• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    výstava mopsů a jen mopsů!:-) 30.dubna zámek Kozel více zde - http://www.mopsklub.cz/view.php?nazevclanku&cisloclanku=2011011202
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    TOOMUCH: jojo , ale hlavu musí mít hezky na polštáři a taky nezapomenout na přikrytí... a pak hezký pochrápáníčko...
    mopsaří ví, co to znamená mopsí chrápání... :-)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    a na spaní je taky dobrej :))
    MLADEE
    MLADEE --- ---
    .... ano, i takovy je mops :)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Muf se svojí oblíbenou hračkou
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: prostě mops má charakter a i vkus - asi se ji zdá, že ji svetřík dělá tlustou:-))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Ona Špulinka už byla pěkně omrzlá :) přece jen ve sněhu vydrží chlupatý salašníci déle než mopsidlo :) ale užila si to
    Ono totiž, já jí zkoušela dá svetr x-krát, ale jakmile ho dostane, sedne si na zadek a stávkuje, prostě nikam nejde, čurat nejde, nic, dokud není svetr dole :) má to pěkně zmáknutý holka moje :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    všichni jsou moc krásní!! :-)
    ...a Špulince se sníh asi moc nelíbí, tedy Muf z něj nebyl vodvázenej nikdy:-)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    tohle auditko mi tu chybelo!:)
    nase /teda spis moje/ uz sestileta Beruska, nejvetsi mazel, lenoch a zrout:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak jedna moje Špulinka :) na sněhu
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    JINDRAART: dík za typ, vidíš, to neznám projížděla jsem všemožný weby a mopsíček ani bulík nikde.. docela dost už chci hafušáka, je bez nich smutno..
    Mufula nevyl, jen tak zoufale naříkal když jsem odešla třeba na minutku:-), nejvíc když jsme bydleli chvíli v podnájmu až měla jedna sousedka obavy, že snad je trápený - měla vycepovaného loveckého a neznala co je mopsí přilnavost k páníčkovi :-)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    buclanci :)

    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    emilka :)

    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    staricek :)

    03022010766.jpg (793623 B)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    s kamaradkou, emilku museli nedavno uspat, uz ji prestaly fungovat i nozicky, pocuravala se atd atd...:/

    ;).jpg (765271 B)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    tak se jukni na www.inzerce-psu.com , ja tam koukam na bulliky atd (pro zmenu:), odklikni podrobne hledani a daruji a zrovna nedavno tam byl dvoulety mopsik :))
    driv jsem mopsika nechtela, ale burtik nas proste casem dostal :) mel tri roky, kdyz ho rozvedena pani musela dat pryc, jinak by nedostala prispevek na dite a hned ten prvni den, co u nas byl, kousl bratra do tvare :D ale rychle si zvykl a porad je fixovanej na zenskou, kdyz neni mama na noc doma, vyje a mopsi vyti, to je zazitek...:))

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    mops v obrazech

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    ano, nic nám nemusíte říkat my víme... :-)

    IDUNN
    IDUNN --- ---


    Mufula s "kámošem" :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam