• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: jéé moc díky, fakt... moct si tvoji smečku vyfotit a pohladit, to by byly pro mě úplný Vánoce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: čupr :) tak se klidně můžeme někdy srazit a pokud potřebuješ drbat nasírací kobylu s velmi černým smyslem pro humor, klidně písni, máme to od prahy kousek vlakem :) mníšek je tak akorát :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: moje smečka a můj comp sídlí v Praze :-) teď tedy už ne v centru - naštěstí
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN:ooo děkujeme :) se někdy klidně doraž podívat jestli to nemáš daleko :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to máš supr tým a ta krajina! no závidím!:-)
    a držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: nojo taky :) to je můj tým na běhačky, chrt je prostě akorát ke koni, navíc je už rychlejší ve cvalu než ten můj pidikůň :)
    Jo mopsíčci no, moje utrápené chorobama prolezlé chůdě se nacpalo čtvrtkou kachny a pouští spokojené prdíky, atk ten důchod asi nebude tak špatnej a dokud má ještě čím kousat maso je to dobrý :)
    Ale jako až mi odejde kde já si koupím mopsíka u nás, nemám vážně nejmenší tušení..
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: :-))) samá noha a supr kukuč a když jdeš ještě s mopsindou myslím, že se musí každý otočit a usmívat se.. a kůň taky tvůj? - to je úplná fantazie na tvé fotce

    má to chudák trápení,ale mopsové jsou takoví bojovníci
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: já teď mopsindu vlastně napůl barfuju, že jí fakt přilepšuji kde se dá, ale ono jedno s druhým, krom nefunkčního srdce si vesele bují rakovina v cecíčkách, takže více méně je super že je mopsinda ještě fit no
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no jo stydím se :D tak pokud se nikdo neurazí za barzojí fotku :) dítě je teď půl roční. už je strašidelná pro okolí, stále kolie, ať se mi to líbí nebo ne :D a když jde s mopsem a mops mi chroptá za patama působí to ještě děsivěji :D



    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: dík :-) a ty sem někdy hoď fotky barzoje (nebo aspoň do pošty:-) , štěňátko musí být něco neobyčejného

    akorát se Artuš stal šíleně žravým a musím to krotit neb nesmí ztloustnout, ale docela dost s nima chodím, tak snad se udržíme všichni :-)
    jo a dávám jim koenzym Q10, tak třeba by dal energii i Špulince
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jo si říkám že máte teda fakt kliku :(
    tak hlavně že jinak je fit, to je dobře, držím palce aby se to nehoršilo
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: na tvé fotce vypadá krásně, tak snad ještě jaro uvidí... je to těžky s mopsama, ale třeba Artuš s tou torzí, to se může stát každýmu plemeni,ale mám dojem, že tak jednomu psovi za padesát let... jinaj tady s Leelou lítaj, tahaj se o hračky, ujdou opravdu dost kilometrů, ale Artuš jen když není teplo
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ty brďo jste taky vyhrály jako :/ chudák Artušek, bych čekala že budeš mít zdravého psa oproti naší množírně a ona je to fakt u mopsíků náhoda jak blázen..
    Jako mě babča nakynula protože už neujde fakt moc, tak na roh baráku a zpět, doufám že se dožije alespoň jara a bude moc důchod prožít na zahradě
    mopsíčci jsou tak úžasní, ale občas mě napadá zda do toho znovu vůbec jít, zda by nebyl zdravější griffonek nebo boston...ale ani jeden není prostě tak pěknej jako mops sám
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: dopadlo to dobře i se sklidnil, ale je opět štěně :-) .. jen prý ještě má mizerný zuby - prý genetický zatížení, jsou mu čtyři roky
    jo a zjistila jsem, že on a hlavně Leela měli průjmy ne po kuřecím mase, ne asi viry či bakterie (Leelu furt cpali veti antibiotikama) ,ale po rýži!!! dávám jim knedkebrot (psáno foneticky:-) a i tohle se vyřešilo - každý den tedy mají tenhle chleba s mrkví a hovězím a piškoty s tvarohem ráno , procházka dlouhá nejmíň dva kiláky a zatím netloustnou
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ty brďo....to je síla , to jsem netušila že jde...prdelka malej a dopadlo to teda dobře jo?
    já s příchodem chrta do rodiny nafčela na barf, ale nějak mi kyne babka, nemůžu jí takhe krmit, ona ale asi těma práškama chudinka kyne po všem :) baví mě jakou má radost když vytáhnu z mrazáku smradlavý dršťky :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš a Leela a vitamínová kost :-)





    posilněni zdemolovali byt a usnuli :)

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: letos mě Artuš taky zdravotně vyděsil... stala se neuvěřitelná věc a smůla - torze varlete - veterináři říkali, že se s tím nikdy nesetkali, nejdřív mysleli, že je to rakovina... Artíka to muselo šíleně bolet, pak absolvoval dvouhodinovou operaci... no a mám Artušku... takže se z něj stalo zas štěně a já se vzpamatovávala z šoku a strachu, aby přežil operaci dost dlouho
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: drží se baba :) na to že už dva roky mě vet upozorňuje že máme tak na tři měsíce max a já dva roky panikařím :D
    ale ne letos už to je znát, je načase už koukat po pidimopsíkové
    kéž by byl mops nesmrtelný přátelé :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: jj skvěle! a supr kukuč:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak jako z vlastní zahrádky :) docela dobře vypadá na svých 12 babka

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam