• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    zajímavá stránka o historii mopsů, s obrázkama obrazů http://tussilago-pugs.moonfruit.com/#/pug-history/4517980642
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to by byli štěňátka!:-) ... viděla jsem když se jezevčice zapomněla s buldočkem- štěňátka byla tedy roztomilá , ale zvláštní pejsci pak - jezevčík s bulíkovou hlavou :-)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    spousta fenek ma ten problem, nase lhasacka se ale nechtela nakryt ani nasim mopsikem (nastesti). taky si vic rozumi s fenkama, nez s chlapama...
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Mám doma slečnu mopsí, což bylo myslím poznat, ale stalo se vám, že se mopsičkám nelíbil ženich? Chtěla jsem malá prasátka, teda chci už nějaký rok dva a moje slečna miluje jack russely a svoje plemeno přehlíží. Prostě i v hárání dělá, že mopsí nápadník není-
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---


    William Hogarth, The Painter and his Pug, rok 1745
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    něco historických obrazů kde autor zobrazil mopse




    Goya, La Marquesa de Pontejos





    William Hogarth, House of Cards


    IDUNN
    IDUNN --- ---
    výstava mopsů a jen mopsů!:-) 30.dubna zámek Kozel více zde - http://www.mopsklub.cz/view.php?nazevclanku&cisloclanku=2011011202
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    TOOMUCH: jojo , ale hlavu musí mít hezky na polštáři a taky nezapomenout na přikrytí... a pak hezký pochrápáníčko...
    mopsaří ví, co to znamená mopsí chrápání... :-)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    a na spaní je taky dobrej :))
    MLADEE
    MLADEE --- ---
    .... ano, i takovy je mops :)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Muf se svojí oblíbenou hračkou
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: prostě mops má charakter a i vkus - asi se ji zdá, že ji svetřík dělá tlustou:-))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Ona Špulinka už byla pěkně omrzlá :) přece jen ve sněhu vydrží chlupatý salašníci déle než mopsidlo :) ale užila si to
    Ono totiž, já jí zkoušela dá svetr x-krát, ale jakmile ho dostane, sedne si na zadek a stávkuje, prostě nikam nejde, čurat nejde, nic, dokud není svetr dole :) má to pěkně zmáknutý holka moje :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    všichni jsou moc krásní!! :-)
    ...a Špulince se sníh asi moc nelíbí, tedy Muf z něj nebyl vodvázenej nikdy:-)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    tohle auditko mi tu chybelo!:)
    nase /teda spis moje/ uz sestileta Beruska, nejvetsi mazel, lenoch a zrout:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam