• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    VLAKODLAK: Funguje a rozhodně je díky své netečnosti lepší nápad než vodík, nicméně po zombiekalypse ho těžko budeš dobývat kdoví odkud. Získat vodík je jednodušší, ale zas to bouchá, žejo.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    helium nefunguje?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JOSE_MAT: pořad je jedinej plyn který by se dal řekne použit vodík. Což samo stačí na to, abych si myslel, ze to je blbost
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    REDSNAKE: a co plachty na boky :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NAGASAWA: podle mě by se to otočilo plachtama dolů a vysypalo cestující :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    REDSNAKE: Tak vodíková ne, ale nečetl tu někdo Chtorrany od Gerrolda? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    VLAKODLAK: hehe a nejlíp vodíková, ne? Plachty neřeším, ale podle mě je to blbost už z principu.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Taková náhodná myšlenka: vzducholoď (fakt velká)? Ta potřebuje palivo pro motory, ale co kdyby měla plachty?
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    EPOMI: Ne, ale bezne se to resi pri vydeji MRE. Takze pokud nechces mit pokazdy na krku otazku nabozenstvi, das si nasicku pork eater a neresis :]
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    a jedení prasat je dobrá průprava pro apokalypsu? .)
    381007
    381007 --- ---
    Pork eater je za 120Kč - je to psané v seznamu :). Jinak dneska ještě označení medica ;)

    EPOMI
    EPOMI --- ---
    381007: co s tim vepřovym (9) ?
    381007
    381007 --- ---
    PARAMITE: sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli :D
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    :D zombie outbreak response team ... oh my
    381007
    381007 --- ---
    Jelikož mi pořád spousta lidí píše na FB a tady do SZ že by chtěli nějaké SHTF patche, tak na to reaguji a dám do výroby patche z téhle série. Ceny jsou následující:
    1 - Znak CZ-ZORT (145Kč)
    2 - Gasmaska (120Kč)
    3 - Větrák (95Kč)
    4 - Prepper oblouček (85Kč)
    5 - Zombie speed (85Kč)
    6 - SHTF (85Kč)
    7 - CZ-ZORT Team I. (95Kč)
    8 - Bug out bag (85Kč)
    9 - Pork eater (120Kč)
    10 - My home (130Kč)
    11 - Praga V3S Prepper (125Kč)

    Nášivky jsou podšity suchým zipem. Jednotné poštovné do deseti kusů nášivek je 50Kč/zásilku. Objednávky prosím NEPOSÍLEJTE do SZ ani jako komentář příspěvku, ale do mailu nasivky@jptt.cz
    PS: nezapomeňte uvést kolik čeho chcete, a dodací adresu - díky :) Honza

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DIMS: já bych raději sáhnul po sekyře. Co nerozsekám bys ani cepínem podle mě nevypáčil a navíc mi přijde jako zbraň tak nějak pádnější. Proč by se jinak cepín nerozšířil víc jak tvar pro zbraň? Má poměrně malý úhel ideálního dopadu, musíš to trefit špičkou a i ta pádnost tomu myslím bude chybět, protože je lehčí. Ale to je jen můj názor.
    DIMS
    DIMS --- ---
    Zdravím.
    Jaký je vaš názor na cepín? dá se s ním páčit a je obratnější jak sekyra...
    381007
    381007 --- ---
    Vážení přátelé! Založil jsem na FB novou skupinu na téma postapokalyptických dob, chování v nich, vybavení, postupů, a podobně. Komu z vás něco říká zkratka SHTF, tak to tam koukejte jít lajknout. Pokud vám to nic neříká, jděte tam stejně, alespoň se to dozvíte :)
    https://www.facebook.com/CZZORT
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Vyzkoušeno na Majdanu
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    SVORO: A to je právě ta chyba, že nevidim :D sry, byl jsem línej koukat zpátky po vlákně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam