• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    Měli jste nebo máte mopse? Jistě mi dáte za pravdu, že to je opravdový poločlověk :-) Pojďme s o nich povídat a ukazovat fotky.





    Tento klub zakládám 13. 12. 2010 na památku supr mopse Mufa.
    rozbalit záhlaví
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: uvidíme, teď jsem je potkala, ale bojí se mého berňáka, tak před náma sousedka prchla :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: tedy postel jako záchodek... malér... a zavřít dveře a neotevirat je, jen když tam jdou... mopsíci jsou tak tvrdohlavé potvůrky, ale co odměna, když vykoná co má jinde, taky nezabírá?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: uáááh :) sladký, jezus ať ta moje mrška chce, já chci mopsíčata, sousedka má 3 měsíčního kluka :)
    Propo holky nemáte někdo nápad, klučík sousedky sousedce čurá do postele, dostali ho už v 6 týdnu, střílela bych lidi (neukončeném) a prdelka klidně 3 hodiny drží bobek a pak s ním vesele doběhne domů a šup do postele :D vynadají mu, naplácají, plenky mají a nic, prostě postel :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NEVILL: Artuš :-) ... budu jím - tedy fotkama zahlcovat síť čili tady i xichtknihu:-)... za týden se pán ozve a do 14 dní si prý pro něj můžeme jet, kdybych chtěla holčičku, tak ta by byla k mání hned, ale já zas pejska.. budu a něj volát Ártů :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IDUNN: jak se bude jmenovat? :O)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    tak mám zamluvené štěňátko mopse... se musím vypsat z radosti:-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: krásné!! obě, ňuňu
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: tady ještě na sněhu s kamarádkou


    a všimněte si nakouslého jazýčku, to má od chytání freŤáka :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: LOL, máš vidím krásný zážitky :-) ... máš jejich společný fotky?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Jo mopsinda si umí vydupat pozornost i teď, dneska vletěla do policejní stanice, dke se nechala odrbat asi 15 pánama v uniformách, samo bez obojku a známky že :D a pánové se culili a říkali "hele, ten pejsek mluví" a protože mám do páru berna přidali "a ten druhej nosí na horách soudek s rumem" :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    JINDRAART: to jsi holt se svým mopsíkem narazila na blbce... až se divím, že se mi to fakt nestalo... no co nebylo může být s dalším mopsíčkem...
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: chudák... jojo oni jsou hrdinové a bulíci taky, buldočka jsem taky měla ještě do páru s boxíkem :-) ... tedy na Mufa mi lidi reagovali kladně - jen po reklamě Bobíííkááá jsem si užívala zájmu a pokřiku typu - nese si večeří, nesežer ho sama nech mi taky stehno... dost mi to pak už lezlo na nervíky, když to bylo nekonečný... taky se ti to stávalo?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Viděla jsem paní s buldočky , která dostávala podobně vynadáno od revizora, zapřemýšlela a pak jim na čumáky natáhla šátečky co měli na obojcích :) jo, vypadalo to jako přepadení dostavníku
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    no jo mopsici jsou srdnati :) nikdy nezapomenu, jak jsem dostala petikilo pokutu... protoze nas burtik vyjel po policejnim psovi (kterej z toho byl akorat vykulenej)a pan policista mi sdelil, ze mi vypise pokutu, jelikoz nema nahubek. MOPS. no comment :D chtela bych videt mopsika s kriminalem na tlamicce, hannibal lecter hadra...
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: bože dobrej, jen to ne :DD ale líbí se jí no, ona je slečna za a) dominantní a hooodně a za b) trošku slepoučká, což je spojené s A, protože si prostě nenechala líbit útok pitbula, co mi tehdá vyjel na štěndo berňáka. Bohužel mops vs pitbul 0:1, skončila s pochroumanou duhovkou, léčili jsme to jak pitomci a díky bohu, že doktorka uměla. špulinka má na pravém cca 70% "vidění" no a na levém 60% protože za pár týdnů na to, po doléčení, potkala téhož psíka a sice s vodítkem,ale bez paničky.
    Každopádně od té doby ji přitahují výrazné barvy, bílá a kupodivu růžová :) zrovna dneska mučila nějaké dítě v parku a chtěla se hrozně kamarádit, zato maminka mě div nesežrala :) potkali jsme je 3x a třikrát si to můj mops mířil k růžové kombinézce prcka s nadšeným chropotem :) je s ní sranda
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    zajímavá stránka o historii mopsů, s obrázkama obrazů http://tussilago-pugs.moonfruit.com/#/pug-history/4517980642
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to by byli štěňátka!:-) ... viděla jsem když se jezevčice zapomněla s buldočkem- štěňátka byla tedy roztomilá , ale zvláštní pejsci pak - jezevčík s bulíkovou hlavou :-)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    spousta fenek ma ten problem, nase lhasacka se ale nechtela nakryt ani nasim mopsikem (nastesti). taky si vic rozumi s fenkama, nez s chlapama...
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Mám doma slečnu mopsí, což bylo myslím poznat, ale stalo se vám, že se mopsičkám nelíbil ženich? Chtěla jsem malá prasátka, teda chci už nějaký rok dva a moje slečna miluje jack russely a svoje plemeno přehlíží. Prostě i v hárání dělá, že mopsí nápadník není-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam