• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SANTGEORGE: to je fešááák :) děsně podobný té naší holce, škoda že už nemůžem mít štěnda :)
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    Taky bych dal pivko:)

    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    Colombo:)

    2012-01-12 14.20.25.jpg (1212601 B)
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    DSC04285.JPG (1374541 B)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    a jedna bez nosu :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    a víte jak vypadá žebrající mops? ano, jako že pojde, pokud nedostane něco dobrého, líbí se mi, jak báječně mění výraz drštičky :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: jak jsem psala milý a zodpovědný páníčci - ráj pro nás všechny :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jo jo vsechno je proste o panickach. ne o psech
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: taky jsem měla velkýho hafana a je můj sen ještě někdy ho mít, ale co nechci sama, nedělám jinejm. Vodila jsme ho a jezevčíkům se zas já vyhýbala:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: já mám i velkého psa, tak kdyby jsme se někdy potkali budu řvát spíš "nebojte, on je blbej, ale nekouše" :D
    hele zase z pohledu i majitele velkého psa, blok od nás bydlí "kikina" s čivavou, nevím na co šlápnu jako první, ale brzo na to dojde, jestli po nás ta mrňavá parodie na psa ještě vyjede :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: přeju krásnou procházku a bez toho abyste potkali páníčka a psa hovada. Já se taky o Arta bojím a nesnáším když běží velký hafan, tváří se tak nějak divně a někde vzádu daleko na mě nějaká baba řve: on si chce jen čuchnout.
    Toho mopsíčka je mi moc líto, chudinka aspoň, že to dobře dopadlo ach jo. Proč nemají velký hafany jen milý a zodpovědný lidi, proč dost často zmrdi, co si ve psu kompenzují svoji malost. Tohle mě vždycky vyžene adrenalín na maximum.
    Tak pozdravuj všechny mopse kolem sebe :) pohlaď je za mě a možná bych v budoucnu taky chtěla mopsátko a jestli má paní chov v Praze, to by bylo supr
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: Psík už netrpí tím že by pošel na ulici cestou do parku, takže báječně, zítra vyrazíme do lesa :)
    Včera jsem měla milé setkání. Byli jsme na veterině a potkala jsem se s paní, která tam byla před půl rokem, kdy jejímu mopsíkovi šili nos. Nějaký prima zodpovědný majitel pitbula, nechal pita bez dozoru a on jejímu prtěti vyrval nos, vlastně v ten moment měl mopsíček pěkný dlouhý čumák.....akorát málem umřel chudinka, ale inu co, nosík má přišitý, jizvičky zarostly a je z něj zase fešák. Potěšilo mě to, kor když jsem tam skoro bulela s ní, když mi to vyprávěla a drbali jsme u toho to strašně moc smutný štěně.
    :)
    Je fakt že během let života v praze, jsem se naučila mopsindu zvedat, ač se mi to nikdy nelíbilo, během 7 let mi mopsindu pitbul zakousl 3x, vždy úspěšně do očí, až později jsem se dozvěděla, že pitbulové reagují i na chropot, ovšem toho zmíněného prcka vzal za čumák skrz plot.
    A je to fakt fešáček, příště si na paní vezmu číslo, odchovává krásná mopsátka :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    no může se člověk na něj zlobit?

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Tak co jak se mají všichni vaši mopsíci?
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš noviny čtoucí

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš ničitel

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    dnes jsem našla tyto stránky http://mops-v-nouzi.webnode.cz/
    UGLYDOLLS
    UGLYDOLLS --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jeden mops z Taipei :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jeeee


    Kenneth Cole NY Pug Mug | I Love Pugs http://www.ilovepugs.co.uk/...eth-cole-ny-pug-mug/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam