• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAVANA: vykacet les je snazsi, nez postavit hrad - a navic bude drevo na zimu
    SWIST
    SWIST --- ---
    HAVANA: les se vypálí.. :D
    Ale taky bych preferoval něco s větším výhledem do okolí, ideálně na skále nebo obklopený vodou..
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAVANA: Lopatou do cela! :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATHEW_ER: no nevim furt myslim ze by byl lepsi objekt s vetsim vyhledem do okoli..neco na volnym prostoru..tady se ti zombik schova mezi stromy a najednou ti klepe na dvere..
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MATHEW_ER: dobrej stav, je to na samote, takze v okoli minimum lidi (zombieku). Vysoky zdi, mozna ma i studnu. V lese by se dalo snad i lovit.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Co tenhle?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANARCHY: proto chci hrad... tohle by chtelo heliport :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ANARCHY: Mňam.

    Ale i u nás se najde spousta hradů v nezříceném stavu, které stojí na skalnatém ostrohu a jsou přístupné skutečně jenom přes jeden most a jednu pořádnou bránu (o samotných zdích, které se tyčí na tím ostrohem, nemluvě).
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Vchod šest metrů nad zemí, zeď přes metr a půl silná... "Mámo, vytáhni padací most, už jsou tu zas zombíci." A je vyřešeno :D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tak tomuhle muze malokdo a maloco konkurovat ;-)))

    Rodina žije ve 200 let staré obranné věži. Krásné bydlení ocenili i památkáři - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/rodina-zije-ve-200-let-stare-obranne-vezi-krasne-bydleni-ocenili-i-pamatkari-1r6-/architektura.asp?c=A110112_162259_architektura_web
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    TRUMPETKA: sypu si popel na hlavu :D ja si neuvědomil to slovní spojení ve správným kontextu a už jsem myslel že budeš na zombieky střílet jedovatý šipky jako z flusačky :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    STU: No dyť jo. Má smysl kolaudovat bunkry, hrady, pevnosti. 8-)
    STU
    STU --- ---
    KEMAL: tak kolem vanoc? to mi tam furt zbyva 12 mesicu.....

    GALENIUS: no pro tebe asi ne, ty umres asi sam a rychle ;) moudry muz vi ze 2012 neni konec sveta, ale zacatek posledniho kola last man standing - zombiekalypsy.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    STU: A má smysl něco kolaudovat na poslední chvíli? Když už Mayům došel kámen na kalendář...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATEEJ: pozor, dawn of the dead neni ani tak shrnuti zanru, jako spis jeho oziveni...

    skutecny klasiky bych hledal v drivejsich romerovejch filmech...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    STU: 2012, nějak kolem vánoc, by to snad mělo vypuknout ne? podle těch indiánů ...
    STU
    STU --- ---
    NAGASAWA: jo jo, kdo se dostavi na kolaudaci, bude koordinaty znat, nicmene dneska jsem se dozvedel ze se budeme stehovat presne za rok.... takze roku 2012 kolaudace ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A ty municni bunkry a sklady jsou taky docela dobre opevneny ;-)))
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GALENIUS: V Pardubicich? Vlitni do Synthesie a drz mi tam misto, nez dojedu z Prahy ;-)
    Vono to sice nadela ramus, ale zase jistota ucinku je dost vysoka ;-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Sakra... Kam já mám zdrhat z Pardubic... Kuňka na to nic moc... 8-/
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MATEEJ: ano, přesně tak,

    proto mne osobně v prvních dnech zombiekalypsy spatříte s mými blízkými, s kvalitním zahradnickým rýčem a krosnou plnou nářadí a čokolády na loďce cestou z Prahy-Podolí na Kokořín :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    NAGASAWA: kdyz ublizis jinym a ne sobe, tak klidne :-D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TRUMPETKA: mam to k tobe sto metru, tak az to vypukne, beru remdich :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam