• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RUDIE: nice :) to je imho víc, než k čemu má přístup 95% zaměstnanců Meta.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    obycejnej clovek je vetsinou bez sance, ja mam diky tomu, ze pracuju v globalnim hudebnim vydavatelstvi pristup do Media portalu, kde se tyhle veci daji vetsinou v řádu hodin max dnů se supportem vyřešit. Mají tam na všechno kolonku, pro zajimavost prikladam screenshot.
    Ale musím dodržovat závazek, že se bude vždycky jednat o umělce, který zastupujeme a pokud bych si to chtěl využít k osobním účelům, tak mi seberou přístup.
    Prostě lepší služy jsou jenom pro lepšolidi!

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    nic jinýho než osobní vztahy a protekce nefunguje 🤷
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SKAFF: no proto potřebuješ někoho, kdo má ve FB dostatečně vysoký spend, aby se vyřešil ten původní problém - čili blokace účtu. do nedávna jsem měl ve FB kontakt, co takovou věc (dokonce tam šlo o stejnej problém, hacknutí profilu a jeho blokace kvůli dětské nahotě) uměl vyřešit. nicméně, teď už tam ten člověk není; a i kdyby byl, schovával jsem si to pro výjimečné příležitosti, protože nebudu dotyčnýho bombardovat s každým druhým bloklým profilem, o kterým někdo napíše na nyx, to bych mu za chvíli posílal tři requesty denně.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    ADAMM: myslim, ze přesun pod BM agentury musíš povolit z obou stran a když jedna nemá access, tak to asi nepůjde
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Infostealer malware targets Facebook business accounts to capture sensitive data | TechRepublic
    https://www.techrepublic.com/article/infostealer-malware-targets-facebook-business-accounts-to-capture-sensitive-data/

    bacha na to :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TEDOVSKY: pokud ta stránka nebyla extra důležitá, tak novej profil, nová page, víc adminů / Business manager, dvoufázový ověření pro přihlašování. pak nahlásit starou page jako neaktivní / nereprezentující firmu. pokud by ta původní stránka stála za to, tak bych zkusil řešit pomocí agentury dostatečně velké na to, aby měla vlastního accounta a dedikovaný support.
    ALI
    ALI --- ---
    jj, spis se s ni rozluc. moje holka to tak mela stejne (jedinej spravce), prisla o svuj profil a tim prisla o svoje dve business page. fb na nejaky reklamace vetsinou nereaguje.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    pokud jsi byl jedinej spravce jak stranky, tak BM, tak se obavam, ze nijak
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Ahoj, někdo mi nejspíš hacknul FB a ten mi napsal ze mi timto blokuje pristup za zverejnovani detske nahoty (coz je nesmysl) . Čert vem můj osobní profil (blok dostal i propojený instagramový profil) avšak spravuju přes něj svojí business stránku mého podniku a tím jsme k ní ztratil přístup. Což je pro mě relativně bolavej probém. Podal jsem sice odvolání do FB s kompletním podrobným vysvětlením situace v AJ , nahral doklad totoznosti ale FB mi odvětil emailem že nejsem zpusobilej FB popužívat a že je rohodnuití konečné.
    Potřeboval bych se nějak dostal ke zprávě business stránky, v nejhorším případě ji nechat smazat aby nemátla klienty.
    Netuište zde někdo, jak pdobnou patálii vyřešit?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    kadzpadne jestli ti jde jen o jednu stranku tak mi to klido posli do posty a ja ti to pak necim projedu :)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    NIMBUS: nativne, primo na FB tezko, ale existuje cela rada externich nastroju, ale teda znam jen placeny...
    pocet postu si sice muzes spocita rucne, ale reakce atd, k tomu se nedostanes
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: ve zkratce, jestli jsou teď fakt aktivnější stránky našeho města před volbami, nebo ne... Díky
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Sháním se po tom, jestli neexistuje nějaká metrika cizích stránek na Facebooku. Stačila by mi aktivita v rámci měsíců - počet postů, reakcí.
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    ADAMM: bohužel ne:( ten poskytovatel neexistuje jsem zjistil
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    DON_PEDROPOULOS: úplně vážně: není šance obnovit tu mailovou adresu?
    AIDLIN
    AIDLIN --- ---
    Ahojte, víte někdo o těch nových aktualizacích co fb provedl? Tlačí nás do conversions přes API, z nastavení kampani úplně zmizel cíl prodej a je tam jen konverze, v dalším kroku se nastaví prodej, ale špatně to měří. Snad dávám smysl a najde se někdo kdo tomu přišel na kloub.
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně přihlašování na fb který jsem moc nepoužíval. Zřejmě jsem někdy v minulosti změnil heslo, které se mi neuložilo do klíčenky a já si ho nepamatuju. Mám ale další problém, že emailová adresa na které byl účet založen neexistuje (poskytovatel ji kdysi zrušil).
    Dostal jsem se do situace, kdy tedy na email odchází kód pro obnovu ke kterému se nedostanu. Paradoxně, na některých zařízeních mám do účtu zatím stále přístup, když tam ale chci změnit v nastavení mail nebo přidat telefon (který tam také nemám) nejde to.
    Jaké jsou možnosti řešení? Díky moc!
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    HONXX: podle mě to je jen na zvůli FB, jsem na tom podobně
    HONXX
    HONXX --- ---
    Dotaz do pléna: jak přepnout stránky na nové prostředí? Mám ve správě několik stránek a jen u jedné mi to FB nabízí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam