• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    SUCZKER: k tomu by to vyloženě chtělo tu znělku z "Dramatic Chipmunk" - http://www.youtube.com/watch?v=a1Y73sPHKxw
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    IDUNN: ježiš marja, ňuňuňuňu
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš přesně před třemi roky

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    a dnes mi kamarád poslal tohle:

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Pro oziveni:
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: Leele už je líp,zabrala antibiotika, ale vypadalo to hrozně... tak ať i té tvoji hafušici se uleví
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    WOODY_: na erice (palmovka) tam nic neudělají, ale taky nic nepokazí no, proč ti pejsci musí marodit o víkendech
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jéžiši Idunn to je síla, tak to hlavně zvládněte, jako že by naše čuba byla nějak zdravá se říct nedá :/ v té Praze se fakt dá chytit absolutně vše
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Tak mám nemocnou Leelu, zvrací, nic neudrží, jde z ní krev... prý zánět střev a prý jen za dnešek byla kdoví kolikátým psem co s tím na veterinu přišel... chovala se velmi hrdinně, líp než já neb po tom co doktorka řekla "je to vážný" jsem se málem sesypala.
    Takže pokud vaši hafani budou mít průjem hned a veterinu a nenechat je moc nic očuchávat, řádí to v Praze.
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    SHAMPOO: Drzim palce! Kde jste byli na pohotovosti?:/
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ty jo ani nevím, ale licence bych odebrala na všech pohotovostech v Praze za poslední dobu co je navštěvujeme :/
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to je dobře, že to takhle dopadlo:))
    hele nejmenovala se Dvořáková ta s mopsema?to je ta co mi špatně léčila Mufa taky měla hodně mopsů
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SHAMPOO: Drzim moc palce, at se ma co nejdriv zase k svetu!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    no nakonec se přidalo ještě srdce a pár dalších kamarádů, ale vše jde jakž takž léčit, takže mopsinda vyhrála pár let života ještě :) a navíc prášky balené v pamlscích :D
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    SHAMPOO: Tak to je super, že přišli na důvod a dá se to léčit! Držím pěsti, ať je to brzo všechno v normálu a malá Ti dělá už jen samou radost!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Takže po dvou týdnech trápení lze říci, nikdy si nenechte radit od pitomců na veterinární pohotovosti v Praze a ta slečna doktorka co na mě ječela že má 8 mopsů a že tomu rozumí a já jsem hajzl co překrmuje mopse ňaminkama by zasloužila kopnout. Takže verdikt jest že moje nebohá mopsinka má v háji štítnou žlázu, takže je halt o 2 kilíčka těžší, ale už má tabletky a vše se srovná do normálu :) bude moct být ještě nějaký ten pátek s náma a bude se jí i lépe dýchat :)
    Tak děkujeme za držení palců, ještě nikdy mě tak moc pes nevystrašil :)
    mám šílenou radost a miluju svoje pečlivé a skvělé vetky co mi vždycky pomůžou na 100%, musím jim koupit zase nějaké pamlsky jako úplatek :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: tu beznaděj, když nevíš jak pomoct, to znám, tak se drž ty i ona
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no zítra jdeme pro další názor právě, říkám si jetsli něco nemohli přehlédnout. Fakt mi to přišlo jako daignoza ala "zabodnu prst do té knihy"
    ale není to pěkný pohled, jak se mopsítku přitěžuje ,ale stejně vrtí ocáskem a snaží se páníkům ulehčit
    ach jo, doufám že se dožije víc než 10 let
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO:Držím palce! Muf měl záchvaty pět let, bral léky, ovšem špatné a to ta doktorka byla chovatelka, ale špatně diagnostikovala :(
    u Artuše jsem raděj hned chtěla ať mu vyšetří srdíčko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam