• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VLAKODLAK: Jak už jsem tady kdysi dávno navrhoval, obora Hvězda mi nepřijde špatná, je tam dost místa, dřeva i zemědělské půdy. Ale někdo namítal, že ty brány ve zdi by se špatně bránily. Fakt je, že věznice má jenom jednu, ale zas až takovej problém by to být neměl.

    Nicméně pevnost v těsné blízkosti tak velkého města bude v případě zombokalypsy vždy trochu vošajslich, pevnost v Orlickejch horách, nebo třeba nějakej hrad na to budou asi líp.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PAULMUADDIB: Olsansky hrbitovy jsou risk

    HABEAL
    HABEAL --- ---
    tu máte takové plány... už jenom ta hvězdná brána chybí :D
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ideální je Central park na Žižkově - z venčí ze tří stran vysoká zeď, čtvrtá strana vysoký plot do parku (vykopat příkop, udělat minové pole), deset obranných věží, obrovská ubytovací kapacita, ideální prostory na pěstování (park + šikmé strany zevnitř). Zombíků pár - obsazeno tak 10% bytů :-).

    Akorát jsou blízko olšanské hřbitovy...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SERGEI: Dočasný je to super, ale dlouhodobě na hovno a je taky riziko, že se od tama už těžko dostaneš
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    BIGEM: proti lidem je to neubranitelny, pokud nemas aspon rotu vojaku:)
    nejvic u techhle planu zalezi pocet lidi, ktery chcete ubytovat...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    VASAX: jo, moc pohodlny nejsou, ale myslim ze az by na to doslo ze by sis nemoh moc vybirat kam zalezes a budes prezivat ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    BIGEM: a ten vyhled na postapo Prahu, parada :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VLAKODLAK: v Praglu imho nejidealnejsi areal Vysehrad, kolem dokola obrovska zed, mega vrata a co sem to tam prochazel tak kolem zdi je jedno misto kde by se dostal tak mozna fyzicky zdatny jedinec, stacilo by shodit nebo zbarikadovat dve chodbicky a pohoda. Je tam dost obytnejch budov a zaroven spousta zelene na pesteni cehokoliv, voda je kousek a urcite je tam spousta chodem do okoli a centra... jedina nevyhoda je milion potencionalnich zombiku :)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    VASAX: zvlášť když ty přechodový komory maj okýnko na kulomet
    VASAX
    VASAX --- ---
    VASAX: A má to přechodovou komoru, to se vždycky hodí na vycházení ven či zpět!
    VASAX
    VASAX --- ---
    VLAKODLAK: Já jsem si vybral Mírov, mám to blíž, i lepší lokace.
    SERGEI: Bunkry jsou blbý místo na žití, třeba ty velký pohraniční, obsazený jsou v podstatě nedobytný, ale kdo by tam chtěl setrvávat...
    Tady máme taky bunkr civilní obrany, super, ale starý, vlhký debilní. ale zase nouzový tajný východ a tak...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    VLAKODLAK: my tady ve vychodnich cechach mame dost bunkru co staveli pred 2sv...na obranu dobry , zasobovani je tezsi, ale mohla by bejt vyhoda ze vetsina jich je propojena pod zemi, ovsem pokud by se to procistilo a dejme tomu ze by kazdej propojenej bunkr nekdo hlidal ;)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    NAVARA: taky jsem tam nebyl už ani nepamatuju, ale nějaký dřevěný velký vrata tam jsou, ne? ale je fakt že na PH bych se bál Sv. Víta a všech těch kostelů, ty jsou dycky plný zombíků :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VLAKODLAK: hrady budou mit tri prdele tajnych chodeb a sklepeni, bude se ti tam courat kde kdo :o

    na Prazskym uz jsem hodne dlouho nebyl, ale afaik nema klasickou branu ale pouze mrize, tj. neubranitelne?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    NAVARA: blbě, kde v čechách sehnat pevnost? btw co pražskej hrad?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VLAKODLAK: veznice, pevnosti,... obecne budou dobry na ubraneni pozice, ale jak chces zajistit zasobovani?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Když tak přemejšlim kam se schovat na šestce, a Šestka i Ruzyňské kasárny mi byly vymluveny a teď koukám na WD, tak si říkam: co Ruzyň? :D
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    SERGEI: jn, řekněme půl roku, což mi třeba nevadí vůbec, spíš mi to přijde lepší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam