• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLABABAVymýšlíme jména postav do knih, her, apod.- od HRDINŮ po BEZEJMENNÉ ... (taktéž jména předmětů, místopisná jména atd.)
    CHEKOTAY
    CHEKOTAY --- ---
    BRAMBOREENA:
    Právě jsi uťala ty nejtěžší tvůrčí starosti! Díky! :-)
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    BRAMBOREENA: no bezva! už je to na nástěnce díky! hustý jsou na tý stránce i anagramy, seznam jmen podle témat (anglický králové, laureáti nobelovek), nebo jména pro dvojčata! fakt super!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: ... ovšem nejlegračnější výsledky to dává při pokusech o jména česká :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Podělím se o poslední objev: http://www.behindthename.com/random/ - člověk si tam může nechat vygenerovat jméno odpovídající určité epoše nebo oblasti...
    DYSNY
    DYSNY --- ---
    KRUPAN: Naftěnku chci za ženu.
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    KLABABA: park zavate inspirace? .)
    LUCKYMARY
    LUCKYMARY --- ---
    Nabízíme vám roli v kriminálním filmu. Stačí pro něj vymyslet název - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/nabizime-vam-roli-v-kriminalnim-filmu-staci-pro-nej-vymyslet-nazev-1dh-/filmvideo.aspx?c=A110621_142347_filmvideo_jaz
    :o) třeba si zahrajete ;o) :D
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    Prosím o inspiraci :-) Došlo mi, že se v mém příběhu hrdina pohybuje ve městě, kterému jsem zapomněl dát jméno :-) ... Jak by se mohlo jmenovat? Zatím tam mám místa: třída Petra Nejmenšího, ulice Semiše Bubnobřicha a devátý park... pro inspiraci... Je to metropole široko daleko největší... žádná lhota
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    píšu knihu o zhrzeném pumpaři. Jmenuje se (ten pumpař) Benzin Petrolejovič Naftěnko
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    ZRADA: já jsem si chtěl dát pseudonym jako malíř malující olejem "Petr Olej" - čteno petrolej
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    přidal jsem odkazy na nástěnku - rejstřík křesťanských jmen, zjístíte tam třeba, že Marii můžete přát 67x do roka :-D
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Dneska mě napadla Uma Cardová, bez přechýlení Uma Card.
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    STUDENTKA: Kolda Fištrón
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    ZUZKAOU: díky, hážu na nástěnku!
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    ZUZKAOU: Moc děkuji za odkaz.

    Celkem se mi zalíbilo jméno Kolda. Jaké Vám k tomu zní přijmení?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    nekdo me volal? :D
    FUMO
    FUMO --- ---
    STUDENTKA: ale ty si chtěl/a jméno a Hubomír jméno není.

    Oleandr Květák :-D jdu na večeři, cau
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    Napadá mě Hubomír
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    FUMO: Přemysl známej, Spytihněv známej, Boleslav známej, Peroutka známej, ne-e:) jiné prosím:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam