• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Vyzkoušeno na Majdanu
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    SVORO: A to je právě ta chyba, že nevidim :D sry, byl jsem línej koukat zpátky po vlákně :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Vidíš tady někde polní lopatku? EPOMI nebo NAVARA ?
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    SVORO: Zapoměl si na polní lopatku s pevnou násadou. To je věc která zastane sekeru, mačetu, katanu a ještě něco navíc ;)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Texasan útočil na policisty v obrněném voze proti zombiím, museli ho zastřelit – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...-utocil-na-policisty-v-obrnenem-voze-proti-zombiim-museli-ho-zastrelit.html
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    zajímavost
    :: OSEL.CZ :: - Mozkožravé améby zabíjejí poblázněním imunitního systému
    http://www.osel.cz/8242-mozkozrave-ameby-zabijeji-poblaznenim-imunitniho-systemu.html
    DANUZ
    DANUZ --- ---
    SVORO
    SVORO --- ---
    Mno imho na Jih aspoň ten evropský bych fakt nešel, neboť je dost blízko k Africe a já chci být od Zedů co nejdál takže se tam přibližovat moc nebudu. Mám tedy možnost jít na Západ, Sever a Východ. Na západ je Německo, a nějak věřím Německé armádě víc než té naší, přeci jen 2x obsadili Evropu ikdyž pak dostali na budku ;) Sever zase Německo a Polsko, protože Poláky tak nějak nemusím, tak bych prchal k Němcům, navíc je to dost podobná krajina jako v ČR ;) Východ Slovensko + bývalé SSSR to je fakt až krajní možnost neboť mám za to, že Cokolivrusové by se chovali zhruba stejně jako ve virtuálním světě a to shoot on sight na druhou stranu v Rusku je ohromné množství neobydlených oblastí (stojí za úvahu).

    Takže bych celkem dlouho pobýval ve střední evropě v ČR protože ze západu bude celkem klid nebo tam je Německo, z jihu jsou Alpy takže s tím by si snad Rakušáci poradili. Problém vidím v jihovýchodě Ani ne tak ve Slovensku jako spíš v Maďarsku atd. to by mohl být fakt problém a pak Polsko. Prostě jít na východ v dobře ozbrojený tlupě.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GAUNER: Na druhou stranu, v místech kde je zima se dá předpokládat, že zombie které nebudou oplývat nějakou inteligencí skutečně budou pomalejší a tedy i méně nebezpečné.
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    FIONOR: taky bych byl pro jih, minimálně u té Z apokalypsy - v highschool of the dead měli docela dobrou poznámku a to, že tlející procesy by tam u zombíků probíhali v teple mnohem mnohem rychleji než u nás nebo dále na severu = dřív by se rozpadli, ale jak řikáš zaleželo by na konkrétních podmínkách...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Kterou armádu myslíš? Tu naší? Nebo nějakou, co drží víkendy? :D
    HENRYNEAL
    HENRYNEAL --- ---
    DEUSOPTIM: Kdyby všichni lidi dělali to co mají a nevylajzali ze svých domovů, tak armáda všechno vyřeší tabulkově do jednoho týdne (reálně mám doma zásoby vody a jídla na 14 dní když budu šetrnej), takže zabarikádovat se a čekat :) Navíc jsou u nás kopce a hory i nížiny naprosto ideální pro život...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PAULMUADDIB: Zombie je neco, co uz je mrtvy, ne nekdo, kdo se snazi nestat mrtvym ...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já bych zůstal, kde jsem. Ne že bychom byli tak dobře opevnění, ale je to vesnice a máme dobrý sousedy - pekárnu (sklad s x pytli mouky included) a řezníka, co je zároveň vášnivým myslivcem. Myslím, že k nim bych se v případě pádu civilizace spíš lísal, než že bych od nich utíkal.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    FIONOR: Akorát že z jižního pobřeží teď momentálně ty zombie lezou...
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    otázka: kdyby vypukla nějaká ta apokalipsa a měli možnost,odjeli by jste nebo zůstali v Česku a proč?...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ADMIX: Co to má být?? Nějaká pijavice?
    SWIST
    SWIST --- ---
    ADMIX: Co to je zač, nějaké bližší info?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uz se to blizi!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam