• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    TRUMPETKA: sypu si popel na hlavu :D ja si neuvědomil to slovní spojení ve správným kontextu a už jsem myslel že budeš na zombieky střílet jedovatý šipky jako z flusačky :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    STU: No dyť jo. Má smysl kolaudovat bunkry, hrady, pevnosti. 8-)
    STU
    STU --- ---
    KEMAL: tak kolem vanoc? to mi tam furt zbyva 12 mesicu.....

    GALENIUS: no pro tebe asi ne, ty umres asi sam a rychle ;) moudry muz vi ze 2012 neni konec sveta, ale zacatek posledniho kola last man standing - zombiekalypsy.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    STU: A má smysl něco kolaudovat na poslední chvíli? Když už Mayům došel kámen na kalendář...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATEEJ: pozor, dawn of the dead neni ani tak shrnuti zanru, jako spis jeho oziveni...

    skutecny klasiky bych hledal v drivejsich romerovejch filmech...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    STU: 2012, nějak kolem vánoc, by to snad mělo vypuknout ne? podle těch indiánů ...
    STU
    STU --- ---
    NAGASAWA: jo jo, kdo se dostavi na kolaudaci, bude koordinaty znat, nicmene dneska jsem se dozvedel ze se budeme stehovat presne za rok.... takze roku 2012 kolaudace ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A ty municni bunkry a sklady jsou taky docela dobre opevneny ;-)))
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GALENIUS: V Pardubicich? Vlitni do Synthesie a drz mi tam misto, nez dojedu z Prahy ;-)
    Vono to sice nadela ramus, ale zase jistota ucinku je dost vysoka ;-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Sakra... Kam já mám zdrhat z Pardubic... Kuňka na to nic moc... 8-/
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MATEEJ: ano, přesně tak,

    proto mne osobně v prvních dnech zombiekalypsy spatříte s mými blízkými, s kvalitním zahradnickým rýčem a krosnou plnou nářadí a čokolády na loďce cestou z Prahy-Podolí na Kokořín :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    NAGASAWA: kdyz ublizis jinym a ne sobe, tak klidne :-D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TRUMPETKA: mam to k tobe sto metru, tak az to vypukne, beru remdich :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    tam je to prd videt (resp. nic) tady je video, ale borci to maji kovany na kolene, ja mam od borca, co del v Olmiku modely a je to regulerni 16ka nastrojovka ocel, osoustruzena a vyfrezovana hlaven....dela to neuveritelny řachy.....jestli chcete, muzete si dojet zastrilet ;)

    http://kreps.cz/cs/ukazkyzkovarny/2-strelbazhusitskepistaly.html
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    BUCISOV: to neznas? to je jedna z prvnich palnych zbrani v evrope, pouzivali to uz husiti ;)

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Píšťala_(zbraň)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BTW:


    Dead Set (TV mini-series 2008) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt1285482/

    8.1/10 na imdb to je snad dost kavlitni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MAJKA: Pokud jde o filmy, které tuhle problematiku probírají "navážno", tak mě hodně dobrej (tedy nejlepší z těch, co jsem viděl) přišel Dawn of the Dead http://www.csfd.cz/film/135124-usvit-mrtvych/. Považoval bych to za takové shrnutí žánru. Skoro bych řekl, že si stačí pustit tohle. :-)
    A všem zombie survivalistům doporučuju originální DVD, protože obsahuje opravdu bohaté bonusové materiály, které mimo jiné obsahují i několik filmových návodů, jak se zombiím bránit.
    JACOB
    JACOB --- ---
    MAJKA: Zombieland! (2009) :)
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    TRUMPETKA: střílející píšťala? :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    NAGASAWA: nojo, kdyz ja to doma na notasu proste nerozbeham, co mi chciplo PC, tak je to paransky peklo :/ ale tak jednou tejdne si muzu skaknout do pocitacovy kavarnoherny herny kousek odtud, to je fakt. nonic. sorry za OT :)

    co s tema filmama (treba naky to promitani :)) znate nejakej fakt kvalitni zombiefilm? nebo je to protimluv? jakto, ze treba upirsky filmy se i naky docela dobry ci najdou, ale zombiky mame za bandu sasku, co strasne legracne trhaj lidem udy? :)

    aspon teda ja zatim videla jen par hororokomedii, nebo naky krvoorgie, ale nic co by me treba fakt nak extra zaujalo. ale mozna mi neco uniklo..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam