• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    Měli jste nebo máte mopse? Jistě mi dáte za pravdu, že to je opravdový poločlověk :-) Pojďme s o nich povídat a ukazovat fotky.





    Tento klub zakládám 13. 12. 2010 na památku supr mopse Mufa.
    rozbalit záhlaví
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KAMAR: ehm...no je tlustá hele :D ale je moc sladká :) jako dokud je mladice tak pohoda, ale ve stáří je to průšvih
    hele já mám starou babku a teda větší oproti vám a mám 7.5, nevím jak krmíte, ale já jí dávám ráno syrové masíško a večer marp granule, po těch hodně pěkně hubne, ale ne víc něž 40g :)
    jestli to nějak pomůže
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    SUCZKER: jee no jeste ze nemame psa ale slecnu ... potkavame same drobnejsi a hubenejsi mopsi, tak si rikame, ze nemame mopse tlustyho ale druhu vetsiho ;)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KAMAR: Ten nas se vykrmil na 13,5 kila - pricemz je teda tak o 20% vetsi, nez ostatni mopsici, co potkavame. Zkouseli jsme to resit nekolikrat, ale vzhledem k tomu, ze neni zrovna atlet, tak neni moc prostoru, jak vyvolat nejaky hubnuti a tyrat hladem ho nebudeme.
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    Resite nak hmotnost u vaseho mopse? My jsme si dali za ukol 8 kg ale ta nase ma porad 8.5, ted 8.6kg....proste je strasne zrava takovej veprik.


    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    děkuju, dneska jsem jí upravila sama bez doktora prášky na odvodnění a chtělo to silnější výrazně, je lepší holka moje, pořád ze zbytky zubů a drápky drží života a zrovna se cpe kachním krkem :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Pochybuju, ze se mu to libi, ale tematicky to sem patri.

    SHAMPOO: Drzim place, at je brzo dobra!
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: taková smůla na malýho mopse:( sned jí je dnes líp, držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    no vida tak radosti mopsího života, mrňavka dostala k narozkám zánět v plicích, bože můj. Je zvláštní jak to člověk prožívá a spojuje s tím mopsem, to se může stát jakémukoliv psu, ale mopsíček prostě víc trpí, nebo páník, teď nevím. Tak si zase můžeme držet palce že to přežijem
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jezuskote :D ta moje mopsí babka už nedojde ani za roh ulice, ale barzojice uvítá jakoukoliv možnost někomu vylozit na hlavu a olízat ho a kobyla má moc ráda návštěvy, hlavně pokud chápou že bez mrkve ani kuře :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: jéé moc díky, fakt... moct si tvoji smečku vyfotit a pohladit, to by byly pro mě úplný Vánoce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: čupr :) tak se klidně můžeme někdy srazit a pokud potřebuješ drbat nasírací kobylu s velmi černým smyslem pro humor, klidně písni, máme to od prahy kousek vlakem :) mníšek je tak akorát :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: moje smečka a můj comp sídlí v Praze :-) teď tedy už ne v centru - naštěstí
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN:ooo děkujeme :) se někdy klidně doraž podívat jestli to nemáš daleko :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to máš supr tým a ta krajina! no závidím!:-)
    a držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: nojo taky :) to je můj tým na běhačky, chrt je prostě akorát ke koni, navíc je už rychlejší ve cvalu než ten můj pidikůň :)
    Jo mopsíčci no, moje utrápené chorobama prolezlé chůdě se nacpalo čtvrtkou kachny a pouští spokojené prdíky, atk ten důchod asi nebude tak špatnej a dokud má ještě čím kousat maso je to dobrý :)
    Ale jako až mi odejde kde já si koupím mopsíka u nás, nemám vážně nejmenší tušení..
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: :-))) samá noha a supr kukuč a když jdeš ještě s mopsindou myslím, že se musí každý otočit a usmívat se.. a kůň taky tvůj? - to je úplná fantazie na tvé fotce

    má to chudák trápení,ale mopsové jsou takoví bojovníci
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: já teď mopsindu vlastně napůl barfuju, že jí fakt přilepšuji kde se dá, ale ono jedno s druhým, krom nefunkčního srdce si vesele bují rakovina v cecíčkách, takže více méně je super že je mopsinda ještě fit no
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no jo stydím se :D tak pokud se nikdo neurazí za barzojí fotku :) dítě je teď půl roční. už je strašidelná pro okolí, stále kolie, ať se mi to líbí nebo ne :D a když jde s mopsem a mops mi chroptá za patama působí to ještě děsivěji :D



    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: dík :-) a ty sem někdy hoď fotky barzoje (nebo aspoň do pošty:-) , štěňátko musí být něco neobyčejného

    akorát se Artuš stal šíleně žravým a musím to krotit neb nesmí ztloustnout, ale docela dost s nima chodím, tak snad se udržíme všichni :-)
    jo a dávám jim koenzym Q10, tak třeba by dal energii i Špulince
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jo si říkám že máte teda fakt kliku :(
    tak hlavně že jinak je fit, to je dobře, držím palce aby se to nehoršilo
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: na tvé fotce vypadá krásně, tak snad ještě jaro uvidí... je to těžky s mopsama, ale třeba Artuš s tou torzí, to se může stát každýmu plemeni,ale mám dojem, že tak jednomu psovi za padesát let... jinaj tady s Leelou lítaj, tahaj se o hračky, ujdou opravdu dost kilometrů, ale Artuš jen když není teplo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam