• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    a Scalex poslal tohoto :))
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    další mops z Netu do sbírky mopsích obrázků

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: :-)) nebylo
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    jsem si vzpomnela, ze me dneska pobavilo tohle:



    snad to tu jeste nebylo :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: jj tak to bude, ale kamarád poslal jako mopsa, tak se s ním nebudu hádat neb jest přítel spláclých drštiček :)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    spis stene anglickeho buldoka nez mops :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    je to mops? není to mops? no moc se mi to na mopsa nezdá, ale obrázek se mi líbí tak ho dávám sem
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: tak to je dobře a já se musím doma omluvit neb to byl první nápad, když jsem mému ajťákovi povídala o tvých problémech... jsem odfrkla, že takovou blbost ti sem psát nebudu, že nejsem magor radit ti pítko pro morčata... a ono fakt takové existuje pro psy... no jo přiznám svoji chybu a hlavně, aby už byla brzo zdravá a pokud jsi z Prahy třeba někdy uděláme NYXí mospsí sraz a i pro milovníky nejen majitele :)
    co Neville třeba konečně na nějakou moji akci dorazíš:) referuju na G+ a budu i tady
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    NEVILL:
    IDUNN:
    Díky Vám oběma! No právě podle toho videa to moc nefungovalo - buď si tím límcem nabrala vodu nebo tu misku převrhla. A zkracovat ten límec ani do něho postřihovat díru se mi moc nechtělo - aby se pak nedostala k tomu oku. Nakonec sme v sobotu zašli do zverexu a tam měli pítko podobný jako je pro morčata, ale určený psům, kočkám atd., takže ta trubička má větší průměr a dá se do toho našroubovat jakákoliv petka. Za chvilku pochopila o co se jedná a teď už z toho pije v pohodě. A na jídlo jí to sundáváme - v tu chvíli je tak zaujatá miskou, že si na nějaký drbání ani nevzpomene :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IDUNN: to by asi šlo, kdyby se dole vystříhnul takový ovál, tak by ten límec nemusela tolik máčet...akorát je otázka jestli by se pak zase packama nedostala k tomu oku...
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Nevill má asi nejlepší nápad, mě se nikdo neozval... ještě mě napadlo, co trochu sestřihnout ten límec, aby mohla pít?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NIKOL: a co třeba nějakou mělkou misku, jako z ní pije tenhle mopsík?

    Pug learns how to drink water with cone on - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=EiAvbp9FfuM
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Děkuju! Tak vyvýšená miska se moc neosvědčila - límcem ji převrhla. Když tu misku nechám na zemi, tak si do toho límce nabírá vodu a teče jí to za krk. A bez límce to nepřipadá v úvahu vůbec, protože si to hned tře. :( Už skoro uvažuju, jestli jí nezkusit koupit takový to pítko, co mají králíci a morčata...
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: hned jak mi někdo odpoví ti to sem dám
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Ne, na G+ účet nemám, tak jestli se Ti podaří něco zjistit, tak budu moc ráda! Děkuju a podrbej za mě Artuše na břišku!
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: držíme s Artušem palce a nic jinýho, než takovou tu misku na nožičkách mě taky nenapadá... zeptám se ti na G+ je tam dost mopsářů .. jestli tam třeba taky jsi ozvi se do pošty, budeme to řešit i tam
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    Tak Mercinka má za sebou operaci očička. Dle paní doktorky nebyla sice úplně akutní, ale jelikož se to hojilo hodně pomalu, tak nám ji doporučila. Zvládla ji dobře, při jednom udělali rovnou i kýlu. Teď ještě aby se naučila žít s límcem. Zatím do všecho chuděra naráží. Přemýšlím ale, jak s tím bude pít? Nemáte prosím někdo zkušenost s límcem u těch našich pejsánků bez čumáčku, jak jim to usnadnit? Sice sem jí tu mističku vyvýšila, ale stejně.. přijde mi ten límec nějaký dlouhý na ni.. Díky!
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    kdepak mopsové... ti vědí jak užívat života...:)

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jeden steampunkovej mops:-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: tak to je naprostý luxus!:) za tohle dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam