• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VLAKODLAK: v Praglu imho nejidealnejsi areal Vysehrad, kolem dokola obrovska zed, mega vrata a co sem to tam prochazel tak kolem zdi je jedno misto kde by se dostal tak mozna fyzicky zdatny jedinec, stacilo by shodit nebo zbarikadovat dve chodbicky a pohoda. Je tam dost obytnejch budov a zaroven spousta zelene na pesteni cehokoliv, voda je kousek a urcite je tam spousta chodem do okoli a centra... jedina nevyhoda je milion potencionalnich zombiku :)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    VLAKODLAK: my tady ve vychodnich cechach mame dost bunkru co staveli pred 2sv...na obranu dobry , zasobovani je tezsi, ale mohla by bejt vyhoda ze vetsina jich je propojena pod zemi, ovsem pokud by se to procistilo a dejme tomu ze by kazdej propojenej bunkr nekdo hlidal ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VLAKODLAK: hrady budou mit tri prdele tajnych chodeb a sklepeni, bude se ti tam courat kde kdo :o

    na Prazskym uz jsem hodne dlouho nebyl, ale afaik nema klasickou branu ale pouze mrize, tj. neubranitelne?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    NAVARA: blbě, kde v čechách sehnat pevnost? btw co pražskej hrad?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VLAKODLAK: veznice, pevnosti,... obecne budou dobry na ubraneni pozice, ale jak chces zajistit zasobovani?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Když tak přemejšlim kam se schovat na šestce, a Šestka i Ruzyňské kasárny mi byly vymluveny a teď koukám na WD, tak si říkam: co Ruzyň? :D
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    SERGEI: jn, řekněme půl roku, což mi třeba nevadí vůbec, spíš mi to přijde lepší
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ARCADA: tak nevim jak dlouho byla predtim ta jeho zenska tehotna...ale min pul roku imho preskocili ;)
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    Těch přeskočených měsíců není 9. Rick přidal, to je pravda, ale v druhé řadě lehce psychopatický synek zase ubral, tak se to vyrovná... Trochu mě mrzelo to kousnutí starého pána hned v prvním díle, to překvápko mohli nechat na později. První díl trošku zklamání, ale dost možná způsobené dlouhým čekáním a tím pádem těšením :-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    nemyslim ze mu ruplo v kouli, jenom je pragmatictejsi, koneckoncu lidi zabil uz v prvni serii dost. ted akorat preksakuje moralni dilemata a dela to rovnou:) ale stejne mi tam chybi shane a prebyva manzelka:)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    SERGEI: jn konečně mu ruplo v kouli ... ještě by mohl pozabíjet ty ostatní a jet forever alone a bylo by to nej .)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SERGEI: zrejme by museli kvuli zaberum kanibalismu posunout vysilaci cas.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    tak co zatim říkáte na novou sérii WD? za mě rozhodně + ;) líbí se mě že je z Ricka větší badass...akorát mě naštvalo že přeskočili 9 měsíců a tím i celou zimu...
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    jedna tématická, vzhledem k tý mlze... která je zvláště u nás velmi vydatná :))) (dokonce tu máme i stejný zátiší)

    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Jedině HD :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    brace yourselves ... a cat post is comintg

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA:

    Cockneys.vs.Zombies..2012.DVDRip.Xvid.AC3.Legend-Rg[fg].avi | Ulož.to
    http://uloz.to/xUgdGi2/cockneys-vs-zombies-2012-dvdrip-xvid-ac3-legend-rg-fg-avi
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    COCKNEYS VS ZOMBIES-RED BAND TRAILER - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=H0hap9XRg6o

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Cockneys vs Zombies (2012) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/294006-cockneys-vs-zombies/
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: A když ne z nich, tak si ty fakta vymyslel, případně interpretoval něco co kdysi kdesi zaslechl podle toho, jak se mu to hodilo. Teď jsem četl ve vaně kapitolu s palnými zbraněmi a místy jsem se v té vaně toužil raději utopit.
    Brooks mě neustále přesvědčuje, že ta jeho příručka není ani hodna dvacky v levných knihách.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VASAX: je to ninja zabijak ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: vsak praxe je vzdycky jina a na prirucce je u Brookse videt, ze necerpal z reality, jako spis z pochybnejch informaci na netu mno.
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Ale já se nebavím se o účinném dostřelu.
    Co jsem četl lovecký amícký fóra, tak většinou efektivně loví v rámci 25-35 yardů.
    Efektivní vzdálenost na určitý úkon a účinný dostřel se imo málokdy podobají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam