• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLABABAVymýšlíme jména postav do knih, her, apod.- od HRDINŮ po BEZEJMENNÉ ... (taktéž jména předmětů, místopisná jména atd.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALEA: Violet určitě sjíždí lajnu :D
    ALEA
    ALEA --- ---
    ALEA: to byli klučičí. Holčičí dračí zatím vede "Vulcan the Vulcan"
    ALEA
    ALEA --- ---
    ALEA: A teda draci... nevím, zda je lepší "Ancient the Abomination" nebo "Lava the Hostile"
    ALEA
    ALEA --- ---
    BRAMBOREENA: Umí to generovat i jiná jména. Za mě nejlepší je, co mi to vygenerovalo u jednorožců. Rozhodně potřebuju někde vidět jednorožce jménem "Violet Snowy Nostrils"
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (ba ne, tak hitparádu vyhrál Sultan Dmitry Abramovich.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (... ovšem ze všech nejlepší je "otec Max Roth" :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tenhle upíří generátor ve mně vyvolává pocit, že jsme tady masovou obětí kulturní apropriace! První, co mi z něj vypadlo, byl "Arcivévoda Stanislav Jelínek", následoval kníže/princ Nikita Růžička, a hned další byl "Rasputin Zajíc". Tak tahle se jmenují správní upíři!
    Vampire Name Generator
    https://www.namegeneratorfun.com/vampire
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Klystýra a Grgýna
    ALEX_KID
    ALEX_KID --- ---
    Lord Heltršmelcr
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    kat
    Josef Drsný alias Pepa Hárdkór
    Sadařova 666

    Brutál
    ALEX_KID
    ALEX_KID --- ---
    Hank a Baxter - detektivní partáci
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    Kutu Luloo
    ALEX_KID
    ALEX_KID --- ---
    Skáldr a Maliová - Nová para-normální dvojice, vlastně by to mohly být potomci hlavních protagonistů z Akty X
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Ještě jsem slovanská jména trochu vylepšoval. A mimo jiné vygeneroval i ženské jméno "Zbyječka" :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: V podstatě tam jsou kousky známých slovanských jmen, které se náhodně skládají a zajišťuje se jim rozumná koncovka. Taky jsem nějakou dobu jen tak pořád klikal na Generate a pochechtával se tomu co vzniklo :-) Ale spousta vygenerovaných jmen je uvěřitelných, a každou chvíli z toho vyleze skutečné historicky doložené jméno.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    BRAMBOREENA: má sestra už v rodině léta nosí přezdívku Prudmila či Prudislava.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Ženské jméno "Ječava" - to mě dostalo :D Myslím, že mám novou přezdívku pro dceru.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    V diskuzi o Myceliu vyplynulo, že by se docela hodil generátor slov mimozemského jazyka össeinu. Postupně jsem to tvořil a vylepšoval, a výsledkem je momentálně WordGen - univerzální generátor slov. Je to k dispozici tady: http://www.domaci-soustruzeni.cz/wordgen .

    Momentálně existují pouze dva styly slov - onen össein, a potom slovanská mužská a ženská jména. Slova nejsou vybírána z nějaké databáze, ale jsou skutečně skládána z předdefinovaných kousků určeným způsobem. Takže vzniknou slova úchylná, ale i zajímavě originální.

    Pokud by případně někdo zatoužil tvořit další styly slov, tak to uvítám.
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    Knoflikus - jméno pro čerta
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    na nástěnce nový odkaz na slovanská jména z kalendáře 19. století
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam