• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    Měli jste nebo máte mopse? Jistě mi dáte za pravdu, že to je opravdový poločlověk :-) Pojďme s o nich povídat a ukazovat fotky.





    Tento klub zakládám 13. 12. 2010 na památku supr mopse Mufa.
    rozbalit záhlaví
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    IDUNN: Podle mě říká? A vážně už by nebyl ani jeden piškotek?
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: Artuš říká:" jasan, proč by ne!" :)
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Je nádhernej! Až budem jednou shánět ženicha pro naši Mersulu, tak se na vás obrátíme ;)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš právě dnes


    IDUNN
    IDUNN --- ---
    a zas Artuš
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    tak uděláme sraz mopsů a přátel mopsů :) ale vzhledem k tomu, že mopsáci těžce snáší vedro, tak teď už to nestihneme čili září... i takový ďábel a sportovec jako Artuš v tomhle vedru prostě nezvládá a málem mi zkolaboval proto už chodíme ven jen brzo ráno a pozdě večer, on je přes den šťastný na balkoně
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    sraz mopsiku?!:-)
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Mopsí srazík by byl supr, ale bohužel sem z Brna. Ale do Prahy to není zas až tak daleko, tak když by něco bylo, třeba bysme mohli připojit :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    a Scalex poslal tohoto :))
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    další mops z Netu do sbírky mopsích obrázků

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: :-)) nebylo
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    jsem si vzpomnela, ze me dneska pobavilo tohle:



    snad to tu jeste nebylo :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: jj tak to bude, ale kamarád poslal jako mopsa, tak se s ním nebudu hádat neb jest přítel spláclých drštiček :)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    spis stene anglickeho buldoka nez mops :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    je to mops? není to mops? no moc se mi to na mopsa nezdá, ale obrázek se mi líbí tak ho dávám sem
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: tak to je dobře a já se musím doma omluvit neb to byl první nápad, když jsem mému ajťákovi povídala o tvých problémech... jsem odfrkla, že takovou blbost ti sem psát nebudu, že nejsem magor radit ti pítko pro morčata... a ono fakt takové existuje pro psy... no jo přiznám svoji chybu a hlavně, aby už byla brzo zdravá a pokud jsi z Prahy třeba někdy uděláme NYXí mospsí sraz a i pro milovníky nejen majitele :)
    co Neville třeba konečně na nějakou moji akci dorazíš:) referuju na G+ a budu i tady
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    NEVILL:
    IDUNN:
    Díky Vám oběma! No právě podle toho videa to moc nefungovalo - buď si tím límcem nabrala vodu nebo tu misku převrhla. A zkracovat ten límec ani do něho postřihovat díru se mi moc nechtělo - aby se pak nedostala k tomu oku. Nakonec sme v sobotu zašli do zverexu a tam měli pítko podobný jako je pro morčata, ale určený psům, kočkám atd., takže ta trubička má větší průměr a dá se do toho našroubovat jakákoliv petka. Za chvilku pochopila o co se jedná a teď už z toho pije v pohodě. A na jídlo jí to sundáváme - v tu chvíli je tak zaujatá miskou, že si na nějaký drbání ani nevzpomene :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IDUNN: to by asi šlo, kdyby se dole vystříhnul takový ovál, tak by ten límec nemusela tolik máčet...akorát je otázka jestli by se pak zase packama nedostala k tomu oku...
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Nevill má asi nejlepší nápad, mě se nikdo neozval... ještě mě napadlo, co trochu sestřihnout ten límec, aby mohla pít?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NIKOL: a co třeba nějakou mělkou misku, jako z ní pije tenhle mopsík?

    Pug learns how to drink water with cone on - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=EiAvbp9FfuM
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Děkuju! Tak vyvýšená miska se moc neosvědčila - límcem ji převrhla. Když tu misku nechám na zemi, tak si do toho límce nabírá vodu a teče jí to za krk. A bez límce to nepřipadá v úvahu vůbec, protože si to hned tře. :( Už skoro uvažuju, jestli jí nezkusit koupit takový to pítko, co mají králíci a morčata...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam