pokazde mi prijde ze do dvou dnu se to vyresi ale prdlajs ... uz mam vsude dvojite prihlasovani ten formular jsem poslal asi 10x dycky se neco malo pohne (treba ted smazali ty cizi karty resp vsechny vc moji) ale uz tyden nemuzu nic delat s reklamou ... nevite kde se da jeste dovolat nejaky help?

    navic nemuzu smazat z reklam ani tu falesnou pac je ten reklamni ucet zablokovany ... jsem tak nejak v pasti

    https://www.facebook.com/TABORKTERYZIJE
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    CEEFA: díky moc, toho jsem se chtěl ušetřit. Tak alespoň nejsem slepej a blbej, že to tam fakt nikde neni.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    NIMBUS: tak si vyexportuj ty dve ruzny obdobi z prehledu a porovnej je pak v excelu
    jako aby sis udelal srovnani rovnou, jako v GA, kde si rovnou vyberes ke zvolenymu obdobi i srovnavaci obdobi, tak to v nativnich insights nejde
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Zdravím,
    potřeboval bych se zeptat - existuje nějaká služba, postup, jak jednoduše porovnat dosahy atp za dvě různý období na stejný stránce - oproti sobě. Třeba jako to umí google analytics?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    dikes, nasel tam, ze je prihlaseny k nejake ukrajinske sluzbe, to bude asi ono
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: pokud mu antivir nehlasi zadnej malware, tak at se podiva tady, jestli nema nejakou nechtenou aplikaci https://www.facebook.com/settings?tab=applications
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam