• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artušek
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    tak jsem tu delší dobu nebyla - důvod je, že konečně k nám dorazilo štěně mopse Artuš a je to takový divoch, že prostě jsem sem nic nestihla dát :-)) bylo mu devět týdnů když jsme si ho přinesli a bylo to tak maličké, teď mu budou čtyři měsíce a už docílil tří kil:-).. ale není to mops je to drak. Fotky sem naházím:-) večer
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    ach jo, tak jsem letos udělala marný a poslední pokus a moje holka prostě chlapa nechce, mám smůlu a moje Špulinka zůstane jediná
    ANUBISIA
    ANUBISIA --- ---
    Zdravím všechny příznivce mopsíků, jsem ráda že jsem narazila na tuto diskuzi a ráda se s vámi podělím o své zkušenosti (a že jich je..) a podobně :)
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    Tak uz tyden mam doma mopsi stenatko. Jmenuje se Abe a je to strasnej divoch. Udelam nejaky fotky a hnedka je pastnu, at se taky pochlubim:]
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: uvidíme, teď jsem je potkala, ale bojí se mého berňáka, tak před náma sousedka prchla :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jedna senzační reklama s mopsem a ne typu Booobikááá :-)
    YouTube - DORITOS® - Pug Attack -- Crash the Super Bowl 2011 Finalist
    http://www.youtube.com/watch?v=hpjaOUjUPUc&NR=1
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: tedy postel jako záchodek... malér... a zavřít dveře a neotevirat je, jen když tam jdou... mopsíci jsou tak tvrdohlavé potvůrky, ale co odměna, když vykoná co má jinde, taky nezabírá?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: uáááh :) sladký, jezus ať ta moje mrška chce, já chci mopsíčata, sousedka má 3 měsíčního kluka :)
    Propo holky nemáte někdo nápad, klučík sousedky sousedce čurá do postele, dostali ho už v 6 týdnu, střílela bych lidi (neukončeném) a prdelka klidně 3 hodiny drží bobek a pak s ním vesele doběhne domů a šup do postele :D vynadají mu, naplácají, plenky mají a nic, prostě postel :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NEVILL: Artuš :-) ... budu jím - tedy fotkama zahlcovat síť čili tady i xichtknihu:-)... za týden se pán ozve a do 14 dní si prý pro něj můžeme jet, kdybych chtěla holčičku, tak ta by byla k mání hned, ale já zas pejska.. budu a něj volát Ártů :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IDUNN: jak se bude jmenovat? :O)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    tak mám zamluvené štěňátko mopse... se musím vypsat z radosti:-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: krásné!! obě, ňuňu
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: tady ještě na sněhu s kamarádkou


    a všimněte si nakouslého jazýčku, to má od chytání freŤáka :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: LOL, máš vidím krásný zážitky :-) ... máš jejich společný fotky?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Jo mopsinda si umí vydupat pozornost i teď, dneska vletěla do policejní stanice, dke se nechala odrbat asi 15 pánama v uniformách, samo bez obojku a známky že :D a pánové se culili a říkali "hele, ten pejsek mluví" a protože mám do páru berna přidali "a ten druhej nosí na horách soudek s rumem" :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    JINDRAART: to jsi holt se svým mopsíkem narazila na blbce... až se divím, že se mi to fakt nestalo... no co nebylo může být s dalším mopsíčkem...
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: chudák... jojo oni jsou hrdinové a bulíci taky, buldočka jsem taky měla ještě do páru s boxíkem :-) ... tedy na Mufa mi lidi reagovali kladně - jen po reklamě Bobíííkááá jsem si užívala zájmu a pokřiku typu - nese si večeří, nesežer ho sama nech mi taky stehno... dost mi to pak už lezlo na nervíky, když to bylo nekonečný... taky se ti to stávalo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam