• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Možná to tu už bylo, ale hodili do Ústavu:
    STU
    STU --- ---
    SWIST: jo jo, nemohl jsem si ty diskuze nevsimnout ;) jako nejaky zajimavy rezny/bodny veci bych doma taky nasel, ale beze moznosti likvidovat na dalku nevim nevim :)

    MARWIN: tak jasny vid, proto jsem psal ze nastesti budeme v patre, dole uz je obsazeno... zombie prirucku pro preziti mam doma a nastudovanou ;)


    H3AD3AD: na zombaky nepotrebujes strilnu, to si normalne v prvnim patre otevres okno :)
    EASY917
    EASY917 --- ---
    Me najdete na Vitkove (pha), budou tam parkovat Hamry od krve..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEMAL: zabednit okna (na vetsine mame mrize a dvere jsou bytelny), ozbrojit se, nalehko vybavit a na Avim
    SWIST
    SWIST --- ---
    KEMAL: Taky jsem z PRahy - Žižkov.. Já bych po nezbytných "nákupech" zjistil jak je na tom těch pár na kterých mi záleží a viděl bych to možná i na Vyšehrad, mám takový pocit, že všechny brány a branky se dají zavřít, je tam hospoda, pravděpodobně i studna a pro nutné výjezdy to nikam neni daleko.. :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Myslím, že být pražák, vezmu batoh munice a jídla a zmiznu směr venkov. I kdybych se měl ubytovat v nějakém podhorském hotýlku. Protože pokud nemáte zásoby na půl roku a víc, mohl by to být ve městě s několika set tisíci zombíky problém.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    no ale co pak? dost souhlasím s navarrou a myslím si že třeba hrad kokořín je super útočiště pro pražáky ;)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    žiju v praze v podolí
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    já krochu nemám takže bych popad leda lopatu, pak do batohu takový blbiny jako pilku, štípačky a tak ... kdyby bylo léto tak mažu k řece pro nějakou loďku ale teď v tý zimě nevim nevim teda
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KEMAL: Dopaskoval bych zasobniky, vzal pusku a vsechny naboje a rychle vyrazil na strelnici :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    KEMAL: Popadl bych meč, kuši, pár dalších zbraní a vyrazil co nejrychleji na hlavák pro nějkou zbraň, než se to rozšíří.. :D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    kam byste se vydali kdyby to vypuklo dneska?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAVANA: To by teprv byla challenge :D
    STENNY
    STENNY --- ---
    HAVANA: Nebo střílet a používat oheň... to by teprve byl problém...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    H3AD3AD: no jelikoz zombie ma zablokovanej mozek a jedna pudove, a cela minula osobnost se "vymaze" tak si nemyslim ze zalezi na tom, co umela zombie pred zombifikaci...to by si pak moh treba videt zombii ridit auto, nebo lizt po zebriku...
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    STU: rozhodne tam chybej strilny a granatovy skluzy, na to se melo pri rekonstrukci pamatovat :) ale jinak to vypada velmi funkcne, na to jak se to tvari normalne. Tvrz s metrovyma zdma bych v tom az na ty kulatejsi rohy nevidel.
    HAVANA: V Zombi od Fulciho plave zombie a da si fight se zralokem. kazdopadne zajimava myslenka s plavanim, mozna ze umi plavat jen zombie co to umely za zivota. takze neplavci maji smulu. nebo musi byt vyfoukly plynu a pak to muzou dojit po dne.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    HAVANA: Zombie z World war Z - roman od autora zombie survival guidu.


    STU: dobre, v prizemi jsou okna, nebrat, v ripade zomokalypsy strhnout schodiste a nahradit zebrikem ktery se pri ohrozeni vytahuje, pak bude prvni patro ok, ale zase budes resit stejne problemy jakov panelaku - vodu a jidlo
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo ten barak vypada z tyhle strany dobre...ten plot by prelizt nemeli, pripadne se to da jeste osetrit a poradne zabarikadovat ty schody...

    ale nepouzival bych ty svetlomety, prece jen takovej svetlomet prilaka hodne zombiku...
    SWIST
    SWIST --- ---
    STU: K tomuto tématu jsme zabrousili v místnosi NOŽE (nevim jak se linkuje místnost :X ), řešilo se jaké zbraně by si kdo vzal.. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    radeji hrad - pri jeho stavbe se, narozdil od veznice, uz planovalo s oblehanim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam