• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGEM: osobně b ych bral něco rychlopalného s poloplášťovou municí..
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BIGEM: Pokud umis strilet, tak pusku :) Ale musis trefovat do hlavy :D Brokovnice je takova tolerantnejsi na trefu :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    BASTOCH: no mam hodne prace, tak sem jen shlidnul jak to vypada a zastrilim doma :) BTW. co myslite jakou strelnou zbran shanet jako nej na zombiky, nevim totiz jestli je vsude tolik hojne vyuzivana brokovnice dobrej napad... je to tezky a velky a furt se to musi nabijet, ale muj nazor
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ADMIX: no chvili musis s tou devitkou vydrzet, opravovat barikady a za to ti naskakujou body a za ty si pak kupujes lepsi zbrane ktery visej na zdech, me bavila hodne dvouhlavnova brokovnice:) have a fun
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BIGEM: Mne vubec v tom singlu nebylo jasny, jak to ma fungovat - ubranit se zombikum 1911tkou se dvema zasobnikama (nebo kolika) proste nejde, a zadnou zbran jsem pak nenasel, tak mne sezrali :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BIGEM: jooo mno, ale chce to ctyri lidi alespon. kazdopadne Nixon byl ultimatni.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    btw. hral nekdo CoD Black Ops ten Zombie mod:) je to dobre udelany a docela flustrujici a kdyz po case zacnou dochazet naboje a vsude se na vas ritej pekne realisticky zombie:) sem se po dohrani musel chvili uklidnovat :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    STU: tak potom posli koordinaty, at se tam po vypuknuti zombie apokalypsy muzeme dopravit.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    GALENIUS: no vidis, to me nenapadlo... urcite po nakejch kouknu a prihodim
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BIGEM: Přihodil sis tam i tablety na dezinfekci vody?
    STENNY
    STENNY --- ---
    3) nesmí tě nikdo předběhnout
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    HAVANA: 1) musis vedet co sebrat 2) myslis ze to padne ze dne na den? nerekl bych
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    na nakou KPZ seru, az to pride, tak si pak vyrabnu nejblizsi lekarnu :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    STENNY: Ja jsem ji jenom videl prodavat kdysi a este mnohem draz nez posilal Swist ted a btw. kukri budu kupovat jen obycejnejsi za asi 450ks :) i kdyz sem videl moc peknej dovoz ale tam je cena uplne jinde no
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGEM: STENNY: Teď na to koukám.. odkaz
    STENNY
    STENNY --- ---
    BIGEM: Spíš sanitky, nebo tak něco. Lékárnu, kde by ti přes pult dali QC Gauze, jsem ještě neviděl, ale možná jsem moc vidlák.
    Ale práškový Celox stojí tři stovky a to se už dá, když se nakupují kukri ve velkém ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Jen poznamenam ze hemostaticka gaza neni uplne levna zalezitost, takze na to spis pamatovat a vzpomenout si u brakovani lekarny :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    STENNY: dobre vedet!
    STENNY
    STENNY --- ---
    Pokud jste někdo individualista a počítáte, že se budete muset obejít bez pomoci, tak vřele doporučuju do lékárny přibalit Celox (práškové hemostatikum) nebo ještě líp jejich hemostatickou gázu. Dá se tím zastavit i krvácení v místě, kam prostě škrtidlo dát nejde (slabina, třeba) a především vám od toho neupadne končetina... s trochou opatrnosti je to za pár minut provozuschopné. Je to de facto lepidlo na cévy...
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGEM: Jasný, tak to mám podobný plány... Akorát bych ještě chtěl přidat takový ten "modrý humus" na rány místo šití. Motýlkové náplasti sice fajn, ale přecijen tohle je lepší...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam